18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

~DMT

2014-03-17, 00:09
Dawaj filmik jak to mówi, bo inaczej nie uwierzę w to "UraBuraHoHoHo". To nie w stylu Bogusia, tylko jakiś gimbus zrobił sobie demota z Bogusiem, dla podkreślenia wiarygodności i naj***nia czegokolwiek, co oni tam dają za główną.Trochę więcej dystansu Panowie.

De...........66

2014-03-17, 00:09
to jeden z najlepszych aktorów w Polsce! nie to co te pedały promowane ostatnio w TV..

RockyWood

2014-03-17, 00:30
@up

fakt. to taki nasz "polski Bruce Willis" :)

2x @up

dokładam się do prośby o podanie źródła.


Co do samej "zasadniczej służby wojskowej" już tu pisałem nie raz - 3 miesiące MAX i to tylko dobrowolnych ochotników na przeszkolenie wojskowe z pełnym wyżywieniem i zakwaterowaniem - na to nas stać. A nie jakieś obowiązkowe jak w jakimś komunistycznym ustroju...

A wiecie kto jest naj-k***a-bardziej za tym by przywrócono "zasadniczą służbę wojskową" taką jaką mieliśmy jeszcze do niedawna jako spadek po PRL? Ano ci, co ich najbardziej j***li na takiej służbie! Ci co najczęściej dostawali w trakcie wpie**ol, czyli największe tłuki społeczne nie potrafiące dostosować się do realiów aktualnego świata.
Przypomnijcie sobie tych zwieśniaczonych debili ze szkoły co nie umieli policzyć od 1 do 10, przypomnijcie sobie największych patałachów jakich znaliście, a którzy po wojsku nagle ot tak CYYYYK i k***a są największymi kozakami w tej części galaktyki. No czy nie tak jest?

Prawda jest taka, że ŻYCIA uczy samo życie. Gdyby do tego celu potrzebna była ZSW to k***a któryś bóg coś by w tym kierunku zrobił prawda? Kto szedł do wojska na 9 miechów jak jeszcze był obowiązek w okolicach 2000 roku? Ochotnicy, ludzie bez perspektyw, bezrobotni, młodzież ze wsi i dalszych prowincji. Dlaczego inni nie szli? BO albo studiowali albo mieli łeb na karku i wiedzieli że lepiej sp***olić za granicę albo kombinować jak tylko się da by nie STRACIĆ nie potrzebnie prawie roku z życia.

Albo streszczę: dzisiaj panny nie idą sznurem za mundurem tylko za BMW x9 albo audi TT albo zegarkiem za 9 klocków - a tego po wojsku nie dostaniesz. To już nie te czasy. DEAL WITH IT!

aa...........am

2014-03-17, 00:39
prawde mowi. napisalbym cos jeszcze ale nie chce mi sie z wami gadac

ofens14

2014-03-17, 00:49
A tu bym się nie zgodził z RockyWood .Prawda jest taka że kiedyś się płaciło żeby nie iść do wojska a teraz płacą żeby się dostać . Może i racja że nie kupisz zegarka za 9 klocków ale w porównaniu z zarobkami w sektorze cywilnym w wojsku płace są całkiem niezłe . Szkoda tylko że teraz wojsko jest traktowane jako normalna robota a nie jak służba . Bo pracować to sobie może sekretarka w sztabie a nie jeden z drugim który składa przysięgę i w razie czego ma bronić kraju .

Rakol

2014-03-17, 01:28
@ofens14
To idź służyć. Najlepiej pod Andrzejem.

ProVVe

2014-03-17, 02:16
Mówiąc to powinien patrzyć wojewódzkiemu prosto w pysk... Bo jak dla mnie to prowadzący jest również karykaturą człowieka... Kiedyś go lubiłem bo sam miałem siano w głowie. Jak się dobrze zastanowi człowiek to zobaczy lewaka na usługach szefostwa i promującego te zj***ne poglądy.

St...........el

2014-03-17, 04:57
ofens14 - jak płacą, żeby się dostać, to rozumiem, że jest duży popyt na to? Bo z tego co słyszałem, to wojsko narzeka na małą ilość ochotników :roll:

ofens14

2014-03-17, 06:22
Mała ilość ochotników ??? Jest w właśnie odwrotnie chętnych jest sporo bo kasa dobra i "robota lekka". Przejdź się do WKU i zobaczysz jak z otwartymi ramionami będą chcieli cie przyjąć ;)

woytasw

2014-03-17, 10:16
Oczywiście Boguś odbębnił 24 miechy w MON-ie...
Filmowy kozak

Calatin

2014-03-17, 10:30
Posuwanie żony przyjaciela to też dowód jego męskości.

cherry110

2014-03-17, 10:54
To wcale nie jest krótko :(

konraddd18

2014-03-17, 11:28
Boguś chodził na zajęcia z baletu jak był w szkole aktorskiej ;-)