18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bo przezwał koleżankę

~Sunday • 2017-04-06, 10:42


Sytuacja komiczna, ale kamera i znajomi za kadrem potrafią skutecznie ostudzić emocje, jak widać.

ssaved

2017-04-06, 20:03
Nie oglądać! sp***olone bo ona to okładka A on jej nie odwiną

waloos

2017-04-06, 20:06
Wszyscy pie**olą, że mógł jej oddać ale zapominają o jednej rzeczy - zauważcie, że rzecz dzieje się w USA. Gdyby on jej wyj***ł, nawet pomimo tego, że cała akcja jest nagrana to i tak znalazłyby się środowiska które by tej idiotki broniły.

Przez taką akcję mógłby dostać wyrok. A być może ma już coś na sumieniu, albo zwyczajnie nie chce sobie brudzić w papierach. Niestety ale laski które rzucają się na faceta z łapami są zwyczajnie poj***nymi idiotkami.
Po pierwsze to żadna myśląca kobieta nie zaatakuje mężczyzny bo będzie się bać, że jak ten zdecyduje się oddać to jednym ciosem "urwie jej łeb". Nawet jeśli facet jest p*zdą suchoklatesem to i tak ma więcej siły niż statystyczna 60kg dziewczyna.
Więc jeśli idiotka nie ma strachu, żeby pchać paluchy do klatki z lwem, to na 100% będzie się upierać że ten lew nie ma prawa jej ugryźć nawet jak ona będzie go dźgać kijem!
Przywalisz takiej, a ona i tak nie zrozumie całej sytuacji, więc lepiej jest się zwyczajnie upłynnić i odejść w innym kierunku. Z głupimi się polemiki nie prowadzi.

krasnal_hałabała

2017-04-06, 20:06
SamSobieBogiem napisał/a:

Kobiet się nie bije

.
.
.
.
.
.
.
.
.

ale tej powinien wyj***ć



Jak się kobiety nie bije to jej wątroba gnije.

qhash

2017-04-06, 20:06
zaj***łbym k***ie strzała na ochłonięcie, a gdyby nie zadziałało to bym poprawił z glana

enio22

2017-04-06, 20:07
Ale bym zaj***ł k***ie gonga na ryj :O

kondziaaa12

2017-04-06, 20:36
ja pie**ole, jak ona mówi, jak typowy murzyn z telewizorem pod pachą

fi...........in

2017-04-06, 20:48
@ Velture Gwoli ścisłości, (rzekomo) nazwał gówniarę "c*pką" nie "cipą". Niby nic, ale jakby na to nie spojrzeć, zapewne zwyczajnie chciał ją zr*chać, nie obrazić (o ile to prawda, odnośnie użytego określenia, ale tak wynika z jej wypowiedzi). To, że gówniara okazała się równie płytka i prostacka co ten koleś (w domyśle), to inna sprawa. Można wnioskować, że jest albo: a) tępa i przekonana o swojej zajebistości, albo b) cierpi na sp***olenie umysłowe powszechne wśród obecnych gówniar i uważa, że równouprawnienie oznacza, iż powinna zachowywać się jak facet lub c) to zwykła głupia kurewka, której koleś trafił w czuły punkt, d) a ona miała plecy, ewentualnie dowolna kombinacja powyższych. Kobiety się nie bije, bo nie i ch*j, wyjąwszy sytuacje zagrożenia życia lub zdrowia. Nawet taki debil jak ja to rozumie. Tu zagrożenia nie było żadnego, poza ujmą dla wizerunku. Reasumując: można się domyślać, że koleś zachował się jak prostak, lub to ta nadająca się do utylizacji kretynka sprowokowała to zajście, ale wybrnął z tego jak facet i jej nie zaj***ł. A co do wypowiedzi z cyklu: "ale bym jej zaj***ł", to nie odbiegają one poziomem od tej głupiej k***y. Coś takiego się olewa. Jebnąć to on mógł kolesiowi, który to filmował, jak to rzeczywiście był koleś, a nie druga taka kretynka. Chyba, że stało za nim 15 innym, wtedy każdy by się obsrał. Inna sprawa, że typek jest naj***ny jak biszkopt i pewnie ma po prostu ochotę dobrze się bawić

Mo...........it

2017-04-06, 22:28
upy, nie sądzicie że dodanie filmików do sieci gdzie masa gniewnych ludzi robi jej bukkake w komentarzach to dostateczna kara? :kawa:

zenekpolak

2017-04-06, 22:51
Zawsze wychodziłem z założenia że kobiet nie powinno się bić... raz szmata na mnie zaszarżowała, postanowiłem konserwatywnie że nie oddam no i taki ch*j, trafiłem do szpitala ze wstrząsem mózgu. (Mam 190cm i 82kg, regularnie trenuje sporty wyczynowe)

ottohetman

2017-04-06, 23:38
Jakie kobiet sie nie bije co wy tu k***a poerdolicie, zamach na twoje zdrowie masz prawo odeprzec adwkwatnie. Nie ma ze kobieta cie uderzy raz czy dwa to nie oddasz p*zdziaku jeden tylko dopiero po 15 tazem jak niektore cioty tu pisały. Osoba bez wzgledu na plec Cie uderz masz prawo oddac, dzialasz w stanie wyzszej koniecznosci czyli uderza Cie dziewczyna np ladna laska z piąchy w morde oddajesz tak samo , prawym sierpowym plus nagrywasz alcje telefonem. Podam przyklad :
Kielce sobota idą laski naj***ne i sie awanturuja na przeciwko idzie czterech kolesi w wieku 30 do 40 lat. Laska ladna kolo 20 do 25 , uderza kolesia barkiem i mu cos wrzuca. Ten staje zdenerwowany i jej odpowiada. Kolega widzi co sie dzieje odpala telefon nagrywa nadchodzącą akcje. Laska (fajna dupa) startuje z lapami do goscia (ktory widac ze w lapie ma ze 45 cm typ pakera) nie trafia za perwszym razem drugiego juz nie ma bo dostaje piąchą prosto miedzy oczy odbija sie od samochodu i kladzie na ziemi , zwieracze puszczaja i sie posikała. Sytuacja nagrana, koles zostal zaatakowany. Dupa ma chyba zlamany kindol. Zreszta ch*j z nią. Swisdkowie plus nagranie jest. Kropka. Ekłality k***a.

AN...........or

2017-04-06, 23:43
ja bym nie próbował jej zaj***ć i oddać, jak koledzy powyżej, ale wylizać...

Gizmolka

2017-04-07, 00:11
Ok, piszecie, że facet laski bić nie powinien, ale ja bym mogła co? :lol:

rogacz

2017-04-07, 01:37
Wy gadacie o kolesiu i o tym jak dostał, a tak poważnie? Poderwałbym ją. Widać że zadbana, umie postawić na swoim i nie ma zbyt wiele tapety - czyli z miejsca wymiata 70% loszek z naszego kraju które czekają na tego "jednego, jedynego".

~Velture

2017-04-07, 12:52
rogacz napisał/a:

Wy gadacie o kolesiu i o tym jak dostał, a tak poważnie? Poderwałbym ją. Widać że zadbana, umie postawić na swoim i nie ma zbyt wiele tapety - czyli z miejsca wymiata 70% loszek z naszego kraju które czekają na tego "jednego, jedynego".


Pojadę klasykiem:
ch*ja byś zrobił i dobrze o tym wiesz 8-)