18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bojownik o internet. Czyli ja!

zyzio966 • 2014-01-29, 14:47
Jakiś czas temu zgłosiłem pewną pedalską stronę na facebooku o nazwie "nie ocenia się człowieka po orientacji". Oto wynik:



Czyli jednak opłaca się zgłaszać takie strony.
Tak wiem, jestem dzielnym wojownikiem o czystość internetu... A teraz powinienem wracać do lekcji...

Ra...........py

2014-01-29, 14:55
I bardzo dobrze, jaranie się propagowaniem pedalstwa to pedalstwo a pedały to cioty i ch*j

johnnybgoode

2014-01-29, 14:58
Skoro tak świetnie Ci idzie walka z pierdołami, rozpocznij walkę z rządem; Buk, honor, ojczyzna


zyzio966

2014-01-29, 15:27
@johnnybgoode Nie k***a, zgłosiłem tylko pedałów jako szkodliwych... A z anonymous nie utożsamiam się k***a wcale. Choć gif śmieszny w ch*j.

Smutas

2014-01-29, 15:41
Jak oni donoszą i są zamykane normalne strony to krzyk, że cenzura, że ograniczanie wolności... Ale jak ty stosujesz ich donosicielskie metody, to masz robić za bohatera? Niczym się od tych pedałów nie różnisz.

oc...........an

2014-01-29, 15:49





Smutas, opowiedz nam proszę jak to było za stanu wojennego? Osoba z takim wiekiem jak ty widziała wieele. Jak było na wojnie? Nie cierpiałeś głodu? A jak wspominasz Związek? Jakiego pierwszego sekretarza PRL najbardziej szanujesz? Opowiadaj! :)


Co do stron internetowych to bym usunął to nowosko-hitlerowskie gówno, które pod płaszczykiem "walki" z systemem, który nie istnieje od 25lat wrzuca nacjonalistyczne treści:
https://www.facebook.com/precz.z.komuna?fref=ts

truskawkowabuba

2014-01-29, 16:21
Smutas napisał/a:

Jak oni donoszą i są zamykane normalne strony to krzyk, że cenzura, że ograniczanie wolności... Ale jak ty stosujesz ich donosicielskie metody, to masz robić za bohatera? Niczym się od tych pedałów nie różnisz.



jak cię tak czytam, to mam coraz większe wrażenie, że to ty jesteś tym Smutasem co wszystkich wk***iał w komentarzach na jafudzie swoim gderaniem i wiecznym narzekaniem :roll: .

AmorPatriae

2014-01-29, 16:48
johnnybgoode, Bóg, Honor, Ojczyzna jak już ty śmieciu paskudny.

LucaBrasi

2014-01-29, 16:57
Halo. Policja? Proszę przyjechać na facebooka :D

PS. nie ocenia się człowieka po orientacji

pemb

2014-01-29, 17:02
"johnnybgoode, Bóg, Honor, Ojczyzna jak już ty śmieciu paskudny. "
Uważaj, bo Ci żyłka pęknie. Buk z Tobą.

Gharotief

2014-01-29, 17:05
Nietolerancyjni ludzie tutaj widze są, zapisuje wszystko. :) Tak na później. :)

PS. Dobrze, że wy umrzecie, ale tolerancyjnosc i odmiennosc beda zyly zawsze. ;) Pozdro od kumatego.

danio1991me

2014-01-29, 17:11
@Gharotief
odmienność ? poj***ło do reszty,,, można sobie być pedałem, ch*j komu do tego, pedały mogą się j***ć w dupe aż się zarypią na śmierć, tylko niech sobie to robią w domu po cichu i się z tym nie afiszują... jak tak będziemy popuszczać takim sytuacja to ta "odmienność" będzie chciała dzieci adoptować. tolerancja też ma swoje granice

tak,jestem homofobem i ch*j Wam do tego

Gharotief

2014-01-29, 17:15
Nie sadzilem, ze spotkam katola i ksenofoba z rocznika '91, to smutne...

Nie pdały, tylko geje. Doedukuj sie.

I nie afiszuj mi sie w kraju z katolstwem i nie kradnij katolstwem pieniedzy z budzetu.