18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bójka gimnazjalistek w Bydgoszczy

Explo • 2011-05-03, 12:04
Aż się iskry posypały!
Cytat:

Kłótnia między kilkoma uczennicami gimnazjum zakończyła się pobiciem jednej z nich. Interweniowała policja. Napastniczka nie była trzeźwa. W środę wieczorem policja odebrała zgłoszenie o awanturze w pobliżu dworca PKP w Bydgoszczy. Zarejestrowały ją kamery miejskiego monitoringu. Policyjny patrol zastał na ulicy Warszawskiej grupkę młodzieży w wieku od 14 do 18 lat.




Źródło: http://www.mmbydgoszcz.pl/366665/2011/4/7/pijane-gimnazjalistki-pobily-sie-pod-dworcem-pkp-wideo?category=naSygnale

KrzQ

2011-05-03, 18:07
Jednak nie tylko siedzą przed tymi kamerami i fapują ale też działają

diaaablica

2011-05-03, 18:16
Dajesz mała, dajesz!
W sumie nie było tak strasznie, żeby miała policja interweniować. Jeden pouczający kopniak, kilka moralizujących piąstek. Niech wie dziewczyna gdzie jej miejsce. Zamiast zajmować się takimi sprawami mogliby w końcu odnaleźć tego Zbyszka. Bo gdzie on k***a jest?? :-D

Ratilt

2011-05-03, 19:27
dangda napisał/a:

nie ma barrdziej zalosnego widoku niz tlukace sie dziewczyny...



Nie ma CIEKAWSZEGO widoku niż tłukące się dziewczyny!


Filipooo

2011-05-03, 19:28
Jagoda nie postarałaś się mogłaś jej wyj***ć a nie się tylko broniłaś.

Madmartigen

2011-05-03, 19:37
pokemony z vannila club...

ritu4l

2011-05-03, 20:41
ch*jowo tak się patrzy jest jedna normalna dziewczyna która zachowuje się jak dziewczyna i obce są jej bójki, podejdzie j***ny babochłop przewalony kijem w dupę przez życie i zaczyna pierwszą napie**alać. Niech k***a kumuluje swój gniew w kręgach swojej patologii. Jakaś POLICJANTKA powinna jej pałę w dupę wsadzić, ażeby gardzielą wyszło.

WaTa

2011-05-03, 21:03
Wkoncu TYFUSY :-)

Explo

2011-05-03, 21:04
hahahha, widzę kompleks piernika :D

Rafal1757

2011-05-03, 21:11
a ja wiem skąd te iskry. Jedna miała aparat na zęby, druga pierścionek -


"Iskrą nazywa się gorący, rozgrzany do czerwoności opiłek metalu lub innego materiału, powstały podczas szlifowania, piłowania bądź frezowania. Opiłki nie ulegają spalaniu, tylko emitują światło widzialne pod wpływem przekazanej im energii cieplnej podczas obróbki materiału."

RuchaczNagichPanien

2011-05-03, 21:44
Rafal1757 napisał/a:

a ja wiem skąd te iskry. Jedna miała aparat na zęby, druga pierścionek -


"Iskrą nazywa się gorący, rozgrzany do czerwoności opiłek metalu lub innego materiału, powstały podczas szlifowania, piłowania bądź frezowania. Opiłki nie ulegają spalaniu, tylko emitują światło widzialne pod wpływem przekazanej im energii cieplnej podczas obróbki materiału."



dobrze że napisałeś co to iskra bo nikt k***a do tej pory nie wiedział.

radek132

2011-05-03, 23:04
Pewnie jej powiedziała coś w stylu: " I'am najlepsza Dziunia w klubie ", i tamta poczuła się zazdrosna :evil:

Machol

2011-05-04, 10:10
Jakby ktoś się jeszcze faktycznie zastanawiał - oklepana trzymała w ręku telefon, najpewniej z dotykowym wyświetlaczem. Atakująca jebnęła w telefon a ten najpewniej (nie widać wyraźnie) doj***ł w ścianę - i piękny corby czy inna avila poszła się j***ć.

ritu4l

2011-05-04, 14:13
Machol napisał/a:

Jakby ktoś się jeszcze faktycznie zastanawiał - oklepana trzymała w ręku telefon, najpewniej z dotykowym wyświetlaczem. Atakująca jebnęła w telefon a ten najpewniej (nie widać wyraźnie) doj***ł w ścianę - i piękny corby czy inna avila poszła się j***ć.



Iskry to co najwyżej mogą ci z dupy iść, to był zwykły skruszony papieros.