18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Bóg

Vis_PL • 2015-09-28, 23:35
Co zrobił Bóg jak jego syn się ochrzcił?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Sporządził Nowy Testament :amused:

Bankracy

2015-09-28, 23:37
Niech mi to ktoś wytłumaczy, to jest kawał?

mi...........80

2015-09-28, 23:42
Jeżeli założymy że Bóg był Żydem, to pewnie go wydziedziczył.

PaniczDrozder

2015-09-28, 23:43
@Baltazar_4-20 podejrzewam, że właśnie trafiłeś w drugie dno. Autor świadomie chciał sprowokować odbiorcę do tego pytania, aby następnie sam czytelnik mógł dojść do konkluzji, że to tak naprawdę chrześcijaństwo jest żartem. Well played sir, well played.

miskolargol

2015-09-29, 15:57
a prawda jest taka,ze nie ma takiej religii jak islam czy buddyzm czy ta wasza katolicka.jest tylko religia...i jest zla.

Grein

2015-09-30, 07:07
@up
Bardzo ciekawe stwierdzenie.
Pytanie tylko w jaki sposób te wszystkie religie są złe.
Na Islam na pewno znajdzie się paru mądrych, ale taki buddyzm. Czy nie jest mu bliżej do filozofii? Poza tym założenia buddyzmu są raczej pokojowe, i to naprawdę pokojowe.
No i ta "nasza katolicka". Ilu debili i pojebów się przez nią przewinęło to nasze. :D
Ale koniec końców masz na głowie kilka starszych pań mówiących że coś jest złe.
Nawet przyjmując twoją postawę, to religia pozwala ci zawczasu ogarnąć kto jest debilem, a kto nie.
Nawet nie najgorszy deal.

charakternik

2015-09-30, 07:26
Trzeba też pamiętać, że 7 dzień tygodnia bez pracy wychodzi od judaizmu, tym samym odziedziczyły go kultury chrześcijańskie, kultury arabskie i północno afrykańskie łącznie ze starożytnym egiptem gdzie żydzi byli prawdziwą plagą

Chrześcijaństwo to:
wolne święta wielkanocne, bożonarodzeniowe i masę pomniejszych wolnych od pracy, szkoły, uniwersytety, utrzymanie dziedzictwa i kultury polskiej podczas wszystkich wojen i zaborów, rozwój higieny, czystości a nawet dietetyki, rozwój pisma

Islam to:
Zaawansowana medycyna, higiena, rozwój pisma

Inne religie:
wynalezienie pisma, kalendarzy itp

zdobycze ateizmu:
LGTB, feministki, ekoterrozym, aborcje i eutanzja przy jednoczesnym zniesieniu kary śmierci
:trollencjusz:

Chleb razowy

2015-09-30, 07:57
@up Nie zapominaj o bombach nuklearnych i komunizmie. :trollencjusz:

Vis_PL

2015-09-30, 08:12
Wrzuć kawał,rozpocznij dyskusję na temat religii xD

fredum

2015-09-30, 12:53
Wszystkie religie są złe. Tylko że my mamy moherów a islam zamachowców. Tak, tak wiem krucjaty, inkwizycja i pojedyncze zamachy