18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bójka nastolatek na Syberii

Marano • 2020-11-24, 16:10
Starcie dwóch 16-letnich Rosjanek w obwodzie tomskim na Syberii. Podobno blondynka obraził matkę swojej rywalki.

Jeśli ktoś zna rosyjski to może przetłumaczyć początek.



Rebeliant

2020-11-24, 20:00
W ogóle mi nie szkoda, bo cały ich naród jest do utylizacji dla dobra całej ludzkości i zawsze mnie cieszy jak się im dzieje krzywda.

miksuss

2020-11-24, 20:48
Bójka? Walka trwałą 1.5 sekundy po czym obie chwyciły się za włosy.

Blondynka chciała się bić, ale czarna suka nawet nie próbowała uderzyć, od początku sięgała po włosy. Skąd się biorą takie zj***ne debilki? Albo się umawiasz na walkę i walczysz albo chwytasz za włosy.

Rebeliant

2020-11-24, 22:23
miksuss napisał/a:

Bójka? Walka trwałą 1.5 sekundy po czym obie chwyciły się za włosy.
Blondynka chciała się bić, ale czarna suka nawet nie próbowała uderzyć, od początku sięgała po włosy. Skąd się biorą takie zj***ne debilki? Albo się umawiasz na walkę i walczysz albo chwytasz za włosy.




Jeśli to nie zawody sportowe, to bez ustalenia zasad wszystkie chwyty są dozwolone, kop w jaja, kręcenie wora, złapanie i rwanie za włosy i w ch*j innych metod, w tym wciśnięcie oczu w oczodoły. Wygrywa ten co daje w p*zdę, a nie dostaje w p*zdę.

Jak cię napadnie zbir, to nie dobijesz k***y butem w ryj czy też nie wciśniesz mu obu gałek ocznych w oczodół aby nie stwarzał więcej zagrożenia dla twojego życia?


dżonyłojlker

2020-11-25, 00:30
Rebeliant napisał/a:

Jeśli to nie zawody sportowe, to bez ustalenia zasad wszystkie chwyty są dozwolone, kop w jaja, kręcenie wora, złapanie i rwanie za włosy i w ch*j innych metod, w tym wciśnięcie oczu w oczodoły. Wygrywa ten co daje w p*zdę, a nie dostaje w p*zdę.

Jak cię napadnie zbir, to nie dobijesz k***y butem w ryj czy też nie wciśniesz mu obu gałek ocznych w oczodół aby nie stwarzał więcej zagrożenia dla twojego życia?



Jak byłem gówniakiem to starszy kumpel mi opowiadał, że poszedł kiedyś nad jezioro i tam jakiś obcy gostek miał do niego problem i zaczęli się napie**alać. Koleżka wyj***ł mu fangę i gostek leży, pozwolił mu wstać i dojść do siebie, bo to niehonorowo kopać leżącego i lali się dalej. Następnie kumpel dostał w mordę i się przewrócił, a tamten zatańczył mu kujawiaka na łbie. Powiedział, że już nigdy się tak nie sfrajeruje. Wziąłem sobie to do serca, bo lepiej się uczyć na błędach innych.

Musashi_Miyamoto

2020-11-25, 01:10
Lepsza bluza, lepsza fryzura z dużo lepszej jakości włosami, lepsze dżinsy...

...No tak... Standardzik... Brakowało tylko powodu ale to już do ogarnięcia.

TheDoctorJohnny

2020-11-25, 04:15
Znawca_Cipek napisał/a:

No pedałek zawsze zrozumie to, co chce. Trzymajcie się cieplutko, chłopaki



r*chalbys 16 tke? Pedofilu pie**olony

slumsattack16

2020-11-25, 08:57
Szmule zawsze za włosy ciągną...

izurial

2020-11-25, 09:14
Znawca_Cipek napisał/a:

No pedałek zawsze zrozumie to, co chce. Trzymajcie się cieplutko, chłopaki



Zawsze niezmiennie mnie bawią takie incele. Jedyną dziure jaką możesz wybolcować to ta w płocie stulejarzu. XD

millermiller

2020-11-25, 09:41
Nie macie wrażenia,że blondynie się reka popsuła w ostatnich sekundach filmiku :O

twojastara250

2020-11-28, 02:14
nie moge patrzeć na takie rzeczy, jak się chłopy nak***iają to ok ale to mnie obrzydza i odrzuca, ochydne.