18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bobslejowa drużyna Jamajki na igrzyskach w Sochi

kamyqu • 2014-02-18, 14:53
Jamajka, która na pewno nie kojarzy się z igrzyskami zimowymi posiada własną drużynę bobslejową, której w tym roku udało się zakwalifikować do Sochi. Od początku było wiadomo, że nic tutaj nie zdobędą, ale nie o to chodziło. Jak dla mnie bardzo pozytywni ludzie.




W tym roku Jamajczycy postanowili wystartować w kaskach z motywem swojego ulubionego owocu.



Niestety nie pomogły im one zająć wysokiego miejsca, w dwójkach zakończyli na 29 miejscu, czyli niewiele gorzej od Polaków (27) :)



petru23

2014-02-20, 11:01
Azmin1 napisał/a:



i tak powinno być u wszystkich niby sportowców ! chcesz kasę to sobie znajdź sponsora a nie stypendia z naszych podatków wyciągają. to ja mam zapie**alać ciężko w robocie aby finansować saneczkarzy czy biathlonistów ? a co mnie oni obchodzą. moje dzieci mnie obchodzą.

tak więc podziękujmy wszystkim złodziejom co naszą kasę chcą z takim zapałem wydawać



niby taki stary a taki głupi. Nie pasuje życie w społeczeństwie to won do jaskini w górach skalistych. Tam będziesz polował tylko dla siebie. pracujemy nie dla nas samych ale również dla państwa, dla społeczeństwa. Jak nie rozumiesz... to trudno.

kenzol

2014-02-20, 12:11
kkndkkndkknd napisał/a:

up

Co do jamajczyków to zakwalifikowali się do na igrzyska po 12 letniej przerwie a naszym to dłużej zajęło i chyba jakoś przez przypadek się załapali.



No jak to? Przecież Dawid Kupczyk, chorąży naszej reprezentacji w Soczi, uczestniczy w olimpiadzie nieprzerwanie od 1998 roku, czyli od Igrzysk w Nagano. 4 lata temu mieliśmy reprezentantów zarówno w dwójkach, jak i w czwórkach bobslejowych, więc niby jaką przerwę mieli nasi?