18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bloom: kobiety, miejcie wiarę w siebie

Roque • 2014-01-31, 13:50
Godfrey Bloom mówi jak jest:
;-)


Trafił w samo sedno. Widać po odpowiedzi ;-) 

Gharotief

2014-01-31, 14:01
Leci piwo. To nie pierwszy film tego Pana, ktory widze. Dobrze gada.

Macie cos więcej? Przynajmniej nie jest to knur jak jakis jkm.

kubaiks

2014-01-31, 14:36
Jest w Europarlamencie przynajmniej dwóch ogarniętych i niespaczonych lewackim duchem polityków. Pan Bloom i pan Farage. Wśród naszych, mniemam nie ma żadnego (albo się nie udzielają). W tym roku są ojrowybory i mam jakieś przekonanie, że następną kadencję będzie charakteryzował niespotykanie wysoki procent partii eurosceptycznych. Wydaje mi się, że tylko wtedy będzie możliwość uratowania naszej europejskiej cywilizacji. Na naszym podwórku liczę na wysoki procent KNP. Jak jeszcze do wymienionej dwójki dojdzie Korwin to pewnie codziennie będziemy mieć filmiki z masakr eurolewactwa :) Can't wait :)

dawiddb

2014-01-31, 14:37
kubaiks napisał/a:

Jest w Europarlamencie przynajmniej dwóch ogarniętych i niespaczonych lewackim duchem polityków. Pan Bloom i pan Farage. Wśród naszych, mniemam nie ma żadnego (albo się nie udzielają). W tym roku są ojrowybory i mam jakieś przekonanie, że następną kadencję będzie charakteryzował niespotykanie wysoki procent partii eurosceptycznych. Wydaje mi się, że tylko wtedy będzie możliwość uratowania naszej europejskiej cywilizacji. Na naszym podwórku liczę na wysoki procent KNP. Jak jeszcze do wymienionej dwójki dojdzie Korwin to pewnie codziennie będziemy mieć filmiki z masakr eurolewactwa :) Can't wait :)



dobrze prawisz:)

MAHORA

2014-01-31, 14:39
Co za głupia p*zda, domaga się przeprosin, bo poczuła się urażona a poczuła się urażona bo jest głupia :D

makabrax

2014-01-31, 15:18
@MAHORA
dokładnie, koleś mówi że kobiety na wysokich stanowiskach mogą odnosić sukcesy i mogą się tam dostać dzięki swojej wiedzy, a nie tylko dlatego że mają cycki, a ta wielce się oburza, jakoś k***a w hutach i górnictwie niedomagają się parytetów...

Virens

2014-01-31, 15:50
@Kubaiks

"Jest w Europarlamencie przynajmniej dwóch ogarniętych i niespaczonych lewackim duchem polityków. Pan Bloom i pan Farage."

O panu Farage pewnie wiesz tyle ile zobaczyłeś na krótkich, wyjętych z kontekstu filmikach wrzuconych do sieci. Mieszkałem dość spory czas w Anglii i wiedz, że gość to pierwszej wody socjalista. Nie lubi UE, ale dla swoich to lewak jakich mało. Zupełnie co innego mówi w parlamencie europejskim a co innego mówi na rodzimym podwórku. Równie dobrze mógłbyś zobaczyć wyjęte z kontekstu przemówienia Macierewicza i twierdzić, że to w sumie bardzo mądry i sympatyczny facet.

Szron

2014-01-31, 16:43
Cóż za cięta riposta w wykonaniu hmmmm byłej dz**ki/prostytutki?
Co ma piernik do wiatraka?
To takie typowe lewackie pieprzenie.
Jak nie kota ogonem to przynajmniej wylać słowotok pomyj, a nóż coś z tego się ulepi.

squ87

2014-01-31, 19:18
Ogólnie Bloom nikogo nie obrażał, zakwestionował jedynie kompetencje niektórych, i pewnie nie tylko kobiet... A ta jak ostatnia szmata od razu mu na ubliżała i jeszcze chce żeby ją przepraszać no ja pie**ole, toć ona chyba nie ma mózgu, a jeśli ma to nie skalany myślą, a skoro tak chętnie prawi o możliwościach seksualnych to wnioskuję po tym, że do dostania się na takie stanowisko używała chętnie swojej p*zdy. Ta zdzira może być z siebie dumna.

ponuras

2014-01-31, 19:53
Typek walnął komplement kobietą, mówiąc że nie potrzebują żadnych ustaw i ułatwień prawnych które są wprowadzane a ta tempa dzida jedyna co usłyszała to to że trzeba te prawa cofnąć. Proponuję sprawdzić pierwszą pięćdziesiątkę najbogatszych ludzi forbesa. 3 kobiety z których każda odziedziczyła biznes po ojcu. Nie mówię że kobiety się nie na dają do biznesu. Fakty to mówią.

merh

2014-01-31, 20:26
ponuras-ty to pewnie byś spiewał "być kobietom,być kobietom..." :D

Schaiba

2014-01-31, 20:40
@Virens - w internetach filmiki z Faragem raczej przemawiają na jego korzyść. Skoro to "socjalista dla swoich" to rzućże jednym lub dwoma linkami. Albo co wpisać w wujku Google. Bo youtube raczej pokazuje UKIP jako antysocjalistów.

PanBrowar

2014-01-31, 20:41
Cóz, uderz w stół a nożyce się odezwą. Pan Bloom mówi o tym że kobiety powinny wierzyć w swoje możliwości a nie jechać na możliwości robienia polityki jakie dają parytety a tuż po chwili odzywa się wielce oburzone kobieco-podobne stworzenie z typowym kobieco-podobnym odzewem <roll>