18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Blondi nakurwia czarnuchów gazrurką...

Halman • 2022-04-20, 18:45

nie znam kontekstu sytuacji ale dobrze to wygląda... :-D

Halman

2022-04-21, 10:40
xXx5226 napisał/a:

Ty kiedyś widziałeś blond murzyna



żebyś się k***a nie zdziwił blond murzynami...

maxkulczyk

2022-04-21, 11:21
Weź tu k***ą zatlucz taka małpę , myślę że uwalila by goryla j***na .... Ta jedna to chyba rurki używa na nią albo tępego miecza :D

Rutik

2022-04-21, 11:42
xXx5226 napisał/a:

Ty kiedyś widziałeś blond murzyna



Powtórzę, bo nie dotarlo jak widzę. Co ma kolor włosów wspólnego z rasą?

7wporzondku

2022-04-21, 11:46
Ta. Miotła w przeciwieństwie do rurki ma obrażenia obszarowe
luxpiotr napisał/a:

Gdyby blondi trzymała miotłę, to może efekt byłby lepszy Czarni boją się porządku jak diabeł krzyża.
edit
A sorry, ta blondi to też czarna pod przykrywką, znaczy peruką.


Smutneoczydrobiu

2022-04-21, 12:32
Nie wiedziałem że małpy tak dobrze(jak na małpy) potrafią używać kciuka przeciwstawnego

xXx5226

2022-04-21, 16:26
Rutik napisał/a:

Powtórzę, bo nie dotarlo jak widzę. Co ma kolor włosów wspólnego z rasą?



To dla ciebie też blondynka ?



Kwintazmniejszona

2022-04-21, 22:04
xXx5226 napisał/a:

Blondi ? Okulary sobie kup. To goryl z mopem na łbie !



Tak, zdecydowanie to samiczka goryla.

Rutik

2022-04-21, 22:39
xXx5226 napisał/a:

To dla ciebie też blondynka ?



Albo jesteś trollem albo co gorsza debilem. Blondyna, tak woła się na kobiety, które mają dany kolor włosów a nie skóry. Blondynka znaczy też czasami kobieta mało rozgarnieta jak na przykład ty. Nie wiem po co to piszę, bo nawet w połowie kumate osoby to wiedzą a ty idziesz w zaparte jakbyś miał w tym jakiś interes.

xXx5226

2022-04-22, 10:13
Rutik napisał/a:

Albo jesteś trollem albo co gorsza debilem. Blondyna, tak woła się na kobiety, które mają dany kolor włosów a nie skóry. Blondynka znaczy też czasami kobieta mało rozgarnieta jak na przykład ty. Nie wiem po co to piszę, bo nawet w połowie kumate osoby to wiedzą a ty idziesz w zaparte jakbyś miał w tym jakiś interes.



To przejdźmy teraz do morału. Otóż jedynym dzbanem jesteś ty. Uważasz się za bystrego ? Fakty jednak są takie że jesteś poniżej średniej, innymi słowy był by z ciebie policjant idealny, taki nie za mądry. Na początku stwierdziłeś że blond to kolor włosów nie rasa. Teraz twierdzisz że blondynka to jednak określenie kobiety. A teraz najtrudniejsze, będziesz musiał poprosić kolegów by Ci wytłumaczyli zapewne. Dla mnie murzyn, nie ważne jakiej płci, zachowujący się jak zwierze do ludzi się nie zalicza. Zwykły małpolud. Potrafi to pojąć twój ciasny rozum ? Czy to za trudne ? Szukasz dialogu z kumatą osobą samemu nią nie będąc, przykre.

Rutik

2022-04-22, 11:20
xXx5226 napisał/a:

To przejdźmy teraz do morału. Otóż jedynym dzbanem jesteś ty. Uważasz się za bystrego ? Fakty jednak są takie że jesteś poniżej średniej, innymi słowy był by z ciebie policjant idealny, taki nie za mądry. Na początku stwierdziłeś że blond to kolor włosów nie rasa. Teraz twierdzisz że blondynka to jednak określenie kobiety. A teraz najtrudniejsze, będziesz musiał poprosić kolegów by Ci wytłumaczyli zapewne. Dla mnie murzyn, nie ważne jakiej płci, zachowujący się jak zwierze do ludzi się nie zalicza. Zwykły małpolud. Potrafi to pojąć twój ciasny rozum ? Czy to za trudne ? Szukasz dialogu z kumatą osobą samemu nią nie będąc, przykre.


Dialog z kumatą osobą mówisz?
Dla mnie jesteś zwykłym kubkiem emaliowanym, który nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafi. Dalsza dyskusja z toba jest zwykłym marnowaniem czasu.

xXx5226

2022-04-22, 20:02
Rutik napisał/a:

Dialog z kumatą osobą mówisz?
Dla mnie jesteś zwykłym kubkiem emaliowanym, który nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafi. Dalsza dyskusja z toba jest zwykłym marnowaniem czasu.



Sam się przyczepiłeś a teraz płaczesz. Nie zazdroszczę ci, w pracy pewnie też jesteś obiektem drwin.

Rutik

2022-04-22, 22:18
xXx5226 napisał/a:

Sam się przyczepiłeś a teraz płaczesz. Nie zazdroszczę ci, w pracy pewnie też jesteś obiektem drwin.



"Też" mowisz? Nie mysl , że wszyscy mają przej***ne w robocie bo tylko dlatego że ty masz.

staryAgłupi

2022-04-23, 21:16
Dot napisał/a:

netflix nowy sezon Top Boy?



Kontynenty pomyliłes typie.