18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Boję się...

mi...........80 • 2015-09-21, 12:23
- Boję się kochanie...

- Co się stało?

- Boję się że znajdziesz sobie kogoś innego, kto zastąpi moje miejsce w twoim sercu.

- Za późno, jest młodsza i bardzo podobna do ciebie...

- Ach, to takie słodkie że mówisz tak o naszej córeczce.

- Mówię o twojej siostrze.

Goliard

2015-09-21, 13:06
Mitrus80 nie mam nic do Ciebie, może to kwestia mojego gustu, ale dlaczego większośc Twoich anegdotek konwersacyjnych jest po prostu kiepska? Jeśli urodziłeś się w orwelowskiej dekadzie i juz masz trochę latek, zapewne przeżyłeś juz niejedno; a wrzucasz kabaretowe dowc**y. Nie czepiałbym się, gdybyś był debilem - chwasty więdna szybko. Jednak wydajesz mi się ogarnięty. Co z Tobą facet?

nowynick

2015-09-21, 13:10
Goliard napisał/a:

Mitrus80 nie mam nic do Ciebie, może to kwestia mojego gustu, ale dlaczego większośc Twoich anegdotek konwersacyjnych jest po prostu kiepska? Jeśli urodziłeś się w orwelowskiej dekadzie i juz masz trochę latek, zapewne przeżyłeś juz niejedno; a wrzucasz kabaretowe dowc**y. Nie czepiałbym się, gdybyś był debilem - chwasty więdna szybko. Jednak wydajesz mi się ogarnięty. Co z Tobą facet?



nie żebym próbował bronić tego akurat "dowcipu", bo jest rzeczywiście ch*jowy maksymalnie, ale czy jako Osoba, która tu nic nigdy nie wstawiła masz prawo krytykować?

emildraz

2015-09-21, 13:25
7 okrążenie Internetu.
Ale wybitnie nie chce mi się szukać czy było, czy nie na tym portalu.

Goliard

2015-09-21, 13:39
@nowynick jak najbardziej, że mam! Choćby z tego względu, że po prostu mogę to zrobić. Moją wolnośc ograniczają jedynie ponoszone konsekwencje mych czynów. Jako, że w żaden sposób nie jesteś w stanie wyciągnąć sankcji wobec mnie, to nie ograniczasz mnie swym punktem widzenia żaden sposób, przez co sam sobie nadaję takie prawo.

Brak zamieszczanych tematów to mój własny kaprys. :)

ja...........ax

2015-09-21, 14:26
nowynick, a ja mogę skrytykować? czy też mam za mało piw i tematów?

nowynick

2015-09-21, 14:31
Up

Ty nie możesz i nie podczepiaj się pod udaną ripostę Goliarda...

Zawsze tak jest, jeden napisze coś w miarę, a potem cała masa komentarzy mniej więcej takich samych tylko słowa w innym szyku...

mi...........80

2015-09-21, 15:38
Mi się podoba jak jest krytyka.

Ze swojej strony chciałbym dodać (bynajmniej nie w swojej obronie), że wiele kawałów które wstawiałem, a mi się podobały bardzo szybko lądowało w sucharach, natomiast jakaś część które uważałem za co najmniej średnie złapała bardzo dużo piwek.

Co do kawału z tematu, wiem że jest wtórny, ale zawsze staram się tak pisać żeby było przejrzyście i śmiesznie. Gdybym to uważał za ch*jozę to bym tego nie wstawił. Każdy ma prawo do swojego zdania.

bleblebator1

2015-09-21, 16:10
Czy h*jowe, wg. mnie nie, a jakże prawdziwe.
Żenicie się z jakąś w h*j bogatą maszkarą, która ma fajną młodszą siostrę po innym tatusiu i co wtedy?

Alteratio

2015-09-21, 17:34
UP
Rzeczywiście bardzo prawdziwe... :lol:

bleblebator1

2015-09-21, 20:52
@Alteratio
Zawsze zostaje w rodzinie....

eMCeONe

2015-09-22, 11:35
kawał odgrzewany więcej razy niż to ustawa przewiduje. JA SIĘ PYTAM GDZIE ŻARTY BONGMANA... znaczy hmm suchary, bo żartami tego nazwać nie można