18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bohater na jakiego nie zasługujemy

Mateush444 • 2020-02-19, 16:53
1:50 pozbycie się chorej psychicznie ze środka komunikacji miejskiej


CHAOZ

2020-02-20, 11:47
Wiewór napisał/a:

Żeby mieć taki młyn w bani trzeba latami napie**alac denaturat z gwinta albo kirac klej albo tydzień TVP oglądać



A tam pie**olisz. Mam sąsiadkę za ścianą że schizofrenią, jak jest na lekach to kobieta do rany przyłóż, ale jak odleci to gęsi w bloku hoduje.
Od wódy zawsze stroniła, kiedyś była bibliotekarką.
Nigdy nie wiesz.

kpold3004

2020-02-20, 14:43
Znowu wieśniaki nie odróżniają tramwaju...

Magint

2020-02-20, 15:39
Stara Magicala.

uFo125

2020-02-20, 20:40
Szkoda, szkoda tego ciemnego polskiego narodu. Babka ewidentnie jakaś odmiana schizofrenii nie jest to jej wina bywa psikus ktoś pisać o denaturacie kiraniu i swoich upodobaniach seksualnych ziomek ludzka psychika to w ch*j złożony temat nie jak u ciebie w robocie piach i łopata nie wiadomo co kobiecinę spotkało w życiu to jeszcze teraz ja depczą.

essek

2020-02-20, 21:47
Podróżując komunikacją zbiorową zwykłem zachowywać się odpowiednio, starając się być jak najmniej uciążliwym dla współpasażerów. Ta kobieta wulgarnie drze ryja w obecności dzieci i młodzieży, nie kwalifikuje się żeby komunikacją podróżować. Zj***ła dzień dwustu ludziom i sam bym ją wyrzucił dla dobra ogółu.

O5ZUST

2020-02-20, 22:15
Film ma dwa lata . :mrgreen:

KaMiLeK90

2020-02-20, 22:48
słabe w ch*j. nie każdy ma rodzinę i wsparcie.

nonnack

2020-02-21, 02:06
essek napisał/a:

Podróżując komunikacją zbiorową zwykłem zachowywać się odpowiednio, starając się być jak najmniej uciążliwym dla współpasażerów. Ta kobieta wulgarnie drze ryja w obecności dzieci i młodzieży, nie kwalifikuje się żeby komunikacją podróżować. Zj***ła dzień dwustu ludziom i sam bym ją wyrzucił dla dobra ogółu.



To może od razu wepchnąć ją pod tory aby nie uprzykrzała życia innym? Jeśli twojej matce na starość odwali demencja, schizofrenia albo coś innego i będzie się awanturować w komunikacji. To mam nadzieję że, znajdzie się taki bohater jak ty i dla dobra ogółu zamiast do lekarza, wytarga ją za szmaty na chodnik, żeby nie zj***ła dnia innym.

klos79

2020-02-23, 13:00
Fajnie typowi wyszły zęby z wielokropka