18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bójka pod barem

soadfan • 2012-12-08, 12:46
Zdarzenie na ul. Marszałkowskiej pod barem szybkiej obsługi.
Jednego z nich podobno znaleźli, poszkodowani skończyli na chirurgii twarzoczaszki.




Źródło: Portale informacyjne

beephe

2012-12-08, 12:53
Ścierwo.

Dlatego cenie sobie spokojnych ludzi trenujących mma, którzy pierwszą zaczepkę takiego ścierwa przemilczą, natomiast po drugiej jest prawy prosty, wejście w nogi i łokcie na twarz, dopóki nie usłyszą słowa 'przepraszam' - albo ścierwo się nauczy, że nie warto zaczepiać ludzi na ulicy, albo będzie chodziło z porozcinaną japą.

dirty_pig

2012-12-08, 13:19
dobrze im zrobili! piona moi ludzie.

Re...........ms

2012-12-08, 13:32
@soadfan co wstyd się przyznać, że na TVNie siedzisz? :P

soadfan

2012-12-08, 13:54
@Rems a Tobie widzę, że nie :D

Kawagawa

2012-12-08, 18:59


A słowo ciałem się stało.

golden8426

2012-12-08, 20:39
co za cham,opluł go

Barejski

2012-12-09, 01:47
a ludzie stoją i patrzą, przechodzą, znieczulica.

Sl...........nx

2012-12-09, 10:52
Nie wiem, czy dobrze im zrobili, bo nie wiem, o co poszło. Zna ktoś sprawę dokładniej?

dudidudi

2012-12-09, 10:58
0:30 do ziomka przy okienku:
-przepraszam czy pan cos widzial?
-nie nie...
:kupa:

marvineq

2012-12-09, 11:15
beephe napisał/a:

Ścierwo.

Dlatego cenie sobie spokojnych ludzi trenujących mma, którzy pierwszą zaczepkę takiego ścierwa przemilczą, natomiast po drugiej jest prawy prosty, wejście w nogi i łokcie na twarz, dopóki nie usłyszą słowa 'przepraszam' - albo ścierwo się nauczy, że nie warto zaczepiać ludzi na ulicy, albo będzie chodziło z porozcinaną japą.



I tak jak mówisz, osoby które trenują jakieś sztuki walki, najczęściej nie zwracają uwagi na takich narwańców. Przynajmniej w moim otoczeniu.

Nie ma sensu bawić się w parterze z takimi osobami. Zacząć od tylni prosty na korpus i dostawić lewego sierpowego na twarz (dodatkowo kolejny tylni prosty jeśli potrzeba już nie wspominając o nogach). Typ sam by się do parteru sprowadził i byłoby po zabawie.

masafahi

2012-12-09, 11:50
marvineq napisał/a:



I tak jak mówisz, osoby które trenują jakieś sztuki walki, najczęściej nie zwracają uwagi na takich narwańców. Przynajmniej w moim otoczeniu.

Nie ma sensu bawić się w parterze z takimi osobami. Zacząć od tylni prosty na korpus i dostawić lewego sierpowego na twarz (dodatkowo kolejny tylni prosty jeśli potrzeba już nie wspominając o nogach). Typ sam by się do parteru sprowadził i byłoby po zabawie.



Jak mnie bawią takie waleczne scenariusze na różnych forach: "lewy prosty na szczękę, podbródkowy, kopniak w zgięcie kolana, wyłamanie nogi, urwanie głowy i koleś jest martwy", a drugi na to: "No dokładnie, szybka głowa, dwa proste na brzuch, frontflip i uderzenie kolanem w potylice, na koniec wyskok na 2 metry i uciekam z piękną dziewczyną, którą właśnie obroniłem". Nie, że w to nie wierzę, ale to jest tak zabawne :)

grzesiiek

2012-12-09, 12:38
łopata przez łeb i do piachu z takimi i nasrac jeszcze na nich

Schabik

2012-12-09, 12:52
Niezbyt rozumiem - wy wychwalacie tych którzy spuścili wpie**ol, czy tych którzy dostali?