18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

bójka w metrze

maxiq • 2015-04-20, 22:00
film przedstawia bójkę w metrze, przestroga dla was aby nie jeździć w metrze gdy wsiadają ciemnoskórzy
.

Grzegorz.C

2015-04-21, 10:23
@androgenius
Jak mi przykro że nie radzisz sobie emocjonalnie z moją obecnością. Życzę znalezienia dobrego terapeuty <3

____

2015-04-21, 10:43
odhaczam:
- jebnięcie z zaskoczenia X
- atak grupą na jednego X
- kopanie leżącego X
- kopanie po głowie X
- ryki uuuu aaa ooo X

test zaliczony, zasiłek przyznany :)

DyndaS

2015-04-21, 11:01
pie**olone małpy.

trzeci41

2015-04-21, 11:36
Piwko za "ciemnoskórzy" ! w końcu normalny człowiek

Biali ludzie też się napieralają tylko wtedy nikt nie kręci tylko każdy każdego rozdziela bo to jest nie poprawie. i sam jeździłem metrem gdzie sami afroamerykanie byli i nikt mi nic nie zrobił , pogadaliśmy posmialiśmy i tyle.

NIGDY NIC SIĘ BEZ PRZYCZYNY NIE DZIEJE k***A ! :)

virutz

2015-04-21, 13:06
Kiedyś fascynowały mnie Stany. Podobały mi się amerykańskie filmy i przepych w nich pokazany. Potem obejrzałem serial The Wire i zobaczyłem syf jaki tam panuje - przejrzałem trochę na oczy. Potem zacząłem odwiedzać Sadistic, oglądać Maxa i sporo czytać na różne tematy. Kiedyś chciałem pojechać do USA, zwiedzić ten kraj, rozważałem odkładanie co miesiąc pewnych sum pieniędzy, żeby po 2-3 latach pojechać na wycieczkę autokarową po wielu ciekawych miejscach w tym kraju.

Teraz nie pojechałbym tam nawet za darmo.

Bandaid

2015-04-21, 14:49
" nie jeździć w metrze gdy wsiadają ciemnoskórzy" zabolało mnie to. Trzeba jeździć, i ich bić :)

konop720

2015-04-21, 15:07
''Worldstar baby'' - ale mnie to k***a wk***ia jak oni to mówią cały czas na tych j***nych filmikach ja pie**ole aż mnie nosi ch*j złoty k***a

.hombre.

2015-04-21, 16:02
trzeci41 napisał/a:

Piwko za "ciemnoskórzy" ! w końcu normalny człowiek

Biali ludzie też się napieralają tylko wtedy nikt nie kręci tylko każdy każdego rozdziela bo to jest nie poprawie. i sam jeździłem metrem gdzie sami afroamerykanie byli i nikt mi nic nie zrobił , pogadaliśmy posmialiśmy i tyle.

NIGDY NIC SIĘ BEZ PRZYCZYNY NIE DZIEJE k***A ! :)



hahahah co za imbecyl hahahha

trzeci41

2015-04-21, 21:19
.hombre. napisał/a:



hahahah co za imbecyl hahahha



bo co bo k***a jestem tolerancyjnym człowiekiem ??

tak o to Ci chodzi?? więc odpowiem Ci tak pie**ol SIĘ NA RYJ j***nY RASISTO

oczywiście nie mam na myśli kogoś obrazić :idzwch*j:

27Pablo

2015-04-22, 15:41
Jak zawsze,na logike. Nie znamy sytuacji więc wstrzymajmy się z osądami. Napie**alanie kogokolwiek w trzech to przesada wiadomo. Ale nie znamy całej sytuacji i powodów z których ona wynikła. Nie mówiąc już o tym że w Polsce też łatwo dostać taki wpie**ol :3