18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bójka uczniów i wprawienie w konwulsje

fantastico • 2017-04-03, 13:52
Solidne kopnięcie na szczękę wprawia pobitego w stan konwulsji. Jego drgające ciało uświadamia innym, że nie kopanie go w twarz nie było dobrym pomysłem.


zeus6

2017-04-03, 20:25
Jezu co tam sie w tych Niemczech dzieje?

Essent

2017-04-03, 20:56
grauper napisał/a:

@orisiurek - nie jeden ch*j... W przypadku pęknięcia kręgosłupa nie koniecznie dochodzi do przerwania rdzenia kręgowego. I w takim przypadku tylko od zdolności osób pobliskich czy też ratowników medycznych będzie zależało czy rdzeń kręgowy zostanie przerwany czy też nie i czy ktoś zostanie warzywkiem czy też nie ;P

Ps. Suchar.

Jaka jest niejadalna część warzywa ??
.
.
.
.
.
.
.
.
RESPIRATOR !! :D









Myślę,że rdzeń został przerwany sądząc po wybrykach poszkodowanego.Zwiąc mnie Orisiurek wiesz,że narażasz się na lawinę odpowiedzi w komentarzach jak małego masz siurka??
:idzwch*j:

Biniu90

2017-04-03, 21:34
Zaj***ł ziemi bardzo mocno swoją głową. Dam sobie jaja obciąć, że to pęknięcie podstawy czaszki i wstrząśnienie mózgu. Drgawki to jeszcze nie jest jednoznaczna przyczyna, ale krew z uszu to już mocna wskazówka. Najlepiej wtedy przeczekać aż poszkodowany przestanie odgrywać rolę karpia na łazienkowych płytkach i ułożyć go w takiej pozycji żeby krew swobodnie sobie z tego ucha ściekała, to w ch*j ważne. Jak zacznie się robić strup i krew nie będzie miała gdzie sp***olić to nie będzie wesoło. Można nawet zrobić jakiś prowizoryczny wacik czy cokolwiek żeby pogmerać jak widzimi że krew zaczyna wolniej ściekać. Pamiętam jak kumpel kiedyś w gimnazjum chciał zjechać sobie zimą z górki na butach i wyj***ł takiego orła uderzając tyłem głowy o oblodzony śnieg. Wyglądało to dokładnie tak samo jak u tego typka. Byliśmy wtedy w ch*j osrani, kumpel ze stresu zapomniał nawet jak dzwoni się na pogotowie. Nikt nie wiedział co robić. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Po tym wszystkim zapisałem się na kurs pierwszej pomocy i chociaż przez 9 lat w praktyce wiedza przydała mi się może 2-3 razy to wiem, że warto wiedzieć jak pomóc bo inaczej działając w stresie to można się posrać i nic mądrego do głowy nie przyjdzie.

SharpSe

2017-04-03, 22:11
Żal mi tego chłopaka w ch*j. On się nawet nie stawiał a dostał śmiertelny cios od dwa razy większego pojeba.

Meressin

2017-04-03, 23:04
Sk***iała czarna małpa.

Sidi666

2017-04-04, 00:16
Pęknięcie podstawy czaszki - efekt może być różny. Może wyjść z tego bez większych defektów neurologicznych, może zostać warzywem albo może zemrzeć na miejscu.

Tomek00

2017-04-04, 14:52
orisuniek napisał/a:



Uderzając się w głowę o ziemię zaczął mieć problemy z zasilaniem.Mózg wysyła do różnych części ciała ładunki elektryczne w celu pobudzenia ale niestety,kręg został przerwany to se może wysyłać ale przez wi-fi :kawa:



Nie ma czegos takiego jak przerwany kreg tylko rdzen kregowy. Po przerwaniu rdzenia kregowego natepuje wiotkosc wiec nie mialby drgawek.

MicQ

2017-04-04, 15:27
Ma ktoś źródło albo więcej informacji, co dalej?

OxY

2017-04-04, 20:02
A zatrzymanie oddychania to nie zależy od miejsca lub wysokości na jakiej doszło do przerwania rdzenia ? Można przerwać rdzeń tak, że traci się czucie tylko w nogach, tetraplegia i ten najwyższy pułap (uszkodzenie pnia mózgu) już odcina nam mięśnie odpowiedzialne za oddychanie. Powyżej ekspert trafnie stwierdził, że zaszło pęknięcie podstawy czaszki, plus wstrząśnienie mózgu.

Rangraf

2017-04-05, 01:02
... jak to .... co dalej??...........