18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bójka uczennic ZSP w Malborku

Marano • 2021-10-03, 04:21
Wróciła szkoła to i wróciło ustalanie hierarchii w stadzie młodzieży.

28 września br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku doszło do kilku bójek między uczniami klas I i III (łącznie osiem osób, w tym oczywiście dziewczyny).

Ponieważ towarzystwo nie ma ukończone 17 lat, grozi co najwyżej poprawczak, o ile sprawa nie rozejdzie się po kościach.


CrookerS

2021-10-03, 05:54
Kto nigdy w czasach szkolnych nie chodzil na ustawki niech pierwszy rzuci kamien :roll:

P.S. widać ze kulturka, solo to solo a nie jak w małpim gaju 8-)

Bananek

2021-10-03, 06:48
a my za szkołę chodziliśmy palić malborki, a nie się bić ;)

MisiaXD

2021-10-03, 07:46
Po ch*ju walka krowa siedzi na krowie i jej ręce trzyma. A zgraja lamusów do okola cieszy ryja i nagrywa.

CrookerS napisał/a:

Kto nigdy w czasach szkolnych nie chodzil na ustawki niech pierwszy rzuci kamien
P.S. widać ze kulturka, solo to solo a nie jak w małpim gaju



Jak to jest solow według ciebie to smutne miałeś dzieciństwo.

janlew

2021-10-03, 07:58
CrookerS napisał/a:

Kto nigdy w czasach szkolnych nie chodzil na ustawki niech pierwszy rzuci kamien
P.S. widać ze kulturka, solo to solo a nie jak w małpim gaju


Albo jesteś jakimś małolatem, albo nie zauważyłeś że to dziewczyny. Gdzie 20-30lat temu jakieś dziołchy się tłukły pod szkołą?
PS> Swoją drogą to mamy jakieś popie**olone feministyczne czasy. I najgorsze jest to że urabiając durne baby przeciw swoim facetom, koszerniactwo odniosło dużo większy sukces w rozwalaniu cywilizacji niż rzucając na nas pedałów, ekologów, zoofili(obrońców zwierząt), antykatolików, islamistów i murzynów. Wyjąwszy z 10-20%, baby są generalnie durne i wystarczyło przejąć telewizje żeby im nasrać w głowach. To najgorsza zmora naszych czasów.
PS2> Na szczęście wystarczy zacząć oddawać podczas rozwodów dzieci ojcom w 50% przypadkach (bo parytet) i zasądzać c**om alimenty. Albo po rozwodzie zabierać 500zł plus i zamknie p*zdy babiniec.

AdminToCwel

2021-10-03, 08:03
U la la pięknie się napie**alaja :->

mygyry

2021-10-03, 09:27
CrookerS napisał/a:

Kto nigdy w czasach szkolnych nie chodzil na ustawki niech pierwszy rzuci kamien



Za mojej kadencji to dziewczyny się conajwyżej do siebie nie odzywały jak się pokłóciły.

sothis

2021-10-03, 09:39
Ja mam niestety solidnie ponad 30 i za dzieciaka nieraz widziałem jak się laski poszarpały. Ale to w stolicy, to wiadomo, nie ta kultura co na wsi u panów rolników ;)

rafcio760

2021-10-03, 09:54
Poj***ne czasy teraz wszystko trzeba nagrać i wymamlać na pół kraju że się bili... Też się biliśmy, nieraz były konkretne akcje, innym razem mocny wpie**ol się dostało ale nikt o niczym nie wiedział,nie rozgadywał szkoła się sama z siebie nie mieszała,panny też się tłukły. Teraz od razu policja, sąd,kurator i ch*j wie co jeszcze

aaaaaaaaaaaaaa

2021-10-03, 10:18
Marano napisał/a:


Ponieważ towarzystwo nie ma ukończone 17 lat, grozi co najwyżej poprawczak...



Za co k***a poprawczak??? Poj***ło?

Mcnamara92

2021-10-03, 10:20
janlew napisał/a:

Albo jesteś jakimś małolatem, albo nie zauważyłeś że to dziewczyny. Gdzie 20-30lat temu jakieś dziołchy się tłukły pod szkołą?
PS> Swoją drogą to mamy jakieś popie**olone feministyczne czasy. I najgorsze jest to że urabiając durne baby przeciw swoim facetom, koszerniactwo odniosło dużo większy sukces w rozwalaniu cywilizacji niż rzucając na nas pedałów, ekologów, zoofili(obrońców zwierząt), antykatolików, islamistów i murzynów. Wyjąwszy z 10-20%, baby są generalnie durne i wystarczyło przejąć telewizje żeby im nasrać w głowach. To najgorsza zmora naszych czasów.
PS2> Na szczęście wystarczy zacząć oddawać podczas rozwodów dzieci ojcom w 50% przypadkach (bo parytet) i zasądzać c**om alimenty. Albo po rozwodzie zabierać 500zł plus i zamknie p*zdy babiniec.



Złoto. 20lat temu to sie wyjasnialo pewne rzeczy za ogrodzeniem szkoły.
A Twoje post scriptum - złoto. Popieram 8-)

V.A.L.A.K

2021-10-03, 10:20
Jutro w wiadomościach o brutalności młodzieży

Armid

2021-10-03, 10:20
Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie.

Może i lata 90 w których się uczyłem w podstawówce były poj***ne. Ale honoru było więcej.... to raz.. A dziewuchy nie doczepiały sobie mentalnego ch*ja by miec na siłę jaja. Rzygam tymi obecnymi nastoletnimi Karynami z noskami poniesionymi do góry. i sitem w bani.

Polemon

2021-10-03, 10:29
Białe murzyny, to jeszcze babochłop czy już małpa? :-/

zeus6

2021-10-03, 10:51
Szkoda że cycków nie ma.