18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bójka z nożem w tle.

~_Yarko_ • 2020-01-03, 16:31

Zdarzenie z Sylwestra zeszłego roku.
Boleję, że nagranie tak nagle się urywa.

Optimex

2020-01-04, 17:21
Generalnie sprawa jest jasna w przypadku 1:1, są zasady których nie powinno się łamać....... pięści na pięści, sprzęt na sprzęt. Nie dasz rady, oblecisz wpie**ol to sory Majk ale musisz się podszkolić. Z dwoma można jeszcze fairplay się zmierzyć jak dobrze ,, tańczysz". W przypadku gdy jesteś sam i trafisz na 3-4 oczywiście nastawionych ofensywnue to hmmm....... chyba sam bym zaczął kroić gdybym nie miał wyboru ;-)

Wiewór

2020-01-04, 17:45
Z jednej strony gościu sam zaczął ale z drugiej dostał kosa z partyzanta bez ostrzeżenia i na dodatek kilka razy prosto w kiche. Był naj***ny i gołym okiem widać że poza pompowaniem się nie stanowił większego zagrożenia. Użycie noża było nieuzasadnione.
Ja bym sklasyfikowal jako bojke a gościa z nożem usiłowanie zabójstwa lub zabójstwo czyli dożywocie w lagrze. Zależy czy facet przeżył w co wątpię.

Optimex napisał/a:

Generalnie sprawa jest jasna w przypadku 1:1, są zasady których nie powinno się łamać


Nie ma takiej zasady. Każdy ma prawo do skutecznej obrony jednak warto oceniać sytuację i nie zabijać kogoś tylko dlatego że ci sprzedał plaskacza.
Brudas w tej sytuacji nie miał prawa użyć noża.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-01-04, 17:54
Dokładnie Wiewór. Jeśli nie masz wyjścia broń życia za wszelką cenę.
Ale te sk***ysyny mieli wyjście, mogli gościa oklepać aż miło... Śmiecie zasłużyli na kulę w potylicę.

Pankracy_Młot

2020-01-04, 23:01
patitati napisał/a:

Dostał w nerkę
Kiedyś uważałem ludzi używających noży w bójkach za wieśniaków i w ogóle że to nie honorowo itp. pierdoły.



Ulica to nie j***na szkółka bokserska. Nie ma że boli, zero litości. Będzie potrzeba ostrza to ostrze pójdzie w ruch. Sądy itp. to swoją drogą, ale w danym momencie liczy się "tu i teraz". Jak kogoś atakujesz to musisz liczyc się ze śmiercią, twój oponent zresztą też.






ProVVe napisał/a:

Oczywiście... j***ne kozojeby... Przez tych cwe*i wszyscy zaraz będą z nożami latać do obrony przed nimi... Już k***a co druga c**a w rurkach z gazem biega... przysięgam ich trzeba napalmem polewać, wyrzucać z Europy... Zero tolerancji dla dzikusow



to po ch*j dymił? Jak dla mnie to wszyscy mogą z nożami popie**alać. Jak dymisz i kogoś atakujesz to licz się z tym, że ulica to nie j***ne przedszkole i nikt nie będzie się gimnastykował zbytnio by cokolwiek komukolwiek udowadniać. Swoją droga to skąd wiesz z czym biegają "c**y w rurkach"? Czyżbyś przekonał się z pierwszej ręki jak taki gaz działa?

siwybis napisał/a:

Obrona konieczna to nie rycerski pojedynek. Jak mnie kiedyś ktoś napadnie to kosa w płuco i nie będę się zastanawiał czy chciał mi tylko wpie**olić, obrabować czy też zabić bo trafiłem na świra. Wolę żeby mnie trzech sądziło niż czterech niosło.



amen

Eryk88896 napisał/a:

I bardzo dobrze ze uzyl noza, przeciez koles ich atakuje. Nastepnym razem zastanowi sie zanim bedzie kogos atakowac. To nie jest jakis sparing ze masz sie z kims mierzyc i sprawdzac kto jest silniejszy, tylko obcy czlowiek ktory cie atakuje wiec masz prawo sie bronic, to nie jest pojedynek ze istnieja jakies zasady. Jak ktos kogos atakuje masz prawo wyjac bron i go zastrzelic, bo dlaczego nie? p*zdusie z sadistica mowia o honorze ze c*pki uzywaja noza xDD juz wyobrazam sobie sytuacje jak jakis o 2 glowy wiekszy gosciu podchodzi do was i was napeirdala a wy sie z nim sparingujecie by bylo HONOROWO bo przeciez piesci vs piesci co nie XDDD Skad macie wiedziec co druga osoba potrafi czy trenowala jakies walki a moze jest j***nym bokserem i was zabije piesciami?? To nie jest sparing z zasadami tylko zycie i przetrwanie jak ktos was atakuje masz prawo zrobic cokolwiek co zechcesz z ludzkim smieciem agresorem taka prawda.
a jezeli uwazasz inaczej to po prostu jestes ludzkim smieciem ktory nie szanuje wlasnego zycia i tyle w temacie xD



Dokładnie! Nie chcesz wyrwać z kosy to nie atakuj obcych na ulicy.

Wiewór napisał/a:

Z jednej strony gościu sam zaczął ale z drugiej dostał kosa z partyzanta bez ostrzeżenia i na dodatek kilka razy prosto w kiche. Był naj***ny i gołym okiem widać że poza pompowaniem się nie stanowił większego zagrożenia. Użycie noża było nieuzasadnione.
Ja bym sklasyfikowal jako bojke a gościa z nożem usiłowanie zabójstwa lub zabójstwo czyli dożywocie w lagrze. Zależy czy facet przeżył w co wątpię.
Nie ma takiej zasady. Każdy ma prawo do skutecznej obrony jednak warto oceniać sytuację i nie zabijać kogoś tylko dlatego że ci sprzedał plaskacza.
Brudas w tej sytuacji nie miał prawa użyć noża.


a tam pie**olisz. Nie chcesz zginąć nie atakuj innych. Nie umiesz pić alkoholu to go nie pij. Odpowiedzialność osobista i basta! Piękna selekcja naturalna. Czyli ty będziesz obwieszczał "uwaga, uwaga! zaraz użyję groni białej pod postacią noża z 12cm ostrzem wprawiając ją ruch posuwisto zrotny" Jakby wszyscy nosili noże to byłby taki spokój i sielanka. Tak jakby wszystkie kraje na świecie miały broń atomową. Wyobrażasz sobie wtedy takie akcje jak na Krymie? Czy jakieś wprowadzanie demokracji przez amerykanów. Ludziom po pewnym czasie tak by to weszło w krew, że wytworzyłby się swoisty odruch pawłowa do unikania bójek nawet po pijaku. Oczywiście na początku by był nagły skokzgonów tych jednostek nieprzystosowanych, ale potem już byłby spokój. Kiedyś ludzie mieli miecze i sztylety i nikt nie miał gorzkich żali, że "niehonorowo". Uliczne śmieci powinny widywać się z kostuchą codziennie.

ProVVe

2020-01-04, 23:04
shabcio1 napisał/a:

Czyżbyś przekonał się z pierwszej ręki jak taki gaz działa?



Ehh pisałem Ci kilka przykładow, ale zrezygnowałem... nie ma co z takim ograniczonym cepem rozmawiać... Spotkasz kiedyś 1, 2 lub grupę (mam nadzieję) i tu nam napiszesz jak ich wspierasz, dopingujesz kiedy zaświecą ci po oczach stalą... Dzieciaki k***a... Nic dziwnego, że nie mozna w Polsce łatwo broni dostać skoro kretyni nie widza kiedy mozna kogoś powalic, a kiedy odj***ć... A zazwyczaj to są żałosne istoty

Pankracy_Młot

2020-01-04, 23:16
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Dokładnie Wiewór. Jeśli nie masz wyjścia broń życia za wszelką cenę.
Ale te sk***ysyny mieli wyjście, mogli gościa oklepać aż miło... Śmiecie zasłużyli na kulę w potylicę.



A ty co tak sapiesz? Czyżbyś też dymił w weekendy w autobusach i pipa ci się spociła na myśl, że możesz stracić dziewictwo z czyimś ostrzem? No chyba, że ten rusek był twoim starym to dałbym ci wtedy dyspensę na gorzkie żale i opłatka do mordy.

fikuswdoniczce

2020-01-04, 23:19
Nie oceniając tego pod moralnymi względami to materiał rewelacja. PIWKO



Pankracy_Młot

2020-01-04, 23:20
ProVVe napisał/a:

Ehh pisałem Ci kilka przykładow, ale zrezygnowałem... nie ma co z takim ograniczonym cepem rozmawiać... Spotkasz kiedyś 1, 2 lub grupę (mam nadzieję) i tu nam napiszesz jak ich wspierasz, dopingujesz kiedy zaświecą ci po oczach stalą... Dzieciaki k***a... Nic dziwnego, że nie mozna w Polsce łatwo broni dostać skoro kretyni nie widza kiedy mozna kogoś powalic, a kiedy odj***ć... A zazwyczaj to są żałosne istoty



hahah nie moja wina że cię napadło 1,2 lub grupa rurkowców i za damski ch*j w boży dzień siknęła gazem w oczy. Pomódl się za ich duszyczki lub zrób jakiegoś fikołka, to może będziesz mniej żałosny dzieciaku.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-01-05, 11:39
shabcio1 napisał/a:

hahah....



Nie rozmnażaj się, szkoda by na świat przyszły bachory z takimi zj***nymi genami.

Pankracy_Młot

2020-01-05, 16:17
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Nie rozmnażaj się, szkoda by na świat przyszły bachory z takimi zj***nymi genami.



Szkoda to twojej matki. Na bank nie byłeś planowany gamoniu.