18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

bo statystycznie..

Morosgovany • 2011-07-14, 12:34
kilka ciekawych mapek

wielkość penisa:



wielkość piersi:



IQ:



i poziom szczęścia:



szybkie wnioski? ;-)

marna

2011-07-14, 12:37
no_dobra_sorry napisał/a:



szybkie wnioski? ;-)



na ostatniej mapie Polska jest jakaś niewymiarowa.

_R...........s_

2011-07-14, 12:49
ta mapka z iq to chyba ściema. chinczyki takie mądre, czyżby być wyzyskiwanym, zapie**alać po 12 godzin dziennie a 30 centów, wysyłanie ludzi do obozów pracy, wpie**alać co popadnie (koty, psy, robaki, płody), to przejaw inteligencji. zawsze mi się wydawało inaczej, no ale oni w końcu są mądrzejsi ode mnie.

Robster

2011-07-14, 12:56
Mapka z IQ pokazuje średnią inteligencji w danym kraju. Idąc dalej mamy taką oto tabelkę:

Idąc za ciosem, wychodzi na to, że w krajach zaznaczonych na czerwono średnia IQ nie przekracza IQ Maćka z Klanu. Ba, pewnie około 30% ludzi ma za małą inteligencję by mówić, a jakiś odsetek z tego za małą, by poruszać się na dwóch kończynach.

Reasumując, albo mapka leci w ch*ja, albo mapka leci w ch*ja. Bo należy jeszcze zauważyć, że jak Rosja długa i szeroka IQ jest na poziomie zielonym, a Obwód Kaliningradzki, już jest na żółto, mimo że otaczają go kraje oznaczone na zielono. Musieliby się nieźle wzbraniać od napływu imigrantów, żeby czegoś takiego dokonać.

Btw. średnia dł. penisa jest w porządku, bo mam sporo ponad normę, więc mnie odpowiada ;)

Psychiczny

2011-07-14, 13:45
Robster napisał/a:

Btw. średnia dł. penisa jest w porządku, bo mam sporo ponad normę, więc mnie odpowiada


Norma jest w centymetrach , nie w milimetrach , wiec nie ciesz sie tak

MrElvisBlack

2011-07-14, 14:19
szybkie wnioski ?

murzyni są czarni ...

hi...........ja

2011-07-14, 14:26
:homer: Ciekaw jestem jak badali średnią długość penisa na świecie. Pewnie zaglądali w gacie każdemu z około 650 mln Chińczyków albo 500 mln Hindusów, jakaś amerykańska seksuolog pojechała do Sudanu, kraju fanatyków religijnych, aby stwierdzić, że tamtejsi panowie mają najdłuższe penisy w świecie.

brylant1412

2011-07-14, 14:53
-panie doktorze moi koledzy mają po 22cm ku*asy
-to niech pan też się chwali ,następny proszę.

To...........h1

2011-07-14, 15:18
>wiarygodność badań w krajach trzeciego świata

Robster

2011-07-14, 16:00
Psychiczny napisał/a:


Norma jest w centymetrach , nie w milimetrach , wiec nie ciesz sie tak



A skąd ty niby wiesz, że w cm? Nie ma podziałki, więc z góry zakładamy, że są to mm, więc jest się z czego cieszyć.

Btw. z całego posta zrozumiałeś, tylko ten fragment o wielkości penisa. Coś mi się zdaje, że pierwszy rodzyn zaniżający średnią IQ został odnaleziony.

meszamorum

2011-07-14, 16:30
Jaki z tego wniosek? Długość ku*asa (co widać m.in. po Chinach i części krajów Afryki)jest odwrotnie proporcjonalna do IQ.
No to przyznawać się, kto jest trójnogiem, a kto członkiem Mensy :D

Psychiczny

2011-07-14, 21:57
Robster napisał/a:

Robster napisał/a:

Btw. średnia dł. penisa jest w porządku, bo mam sporo ponad normę, więc mnie odpowiada




Norma jest w centymetrach , nie w milimetrach , wiec nie ciesz sie tak

Robster napisał/a:



A skąd ty niby wiesz, że w cm? Nie ma podziałki, więc z góry zakładamy, że są to mm, więc jest się z czego cieszyć.

.



Przeczytaj jeszcze raz i zobacz jaki głupi jesteś

fejzez

2011-07-14, 22:10

to przy kobiecie bym się kłócił :lol:

Dymekx

2011-07-15, 13:47
wielkość piersi Ameryka D - pff piersi panowie a nie wały tłuszczu.