18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Blueswomanka Jagódka Krystek - Wiem to napewno

dosekk • 2013-09-05, 16:37
Wiem, że mało sadystyczne, ale mała zajebista jest!

stalowyszczur

2013-09-05, 21:36
O dzizas, ale hejt plynie :D

Bluesik nie jest tragiczna, a ona sobie po prostu pospiewuje bez jakiejs spinki. Fajny filmik. Pozdrawiam wszystkich hejterow, serdeczny czarny ch*j wam na groby.

Fajny sprzecik w studyjku, mniam mniam.

arturkmak

2013-09-05, 21:46
HAH! Na poczatku przeczytalem tytul - "Bulwersomanka...". Myslalem ze jakis rap ale dobrze ze posluchalem troche :P

Roszp

2013-09-05, 22:05
dosekk napisał/a:

Każdemu może podobać się coś innego, to jego osobista opinia. Jednemu sie podoba Sabaton, drugiemu Dżem, a trzeciemu jakaś lady gaga, i ch*j Ci do tego.



Tylko że przekręcasz kota ogonem. Gdyby gość chciał napisać że mu się podoba, to by napisał "mnie się tam podoba". Jeśli przechodzimy do wartościowania muzyki (co ten koleżka robił), to trzeba mieć inne kompetencje i nieco szersze horyzonty.

Jesuz, w co je wpinasz?

Siarczan6665

2013-09-05, 22:23
Vinterlandet napisał/a:

@DarthSatanus

Jesteś popie**olony. Mam nadzieję, że to był żart, bo są k***a pewne granice.



To jest sadol, zmykaj na kwejka

AhTenAndy

2013-09-05, 23:09
Roszp, na początku stwierdziłem że mam do w dupie, ale w sumie zmarnuje na ciebie te 14 sek życia.
W dupie byłeś i gówno widziałeś - to że wiesz kto to bb king to nie znaczy że możesz się wypowiadać w temacie.
Nie napisałem że ten kawałek to arcydzieło, a wokalistka to jakaś k***a diwa więc "trzym" ryj pajacu.
... i na koniec. Jak jesteś k***a lepszy to czekam na twoją wrzute śmieciu.
Nie pozdrawiam.

Kopalny

2013-09-06, 00:33
ch*jowizna. Do bluesa trzeba dojrzeć.

Dr0mg

2013-09-06, 00:51
"Blues to... śpiewanie o kłopotach, na które nie można nic poradzić" taka jest definicja blusa jednego z twórców tego gatunku

werther

2013-09-06, 10:01
dosekk napisał/a:

Blueswomanka Jagódka Krystek - Wiem to napewno



NA PEWNO

NAPRAWDĘ

Roszp

2013-09-06, 10:26
AhTenAndy napisał/a:

Roszp, na początku stwierdziłem że mam do w dupie, ale w sumie zmarnuje na ciebie te 14 sek życia.
W dupie byłeś i gówno widziałeś - to że wiesz kto to bb king to nie znaczy że możesz się wypowiadać w temacie.
Nie napisałem że ten kawałek to arcydzieło, a wokalistka to jakaś k***a diwa więc "trzym" ryj pajacu.


Śmiechłem. ch*ja wiesz kim jestem, ale oczywiście mnie oceniasz.

AhTenAndy napisał/a:


... i na koniec. Jak jesteś k***a lepszy to czekam na twoją wrzute śmieciu.


Nie muszę ci nić udowadniać misiaczku.
Argument "Jeśli odważyłeś się krytykować, to zrób to lepiej" jest najbardziej idiotycznym argumentem w historii internetu.

AhTenAndy napisał/a:


Nie pozdrawiam.



No teraz to mi pojechałeś, naprawdę.

sidmyfish

2013-09-06, 12:25
Eric Clapton przygrywa na gitarce, mała śpiewa, całkiem nieźle ;)