18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Blondi na koniu

~LegendarnyZiom • 2016-03-10, 11:22
Koń chyba dziś nie w humorze. :emo:


frytaa

2016-03-10, 15:55
Gwardek napisał/a:

Bo głupie babsko zamiast raz a porządnie szarpnąć nogami, żeby dać koniu sygnał do startu, to ta się telepie jakby miała padaczke albo ujeżdżała małego chińskiego ch*jka. Tak jestem ekspertem.


Jesteś expertem bo sam masz małego chińskiego h*jka

Tryper

2016-03-10, 16:21
Ale z niej matoł j***ny.

PhantomMask

2016-03-10, 17:16
Jak go napie**ala tak ostrogą to co się dziwić...jak łyda nie pomaga to bacik, ostrogi ostateczność i nie na wysokości k***a praktycznie popręgu...Druga sprawa - całkowicie luźne wodze, brak kontaktu no i koń wyj***ł.
PS Dla Pana konia skrzynka marchewki :mrgreen:

Logiczny napisał/a:



ch*j z Ciebie nie ekspert (w sensie słaby, nie zaś porównania do członka) skoro twierdzisz że konia trzeba pogonić nogami. Dziś konia ułożysz na zwykłe:

"C C"

Nie udawaj, że coś wiesz bo wiesz gówno:-)


O ho, mamy zastępowego eksperta od koni robotów co na pierdnięcie trenera chodzą ? :idzwch*j: Czy może maczo z oprowadzanki na kucyku ?
W dupie byłeś na ch*ju jeździłeś, tyle w temacie ;-)

Logiczny

2016-03-10, 18:24
PhantomMask napisał/a:

Jak go napie**ala tak ostrogą to co się dziwić...jak łyda nie pomaga to bacik, ostrogi ostateczność i nie na wysokości k***a praktycznie popręgu...Druga sprawa - całkowicie luźne wodze, brak kontaktu no i koń wyj***ł.
PS Dla Pana konia skrzynka marchewki :mrgreen:


O ho, mamy zastępowego eksperta od koni robotów co na pierdnięcie trenera chodzą ? :idzwch*j: Czy może maczo z oprowadzanki na kucyku ?
W dupie byłeś na ch*ju jeździłeś, tyle w temacie ;-)



Nie, mam 15 koni. Masz jakieś pytania? Tylko mi tu z Montym nie wyjeżdżaj.

PhantomMask

2016-03-10, 18:35
Logiczny napisał/a:



Nie, mam 15 koni. Masz jakieś pytania? Tylko mi tu z Montym nie wyjeżdżaj.


Chyba pod maską malucha skoro twierdzisz, że "dzisiaj" każdy koń chodzi na cmokanie :rofl:
Albo posiadasz stado kilkunastoletnich chabet jeżdżonych w rekreacji z wygiętym kręgosłupem, molestowanych w zastępie. Tak, takie będą chodzić na cmokanie, pierdnięcie a nawet beknięcie.

Darki72

2016-03-10, 18:42
Znam to po swoich bylych laskach, kobyla pewnie przed okresem...

jedrzej152

2016-03-10, 18:47
k***a ilu sadolowych ekspertów od jazdy konnej.

@Logiczny chwalisz się czy żalisz? To że masz 15 koni akurat nie znaczy, że umiesz na nich jeździć.

@PhantomMask kolejny k***a ekspert, "jak łyda nie pomaga to bacik" - a ty to k***a masz chyba doświadczenie w jeździe wozem drabiniastym.

Jakby wasze komentarze połączyć w jedno, wyj***ć z nich 95% pie**olenia to może szło by zacząć zdanie, które wyjaśniałoby co ta kobita tak naprawdę źle zrobiła.



PhantomMask

2016-03-10, 18:57
jedrzej152 napisał/a:

k***a ilu sadolowych ekspertów od jazdy konnej.

@Logiczny chwalisz się czy żalisz? To że masz 15 koni akurat nie znaczy, że umiesz na nich jeździć.

@PhantomMask kolejny k***a ekspert, "jak łyda nie pomaga to bacik" - a ty to k***a masz chyba doświadczenie w jeździe wozem drabiniastym.

Jakby wasze komentarze połączyć w jedno, wyj***ć z nich 95% pie**olenia to może szło by zacząć zdanie, które wyjaśniałoby co ta kobita tak naprawdę źle zrobiła.



Rozumiem, że ty jesteś za to ekspertem ale w waleniu konia.
Bo co ty pajacu k***a chcesz od używania bata ? Głównie używa się łydek, jeżeli to nie pomaga bo koń jest uparty i nie chce współpracować to używa się bata. Co baba zrobiła źle ? Napie**alała konia ostrogami, koń się wk***ił i postanowił ją zrzucić. Niektóre szkapy nie trawią jak się klepie zbytnio dupą w siodło, ten się wk***ił przy ostrogach.
Jeździłeś na innym koniu kiedyś niż ten tatowy, że się w ogóle udzielasz ?

wsza104

2016-03-11, 01:24
mógł powiedzieć weź sperrdalaj, albo coś w tym stylu, ale nie k***a od razu agresja... konie to pojeby :kawa:

Antek00

2016-03-11, 08:52
Witajcie Sadole :) odpowiadając na to co ta Pani chciała zrobić, to już tłumaczę dwie opcje co chciała zrobić.

Chciała zrobić "Świecę" lub "cofać" koniem do tylu. W tym celu obiema łydkami naciskamy na przemian lewa prawa na brzuch konia i mamy zebrane wodze i delikatnie rownocześnie z nogami dajemy sygnał na wodzach lewa prawa aby koń nam szedł do tylu lub zrobił świecę. Jest to bardzo trudne, gdyż zwierze naprawdę musi nam zaufać.

Pozdrawiam

A ta pani nie miała w ogole kontaktu na widzach, które były bardzo luźne. Powodowało to tylko szarpanie wędzidłem i denerwowanie zwierzaka.

jbone

2016-03-11, 09:05
jak by mi taką akcje zrobił to przykładam koniu strzelbę do głowy i naciskam spust.

Alonso

2016-03-11, 11:14
Myślałem, że zaraz tryśnie.

PhantomMask

2016-03-11, 11:20
Antek00 napisał/a:

Witajcie Sadole :) odpowiadając na to co ta Pani chciała zrobić, to już tłumaczę dwie opcje co chciała zrobić.

Chciała zrobić "Świecę" lub "cofać" koniem do tylu. W tym celu obiema łydkami naciskamy na przemian lewa prawa na brzuch konia i mamy zebrane wodze i delikatnie rownocześnie z nogami dajemy sygnał na wodzach lewa prawa aby koń nam szedł do tylu lub zrobił świecę. Jest to bardzo trudne, gdyż zwierze naprawdę musi nam zaufać.

Pozdrawiam

A ta pani nie miała w ogole kontaktu na widzach, które były bardzo luźne. Powodowało to tylko szarpanie wędzidłem i denerwowanie zwierzaka.


+ta "pani" miała ostrogi ;-)

Antek00

2016-03-11, 11:53
Najwidoczniej nie potrafiła dobrze wykorzystać naturalnych pomocy jeździeckich wiec skorzystała z pomocniczych. Których także nie potrafiła prawidłowo użyć i w ten sposób bawimy się oglądając jej popis ;D