18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Blondynka z usa

CrazyEdek • 2023-05-20, 14:56
Tumany ze stanóf.


BambiPMT

2023-05-21, 08:58
bigoslaw_lyzka_von_wood napisał/a:

Może być najgłupszą z głupszych ale i tak da dupy temu najcwańszemu i najmądrzejszemu który będzie wydawał na nią setki tysięcy $.
A Wy przegrywy - mądre itd będziecie zapie**alać na kasie w Biedrze, dmuchając w domu kolejną mądrą i zapuszczoną jak ruska armia babę, marząc o takiej "głupiej" lasce.
ha, ha!



Nie da się r*chać 24/7. Czasem trzeba się odezwać.

Z ryja średnia, zębów nie ma, bo spiłowane. Nie specjalnego.

Lololoney napisał/a:

Nie to że staję w jej obronie, ale w takim razie cwaniaki wymieńcie 5 stolic którychkolwiek ze stanów USA... Albo przynajmniej nazwy połowy z 48 stanów...
Przypomnę, że USA jest federacją, czyli każdy stan jest jakoby innym krajem i do tego samego zmierza obecnie Europa (pod nazwą Unia Europejska), więc jeśli my powiemy, że Waszyngton jest w USA, czy Iowa, to im w zupełności wystarcza, że Włochy czy Londyn są w Europie - takie mniej więcej jest ich podejście...



Ale on się jej pytał się 5 krajów a nie ich stolice. Mogę wymienić wszystkie kraje Ameryki północnej. Co, teraz ci głupio?


:-)

petru23

2023-05-21, 09:07
bigoslaw_lyzka_von_wood napisał/a:

Może być najgłupszą z głupszych ale i tak da dupy temu najcwańszemu i najmądrzejszemu który będzie wydawał na nią setki tysięcy $.
A Wy przegrywy - mądre itd będziecie zapie**alać na kasie w Biedrze, dmuchając w domu kolejną mądrą i zapuszczoną jak ruska armia babę, marząc o takiej "głupiej" lasce.
ha, ha!



Czyli przegryw.

To jak już będziesz dorosły, to się dowiesz, że rodziny nie tworzy się z głupia pustą ładowarką. Wolę mądra (nie zapuszczoną bo właśnie mądra) aby móc się do kogo odezwać, pogadać i po prostu normalnie żyć. A takie pustaczki dmuchaczki ma się na boku.

eMCeONe

2023-05-21, 09:41
bigoslaw_lyzka_von_wood napisał/a:

Może być najgłupszą z głupszych ale i tak da dupy temu najcwańszemu i najmądrzejszemu który będzie wydawał na nią setki tysięcy $.
A Wy przegrywy - mądre itd będziecie zapie**alać na kasie w Biedrze, dmuchając w domu kolejną mądrą i zapuszczoną jak ruska armia babę, marząc o takiej "głupiej" lasce.
ha, ha!



Zmartwię Cię.. ale ci najcwańszy i najmądrzejsi z setkami tysięcy $, nie szukają idiotki do schowania siura,. Laska z filmiku ( i podobne jej) dadzą dupy, dorobkiewiczowi, który wyjechał do anglii, zarobił parę dudków w funtach, kupił 15 letnią betę i szpanuje, że jest bossem na dzielni. Kwit w wyborze porządnej partnerki tylko przeszkadza. Bardzo zawężone pole widzenia, wskazuje, że należysz do tych drugich...

foxwhitee

2023-05-21, 12:18
bigoslaw_lyzka_von_wood napisał/a:

Może być najgłupszą z głupszych ale i tak da dupy temu najcwańszemu i najmądrzejszemu który będzie wydawał na nią setki tysięcy $.
A Wy przegrywy - mądre itd będziecie zapie**alać na kasie w Biedrze, dmuchając w domu kolejną mądrą i zapuszczoną jak ruska armia babę, marząc o takiej "głupiej" lasce.
ha, ha!



No ja byłem z taką głupią w związku, po 3 latach nie wytrzymałem i wywaliłem ją z domu.

Szary_Jeleń

2023-05-21, 12:33
Przepraszam, naprawdę nie kasujcie za spam, idealnie mi to spasowało xD


makbeton

2023-05-21, 15:17
[quote="bigoslaw_lyzka_von_wood"]Może być najgłupszą z głupszych ale i tak da dupy temu najcwańszemu i najmądrzejszemu który będzie wydawał na nią setki tysięcy $.
A Wy przegrywy - mądre itd będziecie zapie**alać na kasie w Biedrze, dmuchając w domu kolejną mądrą i zapuszczoną jak ruska armia babę, marząc o takiej "głupiej" lasce.
ha, ha![/quote

To miał być komentarz czy wysryw frustracji pracownika biedry ?

ra0mir

2023-05-21, 19:25
Mamal napisał/a:

Tępa dzida, nie ma co, ale na jej obronę można powiedzieć, że oni tam w USA nie są tak zafascynowani Europą jak większość Europy nimi. Oni wiedzą, że żyją w kraju który od dłuższego czasu rządzi światem i pewnie jeszcze trochę porządzi, w dodatku mają tam wszystko: oceany, jeziora, góry, pustynie, kilka różnych stref klimatycznych, co kto lubi, więc żyją swoim krajem i w resztę świata mają wyj***ne, bo mogą. Zresztą k***isko ładne, to pewnie sama w życiu centa nie będzie musiała zarobić.
A i chciałbym posłuchać, jak sadistikowicze wymieniają po 5 krajów z ameryki północnej i południowej:D



Kolego na wyrywki ze stolicami i flagami 90% krajów.
Masz 26 lat jesteś już z innego pokolenia. Kiedyś nie było tiktoczków, trza się było uczyć :)

Gruchenfuhrer

2023-05-21, 20:33
bigoslaw_lyzka_von_wood napisał/a:

Może być najgłupszą z głupszych ale i tak da dupy temu najcwańszemu i najmądrzejszemu który będzie wydawał na nią setki tysięcy $.
A Wy przegrywy - mądre itd będziecie zapie**alać na kasie w Biedrze, dmuchając w domu kolejną mądrą i zapuszczoną jak ruska armia babę, marząc o takiej "głupiej" lasce.
ha, ha!



pie**olenie. Żadna samica ani jej szpara nie jest warta takiej kasy...

Moncler2115

2023-05-21, 21:34
ciekawe ilu murzynom dupy dała :-P :-P

kryminal666

2023-05-21, 22:54
bigoslaw_lyzka_von_wood napisał/a:

Może być najgłupszą z głupszych ale i tak da dupy temu najcwańszemu i najmądrzejszemu który będzie wydawał na nią setki tysięcy $.
A Wy przegrywy - mądre itd będziecie zapie**alać na kasie w Biedrze, dmuchając w domu kolejną mądrą i zapuszczoną jak ruska armia babę, marząc o takiej "głupiej" lasce.
ha, ha!



zdecydowanie mądrzejrzy komentarzy niż wypowiedz tej klientki....

ziu

2023-05-21, 23:52
bigoslaw_lyzka_von_wood napisał/a:

Może być najgłupszą z głupszych ale i tak da dupy temu najcwańszemu i najmądrzejszemu który będzie wydawał na nią setki tysięcy $.
A Wy przegrywy - mądre itd będziecie zapie**alać na kasie w Biedrze, dmuchając w domu kolejną mądrą i zapuszczoną jak ruska armia babę, marząc o takiej "głupiej" lasce.
ha, ha!



NI ch*ja pedale. Ja wygrałem i dymam najwsapnialszą dla mnie SŁOWIANKĘ jaką świat spłoził. Jest piękna dba o dom i mogę na nią liczyć tak samo jak ona na mnie.
Jak chcesz nie być przegrywem i dawać dupy negatywowi to TWOJA sprawa - pie**ol się czy jak tam lubisz

opółnocyuciebie

2023-05-22, 01:09
powtórzę po raz kolejny - na szczęście mózgu się nie r*cha

adamo1985

2023-09-18, 14:42
35i napisał/a:

Stany Zjednoczone Ameryki Północnej. Za moich czasów trzeba było poznać wroga, na tyle, na ile pozwalali ci przyjaciele zza wschodniej granicy.
Z resztą się zgadzam, z tym, że spora część amerykanów nie ma wiedzy nawet na temat swojej ojczyzny, bo łatwiej jest utrzymać w ryzach taką tępą tłuszczę.
U ruskich i chińczyków dają kij, a u amerykanów igrzyska. Poza tym większych różnic nie ma.



Jakie Stany Zjednoczone Ameryki Północnej? Nie ma czegoś takiego debilu j***ny, uzywanie tego jest błędem, Stany Zjednoczone Ameryki jest poprawne, od 1778r