18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BMW przeleciało przez przejazd na czerwonym.

misiek199466 • 2023-01-29, 14:44
Jak w tytule, zajeb*ne razem z tytułem widać skąd :-)

EDIT: A nie, jednak nie widać :-D


Batman_

2023-01-29, 17:17
Beka z debili, którzy bronią tego j***nego kretyna. Jak taki śmieć przepie**oli się na czerwonym przez skrzyżowanie i zabije wasza matkę, która przejechała normalnie na zielonym, to tez będziecie takiego ch*ja bronic? A może wy sami tak jeździcie i dlatego jesteście po jego stronie? Dramat k***a, co za ludzie…

dżonyłojlker

2023-01-29, 17:36
Batman_ napisał/a:

Beka z debili, którzy bronią tego j***nego kretyna. Jak taki śmieć przepie**oli się na czerwonym przez skrzyżowanie i zabije wasza matkę, która przejechała normalnie na zielonym, to tez będziecie takiego ch*ja bronic? A może wy sami tak jeździcie i dlatego jesteście po jego stronie? Dramat k***a, co za ludzie…



To w takim razie ta twoja matka drezyną popie**ala, a ty zakładasz na łeb kask gdy jeździsz na rowerze :mrgreen:

Yelu

2023-01-29, 18:09
Zamiast tej policji lepszym zakończeniem był by pociąg i jego truchło

argen64

2023-01-29, 18:25
4 tysiące taka przyjemność kosztuje.

K.Jah

2023-01-29, 19:01
HenrykS. napisał/a:

Normalną, nic złego nie zrobił. Niedługo będziecie się zachowywać jak te k***y ze szwecji.
Jak można porównywać te sytuacje... Ten człowiek na nikim nie wymusił, przejechał przez przejazd i tyle, krzywdy nikomu nie zrobił.



Wyprzedził pojazd który zatrzymał się przed przejazdem kolejowym przy już włączonej sygnalizacji dźwiękowej, mógł spowodować katastrofę w ruchu lądowym jakich wieeele tutaj już widzieliśmy. Grzecznie oddaj prawo jazdy i zamknij mordę.

dżonyłojlker

2023-01-29, 19:09
K.Jah napisał/a:

Wyprzedził pojazd który zatrzymał się przed przejazdem kolejowym przy już włączonej sygnalizacji dźwiękowej, mógł spowodować katastrofę w ruchu lądowym jakich wieeele tutaj już widzieliśmy. Grzecznie oddaj prawo jazdy i zamknij mordę.



Ja mam oddać prawo jazdy? Wiesz ty w ogóle synku co to jest wyprzedzanie? :facepalm:

Katastrofę k***a, dobrze, że nie kataklizm. Albo, jakby tam jechała po tym torowisku mała dziewczynka, to by ją jeszcze mógł zabić ten łobuz.

NosaczPL

2023-01-29, 19:21
HenrykS. napisał/a:

pie**olisz jak stara baba.



dobrze gada tylko tyś głupi bałwan !

HenrykS. napisał/a:

Ja mam oddać prawo jazdy? Wiesz ty w ogóle synku co to jest wyprzedzanie?
Katastrofę k***a, dobrze, że nie kataklizm. Albo, jakby tam jechała po tym torowisku mała dziewczynka, to by ją jeszcze mógł zabić ten łobuz.



co ty masz niby oddać jak ty nawet prawka dzieciaku nie masz ^^^^

dżonyłojlker

2023-01-29, 19:28
NosaczPL napisał/a:

dobrze gada tylko tyś głupi bałwan !



Dla ciebie dobrze. Teraz pokolenie pedałków w rurkach przestrzega przepisów jak należy, a po lesie w maseczce na ryju chodzą.

NosaczPL napisał/a:

co ty masz niby oddać jak ty nawet prawka dzieciaku nie masz ^^^^



Prawo jazdy zrobiłem gdy miałem 16 lat. Teraz spójrz na swój wiek i na mój, gimbusku.

RobsoN

2023-01-29, 19:47
HenrykS. napisał/a:

Prawo jazdy zrobiłem gdy miałem 16 lat. Teraz spójrz na swój wiek i na mój, gimbusku.



Heniu, co ty tu w ogóle pie**olisz za kocopoły, wjechał na przejazd przy włączonej sygnalizacji i koniec i kropka. Mam już ładnych parę wiosen, ale nie przypominam sobie, żeby była możliwość zrobienia uprawnień w wieku 16l.

dżonyłojlker

2023-01-29, 19:55
RobsoN napisał/a:

Heniu, co ty tu w ogóle pie**olisz za kocopoły, wjechał na przejazd przy włączonej sygnalizacji i koniec i kropka. Mam już ładnych parę wiosen, ale nie przypominam sobie, żeby była możliwość zrobienia uprawnień w wieku 16l.



No i co z tego, że wjechał, nic nikomu nie zrobił. Możliwość była, normalnie było od 17, ale można było wcześniej, pod warunkiem, że będzie się jeździć z kimś kto ma już dłużej prawko.

NosaczPL

2023-01-29, 20:14
HenrykS. napisał/a:

Dla ciebie dobrze. Teraz pokolenie pedałków w rurkach przestrzega przepisów jak należy, a po lesie w maseczce na ryju chodzą.
Prawo jazdy zrobiłem gdy miałem 16 lat. Teraz spójrz na swój wiek i na mój, gimbusku.



tak wow patrz żebyś nie narobił w majtki :D ja mając 16 lat to pod domem już czekało na mnie auto więc słaby jesteś ^ więc sobie wywnioskuj kiedy robiłem prawko ....

RobsoN napisał/a:

Heniu, co ty tu w ogóle pie**olisz za kocopoły, wjechał na przejazd przy włączonej sygnalizacji i koniec i kropka. Mam już ładnych parę wiosen, ale nie przypominam sobie, żeby była możliwość zrobienia uprawnień w wieku 16l.



można było robić bez problemu widocznie wcześniej o tym nie słyszałeś....

AmonG

2023-01-29, 20:21
Jacy wy jesteście niedoj***ni, to przez takich dzbanów jak ten w BMW podnieśli kwoty mandatów i ilość punktów. Przyklaskujcie dalej to k***a niedługo nikt do samochodu nie wsiądzie, bo mandaty będą kosztowały tyle co 20 pensji. Jak jest k***a czerwone na przejeździe to się stoi jak ch*j o poranku.
3 lata temu gówniarz w audi wyjechał mi na czołówkę, pamiętam tylko jebnięcie, bo mnie przymroczyło i ocknąłem się na poboczu. Nie pamiętam momentu jak wyszedłem z auta, przód był cały rozj***ny, a ja prawie na kolanach poszedłem do audi żeby zobaczyć co się z tym zjebem stało. Przypaździerzył w drzewo, siedział nieprzytomny z ryjem całym we krwi. Ile to potem k***a było formalności i papierologii, jeżdżenia na komendę, auto trza było zezłomować, a nie wspomnę o zapie**alaniu do ortopedy i rehabilitacjach. Młodemu chciało się zapie**alać, ch*j miał szczęście bo obaj przeżyliśmy.

Ronoaro

2023-01-29, 20:49
HenrykS. napisał/a:

pie**olisz jak stara baba.



A ty jak głupi ch*j.

na...........pl

2023-01-30, 01:27
Pośpiech poniża, perfekcyjny przykład.  Żyjcie tak żeby postój 5, 10 czy i 120 minut nie był dla was nigdy problemem - mniej siwych włosów się dorobicie ;)