18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Boksowanie w vr

CrazyEdek • 2022-08-03, 07:35
Zrobiła unik.


~Velture

2022-08-03, 07:41
Oculus Quest ma opcję zrobienia wirtualnej przestrzeni do gry i po przekroczeniu strefy widzisz oczojebne czerwone granice pola ruchu i zewnętrzne kamery pokazują ci obraz tego co masz w rzeczywistości przed sobą.

Aby tak sp***olić jak ta na filmie to trzeba umyślnie wszystkie te opcje bezpieczeństwa ręcznie wyłączyć. Dosłownie przejść przez menu i je zablokować.

John-Flopp

2022-08-03, 09:09
~VeIture napisał/a:

Oculus Quest ma opcję zrobienia wirtualnej przestrzeni do gry i po przekroczeniu strefy widzisz oczojebne czerwone granice pola ruchu i zewnętrzne kamery pokazują ci obraz tego co masz w rzeczywistości przed sobą.
Aby tak sp***olić jak ta na filmie to trzeba umyślnie wszystkie te opcje bezpieczeństwa ręcznie wyłączyć. Dosłownie przejść przez menu i je zablokować.



Nie tylko questy mają takie opcje, a co do umyślnego wyłączania owej opcji to pomyśl.. Zapraszasz sobie kogoś kto nie ogarnia, najlepiej jeszcze po piwku, dajesz mu ze zdjętymi blokadami pokoju, on to rozpie**ala i musi kupić nowe a ty masz jeszcze wyk***iście śmieszny filmik. Nie takie rzeczy widziałem, ludzie to k***y po całości.

Quassar

2022-08-03, 09:34
John-Flopp napisał/a:

Nie tylko questy mają takie opcje, a co do umyślnego wyłączania owej opcji to pomyśl.. Zapraszasz sobie kogoś kto nie ogarnia, najlepiej jeszcze po piwku, dajesz mu ze zdjętymi blokadami pokoju, on to rozpie**ala i musi kupić nowe a ty masz jeszcze wyk***iście śmieszny filmik. Nie takie rzeczy widziałem, ludzie to k***y po całości.



Problem z tym że większość znajomych pewnie i tak nie będzie miała kasy żeby ci oddać tak że słaby plan najlepiej to nie mówić co sie ma i nie wpuszczać na chatę debili

Szarik

2022-08-03, 09:37
A tam pie**olicie kocopoły. Nie miała wyjścia, to poszła na masę.

PanKukuruźnik82

2022-08-03, 10:04
" Cleaning in the kitchen 2 " moja wywłoka jest zachwycona tą grą. Tutaj tryb arcade łapanie talerzy na wysokim poziomie. Lubi sobie przy winku wieczorami pograć z psipsiułkami. Mówi że woli to niz zmywanie w realu... ch*j tam bo po graniu i tak gary na nia czekają :lol:

Suckday

2022-08-03, 13:26
Ja pie**olę, nowy wymiar debilizmu.

John-Flopp

2022-08-03, 13:44
Quassar napisał/a:

Problem z tym że większość znajomych pewnie i tak nie będzie miała kasy żeby ci oddać tak że słaby plan najlepiej to nie mówić co sie ma i nie wpuszczać na chatę debili



Jak większość znajomych nie będzie miała kasy.. Przykład dotyczy questów a te NÓWKI to jakieś 2.2k ale pewnie kupisz taniej.. Czyli nawet nie jedna wypłata na najniższej krajowej a jak nie znajomi bo widać że to jakieś zj***ne łebki to ich starzy wybulą i w czym problem?

to...........10

2022-08-04, 13:51
PanKukuruźnik82 napisał/a:

" Cleaning in the kitchen 2 " moja wywłoka jest zachwycona tą grą. Tutaj tryb arcade łapanie talerzy na wysokim poziomie. Lubi sobie przy winku wieczorami pograć z psipsiułkami. Mówi że woli to niz zmywanie w realu... ch*j tam bo po graniu i tak gary na nia czekają



A potem się obudziłeś, incelu :D

kevcik

2022-10-05, 16:04
za to chyba w dupe musiala dać