18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bo maseczki nie miała

Paveu • 2021-04-02, 11:21


Ochrona niczym polski rząd - problemu nie ma. :goatse:





Ahoi

2021-04-02, 11:27
USA, tam czarni nie są rasistami. Chroni go immunitet BLM.

TRQPL

2021-04-02, 12:12
Sam nie miał maseczki a babe pobił za brak maseeczki.
Jebie fejkiem.

Autor

2021-04-02, 12:18
Ja słyszałem, że nie uklęknęła przed nim, tak jak ostatnio piłkarze angielscy przed naszymi.

swampman

2021-04-02, 12:45
i udal sie spokojnym krokiem w strone kfc a na deser juz czeka na niego soczysty arbuz

Zbysław

2021-04-02, 12:50
Ja tam na wszelki wypadek bym uklękną to nic nie kosztuje,
ja tam wolę mieć spokój

Quba23

2021-04-02, 13:00
Zbysław napisał/a:

Ja tam na wszelki wypadek bym uklękną to nic nie kosztuje,
ja tam wolę mieć spokój



I jeszcze byś mu pałe oj***ł pewnie

:mrgreen:



:lol:

Znawca_Cipek

2021-04-02, 13:01
O co wam chodzi? Wszędzie na świecie są debile. Ale nie wolno generalizować, ani oceniać po kolorze skóry. Większość białych jednak myśli rozsądnie i stosuje się do wymogów sanitarnych, nosząc maseczkę dla bezpieczeństwa swojego,naszego i naszych dzieci. Nie tak, jak ta idiotka tutaj.

nowynick

2021-04-02, 13:30
Zbysław napisał/a:

Ja tam na wszelki wypadek bym uklękną to nic nie kosztuje,
ja tam wolę mieć spokój



ani moi przodkowie nie posiadali czarnych niewolników, ani nie łapali w Afryce na eksport do Ameryki. Już abstrah*jąc od tego jakim upodleniem było dla mnie klęknąć przed murzynem to niby za co ja mam ich k***a przepraszać?

Biali Amerykanie czy Anglicy robią z siebie pośmiewisko, zaraz się sami w kajdany zaczną zakuwać i pójdą zbierać k***a bawełnę dla Czarnego Pana...

Pizdus

2021-04-02, 15:37
Znawca_Cipek napisał/a:

O co wam chodzi? Wszędzie na świecie są debile. Ale nie wolno generalizować, ani oceniać po kolorze skóry. Większość białych jednak myśli rozsądnie i stosuje się do wymogów sanitarnych, nosząc maseczkę dla bezpieczeństwa swojego,naszego i naszych dzieci. Nie tak, jak ta idiotka tutaj.



Nie zesraj się

Angevil

2021-04-02, 15:51
Kilka dni temu krążyło to samo nagranie z opisem że murzyn zaatakował kogoś, kto opuścił z zakupami sklep Apple...

Hollow_Man

2021-04-02, 17:50
Angevil napisał/a:

Kilka dni temu krążyło to samo nagranie z opisem że murzyn zaatakował kogoś, kto opuścił z zakupami sklep Apple...



to jest filmik bodajże z ataku na Azjatkę, co ma teraz miejsce nagminnie w USA, murzyny ich podobno leja przy byle okazji.

zendo178

2021-04-02, 18:32
czarni to jednak troche nizej od zoltych, indjanicow i bialych to etap ewowolucji tylko jakims dziwnym trafem sie broni czarny nie powinien byc nazywany czlowiekiem to z genetycznego punktu widzenia malpa, a afryka powinna byc rezerwatem jak sie odjebja trudno malpa to malpa

Rozjebie

2021-04-03, 01:06
zendo178 napisał/a:

z genetycznego punktu widzenia malpa,



Bo murzyny w Afryce od zawsze żyły jak małpy. Nie musza pracować, uprawiać ziemi, zdobywać zapasów - banany na drzewie zawsze się znajdą, o każdej porze dnia czy roku.
Potem bambus naogląda się w internecie białych ludzi jeżdżących Lamborghini i on tez tak chce. Tylko żeby się tego dorobić to trzeba mądrze na to zapracować, Lambo nie rośnie na drzewie