18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BMW pod balkonem

sadystycznie bolesny • 2018-05-14, 20:25



Umysłowe sp***olenie uczyniło pod balkon się wpie**olenie. Czy jakoś tak, nie wiem. Fantastico mogę pięty lizać :-|


Cytat:

"18-latek wjeżdżał z ul. Wrocławskiej w Podmiejską. Prawdopodobnie na skutek niedostosowania prędkości stracił panowanie nad pojazdem (marka przypadkowa - dop. red.), uderzył w krawężnik i wjechał na chodnik.

Pojazd przejechał kilkanaście metrów po chodniku, ścieżce rowerowej, trawie i krzakach po czym wbił się pod balkon jednego z bloków."

http://www.kalisz24.info.pl/






Więcej zdjęć:
spoiler


[ Komentarz dodany przez: Angel: 2018-05-16, 13:08 ]

Alonso

2018-05-15, 11:14
Nie widzę obrazka św. Krzysztofa ani różańca. Sebix nie zaprosił ich do swojego samochodu i ma to na co zasłużył.

eMJay8086

2018-05-15, 11:19
@Zuni
...zgiń, przepadnij - w netu odmęty...

czarnykun

2018-05-15, 11:28
Patrząc na jego muskulature to całkiem możliwe, że wiatr mu dmuchnął w kierownice i stąd ten wypadek.

nujorker

2018-05-15, 12:32
Klasyka stylu - strupiałe bmw po 12 Niemcach, w środku gówniarz w wieku pryszczatym z prawkiem od 2 miesięcy, z rączkami jak patyczki i obowiązkowo- dziarki po łokcie, a na ów trupie naklejka będąca wymazem z jego ćwierć-mózgu. Dopełnieniem zidiocenia jest koszulka obrażająca służbę, po którą dzwoni jako pierwszy gdy sebixowi lub dżesice dzieje się krzywda. Szkoda, że nie zginął..

PieronJasnySzlag

2018-05-15, 16:24
banerr napisał/a:

Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że BMW jako marka zaczyna się od ok. 60 tys. zł a wszystko co poniżej to bolid młodzieży wiejskiej


Co za pier..lenie. Prawdziwy facet zaczyna się od ku*asa 17cm a każdy banerr poniżej to p*zdeczka.

Znowu pie**olicie jak zwykłe mendy z rurą od rowerowego siodełka w dupie.
Prawo jazdy powinno być od 21 lat. A druga sprawa, jak jeżdżę całe życie na tylnym napędzie to nigdy bym mojemu synowi nie kupił tylnonapędówki na pierwsze auto.
Żyjemy w takim absurdzie że żeby mieć prawo jazdy musisz potrafić dobrze parkować i wykuć teorie... a jazdy ludzie uczą się dopiero na ulicy. A tylny napęd nie wybacza błędów. I to tyle. Pozdrawiam miłośników RWD i wszystkich z bólem dupy że ktoś jedzie BMW.

100Burned

2018-05-15, 16:31
Up przedni też bywa ciężki bo wymaga niejednokrotnie zachowania sprzecznego z instynktem samozachowawczym. Co mam na myśli? Ustawianie auta czasem już w zakręcie gwałtownymi odjęciami gazu, lewą stopą, czasem ratowaniem samym gazem, niepełną kontrą, szybką kontrą na jedną i od razu na drugą. FWD jest pok***iony przy jeździe agresywnej.

SirMajkel

2018-05-15, 16:59
proponuję dorzucić do egzaminu na prawo jazdy testy IQ.

PieronJasnySzlag

2018-05-15, 17:13
100Burned napisał/a:

Up przedni też bywa ciężki bo wymaga niejednokrotnie zachowania sprzecznego z instynktem samozachowawczym. Co mam na myśli? Ustawianie auta czasem już w zakręcie gwałtownymi odjęciami gazu, lewą stopą, czasem ratowaniem samym gazem, niepełną kontrą, szybką kontrą na jedną i od razu na drugą. FWD jest pok***iony przy jeździe agresywnej.


Te racja.
Dlatego na kursach prawa jazdy zamiast skupiać się na szlifowaniu parkowania i innych bzdur czy wykuwania w wielu przypadkach niepotrzebnej teorii skupił bym sie na doskonaleniu jazdy - tory poślizgowe.

rocknroll

2018-05-15, 21:30
No to będzie teraz tramwajem zapie**alał !!!

N0control

2018-05-15, 22:21
Ciekawe co on ma za hamulce jak przez 20 metrów się nie mógł zatrzymać. Trup a nie samochód.

Erni90

2018-05-16, 01:42
ma ktoś namiary na właściciela? Chętnie odkupię tą bemkę

~Velture

2018-05-16, 07:00
Cytat:

Ciekawe co on ma za hamulce jak przez 20 metrów się nie mógł zatrzymać. Trup a nie samochód


Wyjątkowo nie bronię debila ale ty weź kiedyś pojedź gdzieś na jakąś trawiastą polanę, rozpędź się do 50km/h i jebnij w heble na maxa. Daj znać jakie masz hamulce później.
No ale to nie zmienia faktu, że 50 typ nie jechał.

dudekmwd

2018-05-16, 08:09
Krzychu kadetem teraaaaa !!

bocianoff

2018-05-16, 11:27
Hahahaha, pięknie, k***a, pięknie! Kolejny bezmózgi pajac w swojej rozklekotanej becie się rozj***ł. Cudownie.