18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bójka tuż za plecami Stefana Niesiołowskiego

loveandpeace • 2015-09-04, 18:12
TVP Łódź przeprowadzała wywiad ze Stefanem Niesiołowskim, a przed nimi koleś dostał gonga i padł po pierwszym ciosie. Jak twierdzą zauważyli to dopiero podczas montażu.

źródło

Mojzeszowy

2015-09-05, 00:30
a moja piwko za muzyczka ;p

Wasili666

2015-09-05, 04:16
Jest gdzieś nagranie z kamerki z tego parku, było na sadolu, ale nie mogę znaleźć. Jakieś spec się znajdzie ?

sz...........sz

2015-09-05, 08:12
a ja czegoś nie rozumiem. Jeden człowiek drugiego nokautuje, robi mu krzywdę. Pan poseł wesolutki, pani redaktorka także; w tle śmieszna muzyczka i efekty dźwiękowe. Ogólnie milutko i zabawnie. Przypominam, facet został znokautowany, mógł uderzyć głową o chodnik, no ale jest ubaw po pachy... a jak jakiś czas temu Mikke spoliczkował Boniego, wykonał gest, nie zrobił mu krzywdy i to z całkiem dobrego powodu (kto zna sprawę kłamy Boniego ten wie) to była olbrzymia afera, skandal a teraz jest rozprawa w sądzie.

Dziwne, nie?

KlinikaAborcyjna

2015-09-05, 13:42
remi1982 napisał/a:



Spoko. Większość z nas zdaje sobie sprawę z tego, że niesiołowski to kapuś i cwe*. Dymali go w pierdlu za komuny i mu na mózg siadło. Niestety zj***ni wyborcy PO, zdają się nie dostrzegać sp***olenia swoich posłów.



Może dlatego że są zj***ni? jak to lewaki i socjaliści.

desiderata1985

2015-09-05, 23:59
TB303 napisał/a:

Łeeee... myślałem, że ktoś mu zapie**olił. Zawiodłem się :(


a ja ,nie.lodz k***a.tu wpie**olu mozesz byc zawsze pewien.

szarylukasz napisał/a:

a ja czegoś nie rozumiem. Jeden człowiek drugiego nokautuje, robi mu krzywdę. Pan poseł wesolutki, pani redaktorka także; w tle śmieszna muzyczka i efekty dźwiękowe. Ogólnie milutko i zabawnie. Przypominam, facet został znokautowany, mógł uderzyć głową o chodnik, no ale jest ubaw po pachy... a jak jakiś czas temu Mikke spoliczkował Boniego, wykonał gest, nie zrobił mu krzywdy i to z całkiem dobrego powodu (kto zna sprawę kłamy Boniego ten wie) to była olbrzymia afera, skandal a teraz jest rozprawa w sądzie.

Dziwne, nie?


nie. ani troche,faktrycznie czegos nie rozumiesz. posel,kamerzysta i dziennikar zbyli skupieni na wywiadzie,tak dziala ludzka perpcepcja.zadko kto spostrzeze ze ktos mu portfel wala z wlasnej kieszeni zajety staniem w autobusie a co dopiero prowadzac /udzielajac wywiadu. niedawny przypadek odstrzelenia bo przeciez nie strzelaniny-pistolet miala jedna osoba w stanach podczas wywiadu na zywo wtv.tamci ze stanow tez goscia z bronia nie zauwazyli. no chyba ze lubili mocna wrazenia i czekali na rozwoj wydarzen... co do goscia upadl glowa w rabaty kwiatowe a jesli by upadek byl smiertelny w skutkach nie puscili by tego w tv jako zarcik, i ten wywiad na bank nie szedl na zywo. jesli nie lubisz takich materialow to moze zmien portal na dobra mama czy cos?

sz...........sz

2015-09-06, 13:09
desiderata1985 napisał/a:



nie. ani troche,faktrycznie czegos nie rozumiesz. posel,kamerzysta i dziennikar zbyli skupieni na wywiadzie,tak dziala ludzka perpcepcja.zadko kto spostrzeze ze ktos mu portfel wala z wlasnej kieszeni zajety staniem w autobusie a co dopiero prowadzac /udzielajac wywiadu. niedawny przypadek odstrzelenia bo przeciez nie strzelaniny-pistolet miala jedna osoba w stanach podczas wywiadu na zywo wtv.tamci ze stanow tez goscia z bronia nie zauwazyli. no chyba ze lubili mocna wrazenia i czekali na rozwoj wydarzen... co do goscia upadl glowa w rabaty kwiatowe a jesli by upadek byl smiertelny w skutkach nie puscili by tego w tv jako zarcik, i ten wywiad na bank nie szedl na zywo. jesli nie lubisz takich materialow to moze zmien portal na dobra mama czy cos?



kobieto, o czym ty piszesz? Chodzi o porównanie reakcji mediów i polityków na dwa analogiczne zdarzenia- naruszenie nietykalności cielesnej. Z jednego zdarzenia robi się skandal a oburzenia płynną z każdej strony, a drugie to śmieszny żarcik i ogólna radość posła Niesiołowskiego i tych tam dziennikarzy, których nie znam z nazwiska. Jezu co za tępa baba... :roll: Mam nadzieję, że chociaż ładna. :-D