18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

bo 95 po 7,5 zł

nowynick • 2022-06-01, 18:43
bo założenie kaptura i maseczki do tankowania w ogóle nie wydawały się podejrzane...


nowynick

2022-06-01, 22:17
jazeck napisał/a:

Kto tu kogo okrada, gość stacje paliw, stacja paliwa nas, czy bezmajdek i rząd nas r*cha w dupe... W sumie to obieg zamknięty... ale gość dostanie wyrok, a rząd nas r*cha jak chce bez konsekwencji...



"rząd kradnie to ja wyniosę z zakładu", prl wiecznie żywy...

Lam3rZ

2022-06-01, 22:44
i bardzo k***a dobrze, jakiekolwiek patologoiczne wystepki/zlodziejstwa itp nalezy karac cielesnie... Mandat 100 zlotych ich nic nie nauczy... trzeba ich napie**alac gazem, palka teleskopowa i innymi rzeczami, ktore skutecznie zniecheca ich do tego typu dzialan...

baronturbina

2022-06-02, 07:13
maxkulczyk napisał/a:

ale amatorka ja pie**ole.


Nawet kretyn nie potrafił pistoletu zablokować.

NarodowySkinhead

2022-06-02, 08:11
Blachy czeskie lub słowackie a za kierownicą jegomość w kolorze gówna.
Standard.

RaysonPL

2022-06-02, 08:27
k***a w czasach tego filmu waha była po 4zl . Stare że w ch*j

SlimShady

2022-06-02, 12:16
jazeck napisał/a:

Kto tu kogo okrada, gość stacje paliw, stacja paliwa nas, czy bezmajdek i rząd nas r*cha w dupe... W sumie to obieg zamknięty... ale gość dostanie wyrok, a rząd nas r*cha jak chce bez konsekwencji...



ciekawe czy też będziesz złodzieja chronił jak ci chatę opie**olą

nebelwerfer

2022-06-02, 14:11
xAleksanderx666 napisał/a:

pie**olony sadol, "bochater" obrońca benzyny





jazeck napisał/a:

Kto tu kogo okrada, gość stacje paliw, stacja paliwa nas, czy bezmajdek i rząd nas r*cha w dupe... W sumie to obieg zamknięty... ale gość dostanie wyrok, a rząd nas r*cha jak chce bez konsekwencji...



:D czyli kradnijmy bo k***a inni kradną :D to r*chaj kozy w końcu są tacy co r*chają :D czemu tego nie zrobisz jeden z drugim ? :D pedały j***ne bo jak k***a im ciężko to po najłatwiejsze rozwiązanie wybierają. Innych wina nie moja. Zapie**alaj więcej. Czy to uczciwe co robią rządzący i elity świata? nie ale to nie powód żeby k***ić się jak oni :) j***ć świat generalnie. Wszyscy umrzemy pamiętajcie.

alucard321

2022-06-02, 19:18
ARock napisał/a:

powiedział twój ojciec twojej matce...



...gdy podała mu kolację

Kaczor_Donald

2022-06-03, 00:11
Hetman_Wielki napisał/a:

jakoś mega h*jowa jak na stacje akcje o2 minuty, skad wiedział ze chcą zwiać, mzoe prze parkować i pójść sie odlać ????
do 250zl chyba h*ja im zrobią



Wstawaj. Zesrałeś się.

chromosomX

2022-06-07, 22:25
Teraz każdy co leje do pełna będzie podejrzany :-/