18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bob Sapp vs Marcina Najman?

weles • 2012-05-16, 08:27
Czyżby się szykowała kolejna "pasjonująca" walka?

=CAMEL=

2012-05-16, 23:21
W sumie jak Sapp będzie się bił tak samo z Najmanem to Najman powinien wygrać

wodzwioski

2012-05-16, 23:23
Brokol napisał/a:

Z tych dwóch "loserów" Bob Sapp przynajmniej jest zabawny... no i potrafi zarobić 100.000$ w 20s heh


I jak zwykle napie**ala koleś, który widział walki Najmana tylko w KSW... nie jestem jego fanem ale weź ty k***a sprawdź przebieg jego kariery zanim nazwiesz go "Loserem"... przestań polegać na tej j***nej modzie zbijania się z kolesia, który i tak zarabia więcej na 20s walkach niż ty przez rok :glowawmur:

Sz...........or

2012-05-17, 02:08
a ska te info że dostał 100 000 dolarów? bo jakoś nie mogę nigdzie znaleźć

Gienek2

2012-05-17, 10:39
bob tylko sappał na ringu

CosmicEgg

2012-05-17, 11:30
wodzwioski napisał/a:


I jak zwykle napie**ala koleś, który widział walki Najmana tylko w KSW... nie jestem jego fanem ale weź ty k***a sprawdź przebieg jego kariery zanim nazwiesz go "Loserem"... przestań polegać na tej j***nej modzie zbijania się z kolesia, który i tak zarabia więcej na 20s walkach niż ty przez rok :glowawmur:



Wpis z Wikipedii: "W zawodowym boksie zadebiutował (Marcin Najman) 30 kwietnia 2001, przegrywając przez nokaut."

Może i wygrał parę walk, ale fakt jest taki, że wszystkie najważniejsze pojedynki w swojej karierze bokserskiej przegrał.


Co do Pana Marcina Różalskiego: gość jest kompletnym ignorantem. Nie ma pojęcia kim jest Bob Sapp i czym się charakteryzuje w świecie sportów walki. Facet powinien się cieszyć, że Bob nakręca media, które następnie podbijają oglądalność. Nauczmy w końcu śmiać się z siebie, nie tylko z żydów i murzynów !