18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Blondynka na bieżni

~LegendarnyZiom • 2016-03-21, 12:17
Do biegu, gotowi, start! :szczerbaty:


Markosz

2016-03-21, 19:39
Ja to tam widzę same blondynki ale tylko jedną prawdz**ką.

p0lybius

2016-03-21, 19:47
SkoQ polonista jak z koziej dupy trąba. Nie wiesz, że nie stawiamy spacji pomiędzy znakami interpunkcyjnymi? To nie język francuski żeby dawać odstęp przy wykrzykniku czy pytajniku.

ValvePlsFix

2016-03-21, 20:05
chomiki mają przerwę?

krechaman

2016-03-21, 22:41
SkoQ napisał/a:



Boże jak mnie drażni jak ktoś tak mówi/pisze. Języków obcych się uczą swojego podstaw nie znając.
Te k***a ? Te machanie ?...

Te charakterystyczne wymachy witami.
Lub
To charakterystyczne machanie witami.

:facepalm: no przepraszam, że się w zburzyłem ale mnie szlag trafia na miejscu jak coś takiego widzę.



Żeś k***a zabłysnął

megafilip

2016-03-21, 23:03
p0lybius, a teraz ja się doczepię ciebie. Jaki jest k***a sens pisania tego samego co skrtrk i to ponad godzinę później? No na ch*j, powiedz mi

szympilek

2016-03-21, 23:22
Cóż to za paraolimpiada ja się pytam :ubawdolez:

unseen_89

2016-03-22, 13:01
"Te charakterystyczne machanie witami." Ja pie**ole...

Mastema

2016-03-22, 15:13
To kobieta, nie wymagajcie od niej za dużo ;)

hellmartin

2016-03-23, 09:56
SkoQ napisał/a:



Boże jak mnie drażni jak ktoś tak mówi/pisze. Języków obcych się uczą swojego podstaw nie znając.
Te k***a ? Te machanie ?...

Te charakterystyczne wymachy witami.
Lub
To charakterystyczne machanie witami.

:facepalm: no przepraszam, że się w zburzyłem ale mnie szlag trafia na miejscu jak coś takiego widzę.



A mnie wk***ia jak ktoś nie ma nic do powiedzenia w temacie dyskusji tylko poprawia czyjeś komentarze... Jak rozmawiasz ze znajomymi to też co któreś słowo ich poprawiasz zamiast odpowiadać na pytania?

SkoQ

2016-03-31, 09:01
Nie wiem skąd mi się wzięła ta spacja przed pytajnikami. To że zwróciłem uwagę to czysto, moje subiektywne wk***ienie :)

Rozumiem, że spinanie się na siłę jest męczące chłopcy, ale to jedna jedyna rzecz, jaka sakramudzko drażni mnie w słowie mówionym lub pisanym, i wk***ia to też 10 innych osób jak widać, więc proponuję się nie spinać. Nie jestem polonistą, i sam robię kupę błędów, ale nie takich które słychać. Serio Wam to nie przeszkadza? Bo mojej spacji nie słyszycie, ale ,,te machanie witami" już musicie słyszeć, więc albo u Was w domu tak się mówi i jest to normalne, albo słyszycie to, ale wolicie dopieprzyć się do mnie :D pozdrawiam ;)