18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bojówki w Szwecji

AgentGrzesiek • 2016-11-27, 13:08
W nawiÄ…zaniu do tego tematu:

Mustafa nie poznaje już Szwecji


Tak na wypadek gdyby ktoś sobie pomyślał na podstawie tego przykładu, że w Szwecji multikulti jest zagrożone :-D
Zapewniam was, że bliskie sercu każdego sadola ideały ubogacenia kulturowego, mają się w Szwecji bardzo dobrze :mrgreen:


Filmik jest niestety tylko po angielsku .
W każdym razie pokazuje dziarskich antyfaszystów, którzy walczą jak tylko mogą o ideał "nowego człowieka".
Jak widać w Szwecji zupełnie odwrotnie niż u nas, nieliczne antyimigranckie manifestacje muszą być osłaniane przez policję przed wściekłym tłumem.
Podejrzani o "faszyzm" łatwego życia nie mają - grupy lewaków robią im wjazdy na chatę połączone z demolką.
Na koniec dwóch zamaskowanych dżentelmenów opowiada o metodach walki z faszystami.


zaniek123

2016-11-28, 19:22
niech ktoÅ› zatrzyma tÄ… karuzele smiechu...

kaiel

2016-11-30, 02:09
Ja te wszystkie NEWS traktuje z pewnym dystansem lub raczej jako coÅ› zagadkowego jak"strefa 11"
Mało mieliście naszych newsowych prawdojebców, a jak jest na zachodzie ?
... a podobno na Białorusi straszna była nędza że ludzie trawę żreć musieli...no tak ale tylko kilku...
A ja nie jestem k***a pelikan, ja jestem Silver Jaszczomb!

De...........³w

2016-11-30, 13:51
I tak żyje się tam biliard razy lepiej (dane szacunkowe), ale okej, łykajmy propagandę.

avic

2016-11-30, 14:31
@DemonZzaPleców - byłeś? widziałeś? Czasem warto gdzieś pojechać, żeby wiedzieć czego nie żałować. Państwo pedryli i źle pojętej poprawności politycznej to raz. Dwa - państwo konfidentów. Trzy - państwo ludzi pustych emocjonalnie. Ja rozumiem - wolność, równość i socjal dla wszystkich - ale oni czerwone ideały mają już bardzo, bardzo głęboko we krwi. Ja jestem w takiej sytuacji, że do Szwecji za robotą wyjechać raczej nie mogę z powodu wykonywanego zawodu, ale żyjąc w miarę (wy)godnie tutaj - to nawet gdybym miał taką możliwość i perspektywę zarobków średniej szwedzkiej krajowej + to wolę jednak siedzieć sobie w swoim grajdołku. No, ale ja się propagandy nałykałem, bo w świecie nie byłem i ciemny lud jestem...

Nutzz

2016-11-30, 14:56
Byłem w Szwecji, miałem dziewczynę Szwedkę, więc tak, wiem o czym mówię. Gdybym miał tylko Szwecję i Polskę do wyboru i gdyby nie to, że mam za dużo by to rzucić a za mało żeby bezstresowo przetransferować całość (odwieczny dylemat klasy średniej), to z chęcią bym tam wyjechał na stałe.

PS: Znamiennym jest, że funkcję plebsu w Szwecji pełnią Polacy, oraz imigranci ze wschodniej europy i bliskiego wschodu.

avic

2016-11-30, 15:02
@up - no cóż, jeden lubi ogórki, drugi ogrodnika córki. Dla mnie ichniejsza mentalność jest nie do przyjęcia. Innym się podoba, jak np. Tobie. Kumpel wyjechał jak stał - i w 3 lata zdążył się całkiem nieźle ustawić w Lund. Może więc warto zaryzykować a nie męczyć się tutaj? Bo uroku architektury, krajobrazów i ślicznych kobiet odmówić im nie można.

plimos

2016-11-30, 15:16
To się k***a w pale nie mieści. W Szwecji jak i innych krajach tworzą się strefy no-entry z tymi ciemnymi przybyszami z ciepłych krajów, policja boi się nawet tam wjeżdżać (ostatnio czytałem, że wiele policjantów w Szwecji zrezygnowało i nadal mają rezygnować z tej pracy). Statystyki gwałtów, rozbojów lecą na łeb na szyje; dzicz się w ogóle nie asymiluje; ciągną socjał jak popadnie; mają wszystko i wszystkich w dupie, a znajdują się jeszcze osoby oraz grupy, które tego bronią i chcą by tamci tak żyli, bo multikulti, bo każdy ma prawo do życia i takie tam dalej pie**olenie ze względu na rasę, "płeć" (w Szwecji możesz sobie ją zmienić w internecie bez fizycznego użycia skalpela, możesz być k***a dziewczyną będąc chłopakiem czy innym transgenderoplanetoidem). Pamiętam jak ich premier czy jakaś inna kobieta z ich rządu płakała gdy powiedziała, że nie są w stanie przyjąć więcej imigrantów. Wszyscy z zachodu uważają, że im dalej na wschód od granicy Niemiec tym większa dzicz, ale szczerze wole żyć w takiej dziczy i nawet mam zamiar w niej żyć aniżeli garstka osób przybyła z gównolandii mówiła mi jak żyć, co mam robić, co mam mówić by nikogo nie skrzywdzić, co mam wyznawać, co mam sobą reprezentować, co mam jeść. Jest mi ich w ogóle nie żal, ale czekam na tych k***iów którzy tak teraz głośno krzyczą w ich obronie, kiedy sami będą chcieli znaleźć gdzieś w świecie odrobinę normalności, bo staną się u siebie mniejszością. Kierunek Polska? Wielki ch*j w dupę i użerać się z tym dziadostwem. Zawsze byliśmy j***ni, a za jakiś czas to się zmieni.

aaa2aaa1

2016-11-30, 15:43
a czego się spodziewać po starym dobrym Vice, ich poglądy i ogólnie dokumenty są przecież uchylone ku lewactwu, co nie zmienia faktu że niektóre są b. dobre (np. ten o krokodylu)

gab.

2016-11-30, 15:43
w ogóle mi ich nie jest szkoda

waldekzelektrowni

2016-11-30, 16:04
No i bardzo dobrze, trzeba tępić te j***ne małpiszonowskie ścierwo czyli wszystko co związane z nazizmem, faszyzmem i człowiekowatymi łysymi. Wasze/Ich motto - OD URODZENIA MÓZG DO WYRZUCENIA

AgentGrzesiek

2016-11-30, 17:17
ganja125 napisał/a:

http://www.filmweb.pl/film/Gra-2011-508918

polecam ten film



No niezły film. Ale to już pewnie nie aktualne bo jest z 2011. To znaczy teraz już Szwedzi mogą z rozrzewnieniem oglądać wspominając stare dobre czasy. :-P
A kto pamięta "300 mil do nieba"? :mrgreen:
Film stary ale chyba dla nie których ciągle aktualny.

botulum

2016-11-30, 18:09
Revolutionary Front? Czyżby w Europie czekała nas nowa rewolucja bolszewicka? Europa popełni ten sam błąd jeszcze raz i odda się pod panowanie anarchistycznej i komunistycznej hołoty? Ciekawe...

piotrek_poldek

2016-11-30, 18:29
botulum napisał/a:

Revolutionary Front? Czyżby w Europie czekała nas nowa rewolucja bolszewicka? Europa popełni ten sam błąd jeszcze raz i odda się pod panowanie anarchistycznej i komunistycznej hołoty? Ciekawe...


Od dawna jest pod ich panowaniem.