18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bo na drodze się nie stoi

~_Yarko_ • 2022-02-11, 17:06

Połtawa, Ukraina.

Zbysław

2022-02-11, 17:26
Mam złe wspomnienia z Ukrainy w 2011r. pojechałem tam do dziewczyny impreza do późnej godziny z jej braćmi gdy usnąłem to szwagry zapieli mnie w dupę zerwałem z nią za to co mi zrobili

dennissliwa

2022-02-11, 17:35
Typ z osobówki pojhechał jak by nic sie nie stało :D

radek225

2022-02-11, 18:26
dennissliwa napisał/a:

Typ z osobówki pojhechał jak by nic sie nie stało



Bo się nic nie stało. Jezdnia to nie j***ne Krupówki, by stać na środku. Ja na miejscu kierowcy osobówki wróciłbym jeszcze, by mu przejechać po głowie.

xXx5226

2022-02-11, 18:53
Zbysław napisał/a:

Mam złe wspomnienia z Ukrainy w 2011r. pojechałem tam do dziewczyny impreza do późnej godziny z jej braćmi gdy usnąłem to szwagry zapieli mnie w dupę zerwałem z nią za to co mi zrobili



Głupi jesteś od urodzenia czy jakiś wypadek miałeś ?

radek225 napisał/a:

Bo się nic nie stało. Jezdnia to nie j***ne Krupówki, by stać na środku. Ja na miejscu kierowcy osobówki wróciłbym jeszcze, by mu przejechać po głowie.



Dorze dzieciaczku że mama nie wie co w necie piszesz bo byś szlaban dostał.

radek225

2022-02-11, 19:03
xXx5226 napisał/a:

Głupi jesteś od urodzenia czy jakiś wypadek miałeś ?
Dorze dzieciaczku że mama nie wie co w necie piszesz bo byś szlaban dostał.



Też stoisz godzinami na środku jezdni? Jak tak, to przepraszam i zwracam honor.

No...........95

2022-02-11, 19:40
dennissliwa napisał/a:

Typ z osobówki pojhechał jak by nic sie nie stało


Widać przecież szybką zmianę pasę w kierunku krawędzi jezdni gdyż tam było mniej pojazdów, świadczy to o ucieczce.

radek225 napisał/a:

Bo się nic nie stało. Jezdnia to nie j***ne Krupówki, by stać na środku. Ja na miejscu kierowcy osobówki wróciłbym jeszcze, by mu przejechać po głowie.



Radzę poczytać czym jest empatia oraz nauczyć się jej bo nie jesteś pępkiem świata a traktowanie ludzi jak śmieci prędzej czy później skończy się w świecie za murem i z kratami w oknie, szczególnie w ówczesnym świecie pełnym iwigilicji oraz innych metod trzymania suwerena jak najmocniej za mordę.

radek225

2022-02-11, 20:05
Nomads95 napisał/a:

Widać przecież szybką zmianę pasę w kierunku krawędzi jezdni gdyż tam było mniej pojazdów, świadczy to o ucieczce.
Radzę poczytać czym jest empatia oraz nauczyć się jej bo nie jesteś pępkiem świata a traktowanie ludzi jak śmieci prędzej czy później skończy się w świecie za murem i z kratami w oknie, szczególnie w ówczesnym świecie pełnym iwigilicji oraz innych metod trzymania suwerena jak najmocniej za mordę.



Wiem, czym jest empatia i odczuwam ją wobec ludzi i zwierząt. Nie odczuwam jej wobec ludzi, którzy w pełni świadomie robią sobie krzywdę. Jakbyś wziął młotek, zaczął nim okładać swoją powiedzmy lewą rękę tak, że pogruchotałbyś sobie kości - myślisz, że bym Ci współczuł? Nie współczułbym Ci ani trochę. Do przechodzenie przez jezdnię jest przejście dla pieszych. Jeśli było ono kilka kilometrów dalej, a musiałeś przejść akurat tutaj, to trzeba było przebiec, jak była pusta droga. Przynajmniej ja bym tak zrobił.

kulawiec

2022-02-12, 04:14
Nomads95 napisał/a:

Radzę poczytać czym jest empatia



Właśnie, powinieneś być pełen współczucia. Teraz bogu ducha winni ludzie przez h*jka który sobie robił spacer po ulicy będą mieli sprzątanie, sekcje, dochodzenia, wypełnianie durnych formularzy itp. A wszystko dlatego, że jakiś zjeb postanowił sobie przechodzić po środku drogi szybkiego ruchu. Kompletny brak empatii, z powodu jednego debila mnóstwo ludzi ucierpi, o kierowcy auta już nawet nie wspominając.