18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Bo socjal i bezkarne gwałty to za mało!

ke...........00 • 2016-01-23, 23:32
W Berlinie ma powstać ośrodek dla "uchodźców LGBT"

Ośrodek powstanie w Treptow-Köpenick, w Berlinie. Powinien zostać otwarty w marcu.

Największa niemiecka organizacja pozarządowa zajmująca się prawami LGBT - Lesbian and Gay Federation in Germany (LSVD) stwierdziła, że tylko od sierpnia do grudnia 2015 roku stwierdzono 95 ataków na "uchodźców LGBT". Większość aktów przemocy miała miejsce w obozach dla uchodźców.

W samym Berlinie może przebywać ok. 3,5 tys "uchodźców LGBT". Aktywiście LGBT uważają, że w obliczu stosowanej wobec osób LGBT przemocy konieczna jest budowa takiego ośrodka. Dyrektor biura konsultacji dla osób homoseksualnych Marcel de Groot powiedziała że - "Jesteśmy pewni, że tego typu ośrodek jest dobrym pomysłem”

Zrodlo: kresykropkapl
rtkropkacom

mygyry

2016-01-24, 10:28
Ale zaraz, czy taka segregacja to nie rasizm? a orientacja seksualna nie może być powodem innego traktowania, przecież to czysta hipokryzja

bleblebator1

2016-01-24, 11:04
To na zachodzie przybędzie trochę śniadych batmanów latających z dachu

krakenwmajtach

2016-01-24, 11:33
Czy któryś z plemników może przywołać do porządku użyszkodnika loaloa miesięcznym urlopem? Dziękuję.

Insaner

2016-01-24, 12:37
lobominator napisał/a:

Zara zara...a to w islamie bycie homosiem nie karane jest przypadkiem lotem z dachu?



Jest, więc z założenia wśród muslimów odsetek osób o innej orientacji wynosi 0%. Homoseksualizm jest tam karany śmiercią bez żadnych skrupułów. Reasumując - aktywiści chcą robić ośrodek dla wyznawców islamu będących homo.

Ja bym spojrzał na to z innej strony. Po części to głupota społeczeństwa, ale ci aktywiści to z reguły straszni hipokryci. Ich dobre intencje i nowoczesne myślenie pojawia się tylko tam, gdzie zwęszą kasę. Wymyślili sobie po prostu biznes, w przypadku którego jakiekolwiek głosy przeciw będą mogli nazwać homofobią. Dostaną kasę na taki pseudo ośrodek, a i sami z funduszy na prowadzenie takiego miejsca się nieźle obłowią.

binladden

2016-01-24, 20:23
@kambodia66 Jeśli całą wiedzę o genetyce czerpie się z przyrody w podstawówce to może być to śmieszne. Niestety jest to bardziej skomplikowane i mylisz się.

skrent6

2016-01-25, 01:02
Wszystkich pedalow i lezby powinni zagazowac. Lacznie z arabami/muslimami/syryjczkami. Bylby swiety spokoj.

kolega335

2016-01-25, 01:34
Przecież według zasad onanisty: geje są źli ale lesby są ok.

Arengard

2016-01-25, 02:15
Oho widać że w obozach dla uchodźców pedały się zbuntowały i chcą nowy obóz dla siebie żeby móc kogoś zgwałcić a nie cały czas być gwałconym. :D

P.S. swoją drogą wyobrażam sobie taką scenkę:
rozmawia 2 muzułmanów...
-Hej, abdul co możemy jeszcze na odpie**alać w tej Europie.
-No nie wiem ciągle gwałcimy napadamy kradniemy to już robi się nudne
-Może podbijmy jakiś kraj
-eee to później, choć dla jaj teraz ocieplimy nasz wizerunek i walczmy o prawa dla pedałów
-o k***a ale poj***ne, to nie przejdzie a jak się uda to co będziemy dupczyć??
-pedały już mi się znudziły strasznie marudne po przyjeździe się zrobiły, zobaczyły trochę cywilizacji i od razu ĄĘ.
-nom i wysadzać się nie chcą ze względu na same dziewice w raju...

IE33

2016-01-25, 04:09
skrent6 napisał/a:

Wszystkich pedalow i lezby powinni zagazowac. Lacznie z arabami/muslimami/syryjczkami. Bylby swiety spokoj.



sp***alaj od lesbijek, ty zoofilu.

Arathnmor

2016-01-25, 10:24
A kiedy zaczynają montować specjalne prysznice w obecnych obozach?

borys93

2016-01-25, 14:57
voidinfinity napisał/a:



Może dlatego, że homoseksualizm jest genetyczny, i prześladowanie kogoś za orientacje jest tym samym co prześladowanie kogoś za to że jest rudy :amused:


Albo to był sarkazm, albo jesteś po prostu głupi :idzwch*j: