18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

...bo nie nosiła burki

Konrad26b • 2013-06-10, 09:50
Pewnie się cieszy, że dostała od męża po twarzy zamiast 100 publicznych batów :amused:

Reżyseria: Abdul Wisimulacha
Zdjęcia: Fatima Wisimulacha
Udźwiękowienie: Ahmed Abim

joj_sport

2013-06-10, 15:26
@up,
bo to przecież "egzotyka", inna karnacja, zaraz musi być inny "świat" pewnie. A za jakiś czas "świat szmat" dookoła, bo jedna z drugą traktowana jest jak worek kartofli, tudzież czasem jako worek treningowy.
Sytuacja z życia, która widziałem:
Podjeżdża ciapak mercem ML, czeka na włączonym silniku. Za chwile ze sklepu wychodzi baba (wygląda jak jego matka), zapie**ala z pełnymi siatkami zakupów, że ledwie rąk jej starcza. A synio co? W dupie ma, niech się "matka" wspina z tobołami, owinięta w czarne szmaty w gorący dzień :)

Zatem pchajcie się dalej drogie panie, na brudne ku*asy... już niejedna straciła życie skatowana, a później poćwiartowana, żeby to śladów nie zostawić po jej istnieniu.

kenzol

2013-06-10, 15:48
Pamiętam jak byłem na wakacjach w Egipcie i opalał się tam Arab z żoną. On oczywiście tylko w samych slipach, ona cała zakryta po łeb w burce. Po dwóch godzinach opalania troskliwy Arab zabrał żonę do morza w tej burce i ją tam pomoczył, a wyglądało to jakby pranie ktoś robił w rzece:D :D Potem wyszli z wody i znowu opalanie, a na bace przy okazji schły szmaty:D

Puszale

2013-06-10, 15:53
Bo kobiety lubią egzotykę, zobaczą ślicznego szympansa - podjarka, pięknego rasowego pieska - podjarka, ciemnoskórego przedstawiciela mniejszości - podjarka plus wizja zagranicznych walut ; (

Kreeggan

2013-06-10, 16:03
Powinni to obowiązkowo pokazywać w szkołach średnich wszelkiej maści np. na lekcjach Wiedzy o społeczeństwie, w końcu niektórzy uważają beżowych za jego część.
Chciałbym widzieć miny tych pustaków śliniących się na każdego ciapatego z erasmusa.

maxvolumePL

2013-06-10, 16:10
motoguru napisał/a:




Chodzi o to, że podobno mają w swojej "kulturze" to, że kobitę trzeba dobrze wyr*chać, bo inaczej to coś tam coś,



W kulturze? Mi by HONOR nie pozwolił na to, żeby jakąś suczkę, wziąć i rozpaprać. Także mój kolego, zawsze walimy na całego ;)

Zaethrael

2013-06-10, 16:14
wajnona napisał/a:

Żałosność tej religii:

Słyszałam ostatnio z ust Araba, że oprocentowanie na koncie bankowym jest haram, bo to są "lewo" zarobione pieniądze. (oczywiście nie dotyczy się to całego zasiłku czy w jego przypadku kilku tysięcy duńskich koron odszkodowania, jakże sprytne) Oprócz tego trzeba być dobrym człowiekiem, pomagać innym, rozmawiać z ludźmi i inne sranie w banie. Jednocześnie wyzywają niezakryte kobiety od dz**ek i latawic (obojętnie czy biała czy ciapata), gdy idą rodziną całą na plażę ona nie może ściągnąć tych szmat i się kąpać, on za to po smażeniu się na plaży jak najbardziej. Gdy na basenach miejskich organizowane są dni kobiety, gdzie nie ma prawa w tym dniu na terenie basenu przebywać żaden mężczyzna, łącznie z pracownikami one i tak muszą pływać w tych chustach, bo - uwaga - inna kobieta mogłaby być lesbijką i się na nią napalać. Ale jak co do czego to oni są dobrymi ludźmi i "przejmuje go los innych"... Nie rozumiem, co kieruje Europejkami że się im pchają do łóżka i zawierają z nimi małżeństwa.



Bo kiedy "Ty" walisz do redtuba on ma już za sobą spore doświadczenie z całą fauną pustynną. Wie; gdzie, co i jak nawet gdy za sucho :p

kaiel

2013-06-10, 16:31
już umi jaszczurki taśmą oklejać

hogg

2013-06-10, 16:38
Jak dla mnie to wszystko w porządku jest na tym filmie. Gówno nas powinno obchodzić co robią u siebie i między sobą, tylko trzeba ich odgrodzić wysokim murem.

Alonso

2013-06-10, 18:12
Trochę zrozumienia.
A gdyby twoja żona nie nosiła majtek, to co?
Nie próbowałbyś jej przekonać, że jednak wypada nosić majtki?
Tu mamy to samo, tylko w innej tradycji.

A dzikie ludy chodzą całkiem na golasa. Co kraj to obyczaj.

.







żartowałem
to taki słaby żart. Z niedożywienia.

sheep6665

2013-06-10, 18:47
wajnona napisał/a:

Żałosność tej religii:
Słyszałam ostatnio z ust Araba, że oprocentowanie na koncie bankowym jest haram, bo to są "lewo" zarobione pieniądze.


Zauważam, że katolicy też mieli taki pogląd(pewnie parę łapówek od bankierów i wizja życia z odsetek ten pogląd zmieniły).
Zresztą, katolicy, żeby tylko. Choćby Tucker(googlujcie ch*je) czy reszta tzw. indywidualistów.

Z odsetkami jest taki problem, że są to pieniądze, które dostaje się za robienie niczego(i mówię tu o odsetkach w ogóle - także od pożyczek). Pieniądze podobno miałyby być nagrodą za pracę. Tutaj nie pracujemy a pieniądze są.
I w ten sposób żyjemy w państwie, w którym czołówka biznesmenów ma 200mld zł na kontach i nie inwestuje ich w nic.

O ile reszta jest jako taka(chociaż z tymi związkami to słyszałem opinię, że po prostu Polacy są paskudni, ale to już raczej do pań pytanie a nie do mnie) to imo. ten arab miał rację w tym przypadku.

Dobrutro

2013-06-10, 19:32
Taki strój był kiedyś zarezerwowany dla arystokratek by byle wieśniak się na nie nie gapił. Oczywiście te stroje były barwne i bogato zdobione jak na klasę wyższą. Później kobiety z niższych stanów zaczęły naśladować ten styl i ostatecznie jest taki efekt, że noszą czarne śmierdzące szmaty jako obowiązkowy strój.

wajnona

2013-06-10, 20:48
@Zaethrael

Jestem kobietą :P

@Bad_Mutherfucker

Zapewniam Cię, że żadnych niespodzianek w majtkach nie mam, a narzeczonego mam Polaka, poznanego za granicą - nie rzuciłam się na żadnego ciapatego :D

@Motoguru

Arab, o którym mówiłam jest niestety z mojego kręgu zainteresowania - to znaczy jest mężem jednej mojej dobrej znajomej. Wstyd się przyznać publicznie, wiem, ale z racji że jestem z nimi w stałym kontakcie siłą rzeczy znam ciapactwo od podszewki... To z zaspokojeniem swojej kobiety to mit, mają tam teoretycznie napisane, że muszą o nią dbać i to dotyczy każdego aspektu (zapewne to opowiadają naiwnym Europejkom, które myślą że będą traktowane jak księżniczki...) aczkolwiek w praktyce wychodzi trochę gorzej co widać z filmiku wyżej ;)

@joj_sport

Pewnie masz rację, aczkolwiek wraz z "egzotyczną" karnacją przychodzi małpie owłosienie, małpie zachowanie oraz małpi rozum. Jakbym była chętna na taką "egzotykę" to bym sobie kupiła kapucynkę :ok:

Zaethrael

2013-06-10, 22:46
wajnona napisał/a:

@Zaethrael

Jestem kobietą :P


A to przepraszam :v Zapomniałem, że jednak kobiety na kompie to nie tylko facebook :D