18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bóg tak chciał

Ne...........ro • 2018-07-19, 16:56
szach-mat katolicy :szydera:




Pa...........or

2018-07-19, 20:02
Hahaha. Jako ateistę wali mnie ból dupy innych, ale mam pytanie: temat wymyślony przez taksówkarza czy tirowca z CB radia? bo na ich poziomie IQ.

wiesnak66

2018-07-19, 20:27
Pan_Dyktator

Odpowiadając na mojego posta:
1. Zapisz na kartce
2. Zapakuj w kopertę
3. Wsadź sobie w dupę.
Ponieważ i tak go nie przeczytam.



fajnie. czyli się nie dowiesz że jesteś ,,cenzura Anioła,,
jeśli jednak chcesz wiedzieć co myślę, na PW wyślij adres do wysyłki
wyciągnę list i nakleję znaczek, wyślę poleconym , do odbioru własnego

Essent

2018-07-19, 20:32
wiesnak66 napisał/a:

niech was jebie antykatole obrzezany buk wszechmogoncy,

a że ruskich tu jest w ch*j, to apel,
oddajcie nasz samolot
czerwone, łyse cwe*e



Wstawaj bo się zesrałeś dzbanie :kawa:

Po...........no

2018-07-19, 20:45
Nikt nie wtrąca się w cudze życie tak jak śmiecie ateiści.

Sa...........hi

2018-07-19, 21:07
Operecja się udała - "To dzięki Bogu, chwała Panu!"
Operacja się nie udała i nasz bliski zmarł - "Cóż, Bóg działa niepojęty dla nas sposób, nieznane są wyroki Pańskie."

wiesnak66

2018-07-19, 21:07
Essent napisał/a:



Wstawaj bo się zesrałeś dzbanie :kawa:


chyba na to liczyły te wszystkie pojeby, włącznie

posraj więcej, to Sadol, a są tacy którzy dadzą ci piwka

TB303

2018-07-19, 21:14
Spiderowski napisał/a:


kurde, jakbyście gimbo-ateiści wrzucali coś nowego...



Ja się śmieje ze wszystkiego i wszystkich - nawet z siebie :amused:

wiesnak66

2018-07-19, 21:18
PS.
nie ma większej przyjemności niż wk***ianie debili

TB303

2018-07-19, 21:22
wiesnak66 napisał/a:

PS.
nie ma większej przyjemności niż wk***ianie debili


Zwłaszcza takich, którzy nie potrafią podejść z dystansem do nawet najch*jowszego żartu i łapią spiny, jakby im matkę od najgorszych kurew wyzywali.

bleblebator1

2018-07-19, 21:25
xnm napisał/a:


a to co katolicy maja wtedy skoczyc wpie**alać sie w państwo i zycie innych ludzi ?


Chyba wolę jednak nasz katoliban niż muslistan.
Pamiętaj kolego

Sa...........hi

2018-07-19, 21:31
bleblebator1 napisał/a:


Chyba wolę jednak nasz katoliban niż muslistan.


Ja wolał bym wypić rzygi niż zjeść gówno, ale to nie znaczy że codziennie z rana serwuję sobie koktajl z rzygowin.

piotrek_poldek

2018-07-19, 21:33
Oj gimboateusze, powinniście krzyżem w kościele leżeć i dziękować, że coś takiego jak Kościół Katolicki istniał i istnieje, bo byście co najwyżej po drzewach skakali.

Wiewór

2018-07-19, 21:35
Gimba katolom się dupy pozaciskały z oburzenia. Wyciągnie na wierzch braku logiki w ich religii tak bardzo ich boli. To znaczy że wasza wiara jest cienka jak dupa węża i ch*ja wierzycie. Zdajecie sobie sprawę że mamy rację ale nigdy się nie przyznacie bo musielibyscie się pogodzić z własnym sumieniem że całe życie zyliscie w kłamstwie i jesteście debilami wierzącym w trójkąt z okiem latający na j***nej chmurze.
Jesteście k***a gimbo katolami bo wiarę narzucono wam pod przymusem gdy byliście pozbawieni możliwości samo stanowienia. Żaden z was nigdy nie czytał bibli. Żaden z was nie przyjął religii świadomie z własnej woli. Biegacie do kościółka bo babka każe i co somsiady powiedzo.
I wy pozbawione własnego zdania cepy śmiecie nas ateistów obrazac? Większość z nas została niewierzącymi z wlasnej woli. Przeciwstawilismy się zbiorowej halucynacji i głupocie.
Żaden z was debili nie wie nawet ze Bóg Żydów, chrześcijan i muzułmanów to ten sam bóg wymyślony przez pastuchow lazacych po jalowej pustyni.
Fakty są nieublagalne. Wiara w Europie zdycha. Jest mnóstwo krajów które uwolnily się od religijnej ciemnoty.
W Polsce też tak kiedyś będzie. Watykanska pasożyty dostaną kopa w dupe pod ch*ja i zostaną wyj***ni do Watykanu.

wiesnak66

2018-07-19, 21:42
Abraxus napisał/a:

Gimba katolom się dupy pozaciskały z oburzenia. Wyciągnie na wierzch braku logiki w ich religii tak bardzo ich boli. To znaczy że wasza wiara jest cienka jak dupa węża i ch*ja wierzycie. Zdajecie sobie sprawę że mamy rację ale nigdy się nie przyznacie bo musielibyscie się pogodzić z własnym sumieniem że całe życie zyliscie w kłamstwie i jesteście debilami wierzącym w trójkąt z okiem latający na j***nej chmurze.
Jesteście k***a gimbo katolami bo wiarę narzucono wam pod przymusem gdy byliście pozbawieni możliwości samo stanowienia. Żaden z was nigdy nie czytał bibli. Żaden z was nie przyjął religii świadomie z własnej woli. Biegacie do kościółka bo babka każe i co somsiady powiedzo.
I wy pozbawione własnego zdania cepy śmiecie nas ateistów obrazac? Większość z nas została niewierzącymi z wlasnej woli. Przeciwstawilismy się zbiorowej halucynacji i głupocie.
Żaden z was debili nie wie nawet ze Bóg Żydów, chrześcijan i muzułmanów to ten sam bóg wymyślony przez pastuchow lazacych po jalowej pustyni.
Fakty są nieublagalne. Wiara w Europie zdycha. Jest mnóstwo krajów które uwolnily się od religijnej ciemnoty.
W Polsce też tak kiedyś będzie. Watykanska pasożyty dostaną kopa w dupe pod ch*ja i zostaną wyj***ni do Watykanu.



ja nie pie**olę, ale referat
chyba mocno pie**olnąłeś się w głowę o futrynę, albo ktoś ci zaj***ł deską w pusty mózg

freaky

2018-07-19, 22:44
A co mają do tego katolicy? Może Jezus naprawdę chciał żeby umarł?