18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

samon

2016-05-21, 19:31
Wydaje mi się, że u obydwu zadziałała wyłącznie niskopoziomowa warstwa oprogramowania (wyższe procesy prawdopodobnie były akurat w trakcie aktualizacji), i tak mamy ciąg zdarzeń:
On widzi laskę - biegnie obejmować.
Ona jest obejmowana - automatycznie robi fotki telefonem
On widzi, że ona kucnęła - automatycznie leci laczek na ryj.
Ona dostała w ryja - z automatu się zakochała
On widzi, że ktoś go goni - ucieka samochodem...
itd

A najwięcej sensu miał stojący obok - bankomat.

omgłomatkobosko

2016-05-21, 19:44
widelecSpoon napisał/a:



Ja jestem z Kielc



Wyrazy najszczerszego współczucia.

Shadownik

2016-05-21, 19:52
za dużo GTA się nagrał i chyba myślał, że jak w dystrybutor wjedzie to wybuchnie :amused:

bandzior667

2016-05-21, 20:43
Po ch*j mu było ryja zakrywać ? takim sk***ysynom nie przysługuje ochrona prywatności, powinni go pokazać tak żeby każdy kto to oglądał mógł mu zaj***ć w ten pusty łeb.. a odpracowanie za dystrybutor powinno się odbywać w gejowskim kamieniołomie.

Wredny_ciul

2016-05-21, 20:57
Łobuz tłucze najmocniej :psycho: Swoją drogą, jak trzeba mieć naj***ne w bani żeby być z chłopem który Cię (regularnie) napie**ala myśląc i wierząc, że się zmieni? On się k***a NIE ZMIENI, zakarbujcie to sobie, sp***alajcie od takiego jak najdalej. Chociaż, nie wiem po ch*j to piszę, baby i tak robią i będą robić po swojemu. Tak samo jak będą chciały się z własnej woli w bagno wpie**olić i utopić takowoż i będą się w toksyczne związki wpie**alać i w nich trwać złudnie wierząc, że ich "facet" się zmieni. ch*ja się zmieni.

T3nk3n

2016-05-21, 21:29
Każdy się chwali, że jest z Kielc albo zna kogoś z Kielc, to ja się pochwalę, studiuję w Kielcach, i z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że ludzie z Kielc są całkiem mili, na pewno milsi niż Ci ze Śląska ;D.