18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Boks vs karate

wubepe • 2010-08-02, 14:13
Co jest skuteczniejsze? Ruscy sprawdzili... oto wyniki:



P.S. Troche starawe to, mam nadzieje ze nie bylo. Szukalem, ale nie znalazlem :)

AdiX

2010-08-02, 20:24
Raz dobrzy bokserzy, a po drugie
SebaKing: Karate to ty znasz chyba tylko k***a z filmów takich jak karate kid... trenowałem kio-kushin (albo jakoś tak- odmiana karate) i tam chodzi oto np. aby pie**olnąć tak aby nie wstał.
Przedstawił bym nawet temu naszemu śmiesznemu adamkowi mojego ziomka 30 lat treningu karate kio-kushin, górnik, który przestawiał metalowe bramki w sali gimnastycznej piszczelami...

BTW: nie uważam sradamka za dobrego boksera.

Alius

2010-08-02, 20:53
trenuję to samo co kolega wyżej i tam własnie o to chodzi. Karate tutaj pokazane to pewnie shotokan albo coś w tym rodzaju w kyokushin chodzi o to aby być jak najtwardszym i taki bokser nie wiedział by co robić gdyby postawić go do pojedynku z osobą trenującą tą sztukę walki ponad 6lat ^^

miedziak

2010-08-02, 21:21
No ja sobie ze 2 lata z przerwami trenowałem karate (shotokan) i generalnie każdy karateka wam powie że jak chcecie w miarę szybkich i solidnych efektów w biciu się to najlepiej właśnie sobie boks zacząć ćwiczyć, bo karate daje efekty ale po dużo dłuższym czasie.

wrobl

2010-08-03, 09:04
to wszystko zalezy... karate masz mase odmian ... kazda skupia sie na czyms innym .

zauwazcie ze boks to tylko atak rekoma i praca nog.

karateka shotokan kyo-kushin i inne opieraja sie nap pracy calego ciala i atakawoaniu i rekoma i nogami . choc Kyo kushin to glownie nogi i prawonie rekoma. dobry kyokushinista wlozy ci bokserowi piete w watrobe szybciej niz bokser zdazy powiedziec "ała" i to jest ta roznica .. bokser zeby sie wyszkolic potrzebuje 3 lat lapy lapy lapy a wez rozciagnij sciegna tak zebys mogl utrzymac noge pionowo w gorze ... 3 lat ? moze ;] tak czy siak wole kyo kushin tam przy namniej nie karza mi uwalniac pokladow agresji a ucza je wykorzystywac.

aVe.

DraGon2

2010-08-03, 10:06
jak jego mistrzem jest jakis ch*j z kremowym pasem dan -10 to sie nie dziwta ze wp*zde dostaje glupi gnoj.

Sadisticc

2010-08-03, 17:54
to wy sobie pie**olcie a ja idę naładować pistolet.

ziomx123

2010-08-03, 19:14
    Pieprzyć boks- AIKIDO rządzi! :-D

laciaty71

2010-08-04, 04:14
Aureora napisał/a:

Zmierzył by się z taekwondzistą to skończyło by się na jednym pół obrocie :beka:



Popieram! sam trenowałem kilka ładnych lat i jakby taki bokser dostał kopa z półobrotu nawet na gardę to by mu nic nie pomogło. Zresztą kiedyś na trening wpadł do nas facet co trenował kickboxing - myślał ze jest fajny i strasznie kozaczył, tłukł młodszych bo nie zahartowani w boju. Ale jak starsze pasy mu sie do dupy dobrały to dostał taki oklep ze aż mi było go żal ...

Co do samych sztuk walk to wydaje mi sie ze chyba "najlepsze" jest kung-fu ale to i tak wszystko zależy od zawodnika :)

Aureora napisał/a:

Zmierzył by się z taekwondzistą to skończyło by się na jednym pół obrocie :beka:



Popieram! sam trenowałem kilka ładnych lat i jakby taki bokser dostał kopa z półobrotu nawet na gardę to by mu nic nie pomogło. Zresztą kiedyś na trening wpadł do nas facet co trenował kickboxing - myślał ze jest fajny i strasznie kozaczył, tłukł młodszych bo nie zahartowani w boju. Ale jak starsze pasy mu sie do dupy dobrały to dostał taki oklep ze aż mi było go żal ...

Co do samych sztuk walk to wydaje mi sie ze chyba "najlepsze" jest kung-fu ale to i tak wszystko zależy od zawodnika :)

HABADABA

2010-08-04, 11:16
Z tego co mi się zdaje to oni tam wszyscy białe pasy mają, a z tych odmian karate które znam to w okinawskim i kyokushin biały=początkujący , a w oyama biały sznurek to też początkujący.
no więc nie dziwota, że dostali tak po mordach :samoboj:

Ig0r

2010-08-06, 11:41
laciaty71

co ty pieprzysz Oo ?
trenuje sztuki walki 7 lat z czego 5 boks i 2 lata tajski
nie raz mi sie zdarzalo zawitac na sekcji taekwond'o czy kickboxingu
i ten wasz slynny bandal chagi nie sieje wcale takiego spustoszenia
moze nie spotkalem "koksuff" jak wy to mowice czy innych "miszczuf"
Takie kopniecie spokojnie przyjmujesz na bark lokcie.

"dobry kyokushinista wlozy ci bokserowi piete w watrobe szybciej niz bokser zdazy powiedziec "ała" " chyba jak se narysujesz

~Conscribo

2010-08-08, 21:29
aj tam dupcyta, Wy wszyscy zanim zdążylibyście machnąć nogą albo łapą, to dobry judoka pizgnął by wami o ziemie i złamał gnata i by się skończyło babci sranie :>

Gienek2

2010-10-05, 09:06
największą rangą odznacza się pas polsatu i granatowo-purpurowy pas kómitsoo

ChlapChlap

2010-11-25, 11:05
Kazda sztuka walki jest dobra, jesli ktos kto ja cwiczy, jak i jego trener maja troche oleju w glowie, a nie sieczke i cholera wie co...
(pisze z Holandii, brak polskich znakow)

GeorgeForeman

2010-12-04, 20:50
exculibrus napisał/a:

Porównaj poziom karateków do poziomu bokserów.


ten ostatni bokser jest bardzo słaby

kris86

2011-06-10, 17:40
to ma być karate? Moja siostrzenica lepiej kopie...
Osobiście trenowałem muay thai