18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bójka w barze...

~DMT • 2022-11-25, 20:59
Nokaut permanentny...


Tuco

2022-11-26, 13:35
Radek, mało tego... Gościu wyciąga wnioski z tego co zobaczył, bez znajomości kontekstu sytuacji.

Abstrah*jąc... Musiałem 2x obejrzeć, żeby ogarnąć. Niezła akcja. Jak dwa dzikie dziki :D

Kurde26

2022-11-26, 14:56
radek225 napisał/a:

Musiałem 3x przeczytać, by wiedzieć o co chodzi. Już poprawiam:
Miej na uwadze to, że są tu jeszcze ludzie urodzeni przed 1990 rokiem, którzy nie sp***alali z lekcji i znają zasadę interpunkcji, a nie mutanty piszące na fejsach, messengerzach, forach jednym ciągiem. A potem siedź i zastanawiaj się, "co autor miał na myśli". I jeszcze te gimbusiarskie xD na końcu.



Dziękuję Ci przyjacielu. Nie mam już siły do tych sp***olin co udają często wielkich patriotów a nie potrafią zadbać o poprawną polszczyznę. Ja rozumiem że może się zdarzyć pomyłka czy błąd, ale to co oni robią to zwykle intelektualne kalectwo.

radek225

2022-11-26, 16:38
Kurde26 napisał/a:

Dziękuję Ci przyjacielu. Nie mam już siły do tych sp***olin co udają często wielkich patriotów a nie potrafią zadbać o poprawną polszczyznę. Ja rozumiem że może się zdarzyć pomyłka czy błąd, ale to co oni robią to zwykle intelektualne kalectwo.



Takie czasy nastały. Pododawałem się do kilku grup na fejsie, jak składniawka itp, gdzie wrzucane są tego typu kwiatki. Małolactwo leje dosłownie na to, jak wygląda teraz tekst pisany. Dojdzie do tego, że za 15 lat w gazecie, książce, czy na różnych serwisach w internecie przeczytasz coś takiego:

"ja pie**ole. Nie zostalem zaskoczony doszlo do j***nej wojny xD kacapy zaatakowaly nas od strony tego no obwodu kaliningrockiego czy jakos tak i od strony bialorusi ten no k***a. Wojna zaczela sie 3 godziny temu i stroncilismy 15 odrzutofcóf to takie szybkie zapie**ala cos po niebie i robi tratatatata albo bum bum bum. No i 5 chelihopteruw rzesmy rozj***li. Byście widzieli jak to sie smiesznie palilo, no ja pie**ole mowie wam. A tak poza tym rozj***li blok mojej babci, no nie fajnie k***a. Ale fancy karabinek k***a ten ruski ma. k***a dzis u rudego mielismy sie napie**olic i zjarac lufe ale ródy mieszkal w tym samym bloku co babcia i k***a nie ma tam wody, prondu i k***a nie ma jak puscic olifki brazil a nie bedzie tam jak glosnika naa blutacz naladowac k***a....."

Aby było śmieszniej, to dawniej ludzie znali kaligrafię, znali zasady ortografii, interpunkcji. Jak czegoś nie wiedziałeś, to brało się słownik ortograficzny, wertowało nie raz kilka minut w poszukiwaniu zapisu wyrazu którego szukałeś. Dziś wszystkie błędy podkreśla każda przeglądarka. Interpunkcji Ci nie pokaże, ale błędy już owszem. Scenariusz z "Idiokracji" zbliża się wielkimi krokami i dojdzie do tego, że za jakiś czas w urzędzie będzie cię obsługiwać debil, a jak przyjdziesz do lekarza, to ten powie:

"czekaj, czekaj, dokończę odcinek Trudnych spraw.... Siema mordo, po co żeś przylazł? ch*j cię boli? Nie, no, joke. Aaaaa, kulejesz? Czekaj, coś na to poradzimy. OK google - poszukaj mi czegoś na ból nogi i czemu ten typ kuleje. Aaaaa.... Trzeba się udać do ortopedofila... k***a, ortopedy. Nie pękaj ziom, jeszcze zatańczysz na weselu swego bombelka Iksdek***a xD"

~DMT

2022-11-26, 16:51
radek225 napisał/a:

Scenariusz z "Idiokracji" zbliża się wielkimi krokami



Gorzej, że ten z "1984" Orwell'a, jest już na coraz to wyższym stopniu realizacji...

mewta

2022-11-26, 18:17
ale piwa nie rozlał :mrgreen:

brzoza

2022-11-26, 19:05
TheBadFrog napisał/a:

co za sp***olina zaczepił zaczął dostawać wpie**ol to wyciągną pistolet i zastrzelił p*zda jak Ci co go chwalą w komentarzach xD



A skąd wiesz, co tam się odj***ło wcześniej? Może ten sp***olina chciał się bić na piąchy? Różowy przełożył nóż z lewej do prawej i zamachnął się na sp***olinę. Ten pewnie widząc nóż zaczął sięgać po broń jeszcze przed atakiem różowego. Na moje to się bronił czym miał.

alpax

2022-11-27, 00:10
TheBadFrog napisał/a:

co za sp***olina zaczepił zaczął dostawać wpie**ol to wyciągną pistolet i zastrzelił p*zda jak Ci co go chwalą w komentarzach xD



Jesteś pewny? Wydaje mi się, że różowa landryna wyciągnął kosę .. w każdym razie w pewnym momencie ma coś błyszczącego w ręku .. słaba jakość, żeby dostrzec co to dokładnie jest

zbigniewz

2022-11-28, 11:18
Nawet chciał być kulturalny i odłożyć piwo