18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bójka na korytarzu

~LegendarnyZiom • 2015-04-02, 13:29
Zajebiście mu to wyszło. :krejzi:


Urynoterapeuta

2015-04-02, 21:20
Był samogwałt, teraz mamy samonokaut.

ko...........nh

2015-04-02, 21:33
Nie a to jak zrobić suplexa sobie samemu... :homer:

Tafariel

2015-04-02, 21:43
Hereticus napisał/a:

j***ne patusy... Gość się nie rusza, a ten go po głowie napie**ala.
Tacy ludzie nie powinni chodzić do szkół publicznych, tylko z automatu być zsyłani do kamieniołomów, dożywotnio.



I to jest podejście! Bo kamień zawsze się przyda!

SA10

2015-04-02, 22:40
suples jak zawsze 100% skuteczności - miał być nokaut i był :)

AloneIStand

2015-04-03, 01:21
pie**olenie, aż musiałem się zalogować :)
Mnie zawsze ojciec tłumaczył - jeśli masz możliwość uniknięcia bójki, to unikaj, poddawaj się, byleby nikomu nie była krzywda.
Ale jeśli się nie da, to rób wszystko, żeby zrobić przeciwnikowi jak największą krzywdę. Jakimkolwiek sposobem;)

onlyhard

2015-04-03, 01:54
Kopiącego się nie leży pojeby

Didekc

2015-04-03, 02:20
Czy Wy jesteście upośledzeni? Filmik zaczyna się już pod koniec całej bójki, typ pewnie jest maksymalnie wk***iony i nabuzowany, a Wy oczekujecie od niego jakiegoś wstrzymania... Pewnie myślał tylko o tym, żeby zaj***ć tego w czerwonym i tyle. Ja to w zupełności rozumiem, bo czasami dopiero po chwili wszystko schodzi z człowieka i myśli co tak naprawdę przed chwilą zrobił. Swoją drogą to, że nawet nie wiemy o co poszło i który był prowodyrem ;]

SpijaczWymiotów

2015-04-04, 00:21
Hereticus napisał/a:

j***ne patusy... Gość się nie rusza, a ten go po głowie napie**ala.
Tacy ludzie nie powinni chodzić do szkół publicznych, tylko z automatu być zsyłani do kamieniołomów, dożywotnio.




Taaa pada na glebę a ten go przestaje bić...okazuje się, ze go okłamał szybko wstaje i wbija mu kose, chwyta za gardło i dusi czy coś podobnego. Bohaterstwo nie popłaca - albo ty jego albo on ciebie wszystkimi sposobami. Cwaniaków nie brakuje i będą udawać , że dostali "wpie**ol" po to abyś poczuł się pewnie i aby szybko cię doj***ć. Wtedy twoja dobroć skończy się albo twoim kalectwem albo zgonem
:homer: