18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bójka z nauczycielką

Skrzatanz12klasy • 2013-04-25, 19:43
Studentka pierwszego roku vs Nauczycielka :karate:

Tassadar

2013-04-26, 18:10
Czarne, pozostanie czarne

milkyloop1

2013-04-26, 18:16
Cytat:

Tak się kończy eksperymentowanie z podejściem do nauczyciela jak do kolegi - uczeń powinien traktować nauczyciela jak sierżanta w wojsku a nie kolegę z którym może sobie pogrywać!



bez przesady, szacunek za szacunek

krzyh1323

2013-04-26, 18:57
Wszystko pięknie ale to nauczycielkę wyjebią a ta głupia k***a dostanie odszkodowanie

Zgon14

2013-04-26, 19:42
bartosznowak997 napisał/a:

kolejny przykład na to że nauka nie jest dla brudasów


Tannaim napisał/a:

Czarne, pozostanie czarne



Dla tych wszystkich co nie są na tyle kumaci by ogarnąć: to czarna jest nauczycielką, a prawie wszyscy na niąjadą jakby to ona to sprowokowała. :homer:

Tassadar

2013-04-26, 20:01
Czarni mają większe prawa od nas np w Anglii. Rasizm np, powiesz murzyn jesteś rasistą, powiesz jakby to głupio nie brzmiało "bieluch" to krzywdy nie ma.

three_jr

2013-04-26, 20:04
@up jebnij się w cymbał. kolego :D

@2XUP sorki Tannaim :P

yaspan

2013-04-26, 20:11
Zdecydowanie wolę myfirstsexteacher!

maciek24043

2013-04-26, 22:30
Czemu nie dziwi mnie kolor skóry uczennicy i nauczycielki?

Dobrutro

2013-04-26, 23:24
bartosznowak997 napisał/a:

kolejny przykład na to że nauka nie jest dla brudasów



Tylko, że to nauczycielka jest czarna. Zabrała białej komórkę, bo pewnie się bawiła telefonem na zajęciach i się jej rzucała potem by jej oddać bo wielce obrażona. :P

HitlerIsProudOfMe

2013-04-26, 23:26
Dlatego jestem za powrotem starych zwyczajów: jakiś uczeń myśli, że kozak ? Wpie**ol kijem albo linijką po łapach tak, że ledwie mógł pisać i koniec.

elda1987

2013-04-26, 23:52
ja to nie wiem o co chodzi z obecną gówniarzerią :( za moich czasów gdyby gówno zapyskowało do nauczyciela, to nie dość, że dostałoby zjeby od nauczyciela, wychowawcy, dyrektora i woźnej, to by mu klasa morde sklepała i rodzic dupsko przetrzepał. A teraz gówno może robić co chce, ale dorosły się odezwać nie może, bo to może urazić delikatną psychikę gówna.

Dobrutro

2013-04-27, 08:59
elda1987 napisał/a:

ja to nie wiem o co chodzi z obecną gówniarzerią :( za moich czasów gdyby gówno zapyskowało do nauczyciela, to nie dość, że dostałoby zjeby od nauczyciela, wychowawcy, dyrektora i woźnej, to by mu klasa morde sklepała i rodzic dupsko przetrzepał. A teraz gówno może robić co chce, ale dorosły się odezwać nie może, bo to może urazić delikatną psychikę gówna.



Zawsze tak było jest i będzie, tylko tak się informacje nie roznosiły kiedyś. Że każdy miał komórkę z kamerką i nagrywał wszystko. Kiedyś to było szczęście mieć kwadratowego "węża" w komórce.

Amplifa

2013-04-27, 13:23
bloodwar napisał/a:

Tak się kończy eksperymentowanie z podejściem do nauczyciela jak do kolegi - uczeń powinien traktować nauczyciela jak sierżanta w wojsku a nie kolegę z którym może sobie pogrywać!



pie**olenie, wszystko zalezy od czlowieka. Mozna i wypic z nauczycielem poza szkola a w wszystko wraca do normy.

Tassadar

2013-04-27, 14:59
three_jr
dobrze jest.
Naoglądałem się jak to czarny może a taki polak za granicą jest jechany ostro. Jakiś rok może dwa temu nawet zamieszki gdzieś pod Londynem były to w tv w informacjach wywiad na żywo z miejsca był i koleś jakiś angol piał że to Polacy kradną biorą zasiłki nie pracują a oni tyrają, a jak drugiego zapytali to zaczął o kolorowych gadać, ale w tym momencie mu przerwano zaraz po słowie fcking muslims i niggers. Już od razu prezenter w studio tłumaczy że się nie umiał zachować. I to w tv na żywo po prostu żenada