18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bo frytki były zimne

Ne...........ro • 2022-08-14, 09:57
Podejrzany o zabójstwo zostaje aresztowany po tym, jak zadzwonił do gliniarzy w sprawie zimnych frytek z McDonald's

A to mądrala. :niggasmile:

Akcja od 6:19



Djt88

2022-08-14, 22:43
mesjans napisał/a:

Zadzwonić na policję bo zimne frytki to mega debilizm, zadzwonić na policję z jakiegokolwiek powodu będąc osobą poszukiwaną to też mega debilizm, ale zadzwonić będąc osobą poszukiwaną bo zimne frytki to ja już nie znam na to określenia.



Jestem policjantem w małej mieścinie. Pewnego razu pojechałem na zgłoszenie, gdzie ochroniarz biedronki ujął mężczyznę, który 4 raz przyszedł do sklepu dokonać kradzieży alkoholu za jakieś śmieszne pieniądze. Po wylegitymowaniu łepka , zaśmiałem się pod wąsem i spytałem go czy wie, że jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności, wymiarze 1.5 roku... Pan odpowiedział, że wiedział o tym , iż jest poszukiwany, a nic nie stało mu na przeszkodzie kraść tzw małpki xD.

re...........tt

2022-08-14, 22:56
mesjans napisał/a:

Zadzwonić na policję bo zimne frytki to mega debilizm, zadzwonić na policję z jakiegokolwiek powodu będąc osobą poszukiwaną to też mega debilizm, ale zadzwonić będąc osobą poszukiwaną bo zimne frytki to ja już nie znam na to określenia.



odp: murzyn

JebacPis100procent

2022-08-15, 05:10
Djt88 napisał/a:

Jestem policjantem w małej mieścinie. Pewnego razu pojechałem na zgłoszenie, gdzie ochroniarz biedronki ujął mężczyznę, który 4 raz przyszedł do sklepu dokonać kradzieży alkoholu za jakieś śmieszne pieniądze. Po wylegitymowaniu łepka , zaśmiałem się pod wąsem i spytałem go czy wie, że jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności, wymiarze 1.5 roku... Pan odpowiedział, że wiedział o tym , iż jest poszukiwany, a nic nie stało mu na przeszkodzie kraść tzw małpki xD.



Znam człowieka który włamał się do samochodu sąsiada i na miejscu przestępstwa zgubił dowód osobisty. Sebixy i karyny to takie polskie odpowiedniki amerykańskich murzynów, taka sama mentalność.

JednorękiBandyta

2022-08-15, 13:19
mesjans napisał/a:

Zadzwonić na policję bo zimne frytki to mega debilizm, zadzwonić na policję z jakiegokolwiek powodu będąc osobą poszukiwaną to też mega debilizm, ale zadzwonić będąc osobą poszukiwaną bo zimne frytki to ja już nie znam na to określenia.



Jest na to określenie po prostu głupi murzyn lub po prostu nygga/murzyn to jedno słowo wyraża więcej niż tysiąc słów :)

hardowski

2022-08-16, 23:08
pasjans napisał/a:

Zadzwonić na policję bo zimne frytki to mega debilizm, zadzwonić na policję z jakiegokolwiek powodu będąc osobą poszukiwaną to też mega debilizm, ale zadzwonić będąc osobą poszukiwaną bo zimne frytki to ja już nie znam na to określenia.