18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bo kurczaki były nieświeże

GeorgeHarvey1 • 2023-06-21, 10:49

A arbuzy się skończyły, sheeeiiit...

mail666

2023-06-21, 10:52
Mam już dość tych filmów z tłukącymi się murzynami. Czuję się jakbym oglądał ciągle to samo stado.

Cephelion

2023-06-21, 11:44
mail666 napisał/a:

Mam już dość tych filmów z tłukącymi się murzynami. Czuję się jakbym oglądał ciągle to samo stado.



Ja tam lubię ogladać, jak murzyni dostają po mordzie

Ha...........dy

2023-06-21, 11:55
I niech mi ktoś powie, że to są TACY SAMI ludzie jak biali. Tak, to ludzie, ale nie, ilość melaniny w skórze to nie jedyna różnica między nami, a nimi. Wychowanie też nie odgrywa takiej roli, bo nie każdy czarny jest z Bronksu czy tam innych pozbawionych perspektyw terenów miejskich wypchanych patologią. Każdy natomiast przejawia wyższy poziom agresji, jak gdyby i w pewnym momencie ktoś (najczęściej inny czarny) staje się katalizatorem dla ujścia owej agresji. To musi mieć jakieś związki z pracą mózgu, ale zakładam, że nawet jeśli badania nad tym były prowadzone, to je zarzucono, bo by jeszcze wyszło, że kolor skóry wpływa na poziom agresji albo IQ...

banerr

2023-06-21, 13:59
Nie mieli tam jakiegoś wrzącego oleju od frytek? Parę litrów wyjaśniłoby sytuację.

Janko

2023-06-21, 14:41
j***ne czarne gówno

Yelu

2023-06-21, 17:04
Ile tam jest stad? Bo ciemny obraz i nie mogę się doliczyć :(

kris1978

2023-06-21, 17:39
"BO KURCZAKI BYŁY NIEŚWIEŻE"

Kurczaki były świeże. j***ło od stada małp.

Frytas12

2023-06-21, 17:49
Arbuza nie było w zestawie.

mail666 napisał/a:

Mam już dość tych filmów z tłukącymi się murzynami. Czuję się jakbym oglądał ciągle to samo stado.



To jest to samo stado.

tofik2230

2023-06-21, 18:31
k***a jaki co się odj***ło ze nie da rady oglądać filmów tylko jakieś rozj***ne białe ikony??? Trzeba jakiś odtwarzacz zainstalować czy jak?

Cipczan

2023-06-21, 19:12
Bo kuraki były złe a murzyny też były złe.

uzytkownik609

2023-06-21, 19:22
Awantura jak pod explosion w warszawie

d-_-bE.Prigozhin61

2023-06-21, 19:58
HardyTwardy napisał/a:

I niech mi ktoś powie, że to są TACY SAMI ludzie jak biali. Tak, to ludzie, ale nie, ilość melaniny w skórze to nie jedyna różnica między nami, a nimi. Wychowanie też nie odgrywa takiej roli, bo nie każdy czarny jest z Bronksu czy tam innych pozbawionych perspektyw terenów miejskich wypchanych patologią. Każdy natomiast przejawia wyższy poziom agresji, jak gdyby i w pewnym momencie ktoś (najczęściej inny czarny) staje się katalizatorem dla ujścia owej agresji. To musi mieć jakieś związki z pracą mózgu, ale zakładam, że nawet jeśli badania nad tym były prowadzone, to je zarzucono, bo by jeszcze wyszło, że kolor skóry wpływa na poziom agresji albo IQ...



Co ty pie**olisz za głupoty? Jak śmiesz to j***ne gówno podobne do małp utożsamiać z ludźmi?

kris1978

2023-06-21, 21:39
HardyTwardy napisał/a:

I niech mi ktoś powie, że to są TACY SAMI ludzie jak biali. Tak, to ludzie, ale nie, ilość melaniny w skórze to nie jedyna różnica między nami, a nimi. Wychowanie też nie odgrywa takiej roli, bo nie każdy czarny jest z Bronksu czy tam innych pozbawionych perspektyw terenów miejskich wypchanych patologią. Każdy natomiast przejawia wyższy poziom agresji, jak gdyby i w pewnym momencie ktoś (najczęściej inny czarny) staje się katalizatorem dla ujścia owej agresji. To musi mieć jakieś związki z pracą mózgu, ale zakładam, że nawet jeśli badania nad tym były prowadzone, to je zarzucono, bo by jeszcze wyszło, że kolor skóry wpływa na poziom agresji albo IQ...



Ale pie**olisz. Jest tylko jeden normalny system na to gówno:



kuzyng

2023-06-22, 03:03
mail666 napisał/a:

Mam już dość tych filmów z tłukącymi się murzynami. Czuję się jakbym oglądał ciągle to samo stado.



dokładnie wiemy jak się zachowują , tylko miejsce na serwerach zajmują. Jak dla mnie stworzyć dział Negro i niech tam wrzucają to gówno.... rzekłbym...