18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Blokada

~_Yarko_ • 2020-09-15, 17:23
Blokowanie wjazdu do rzeźni przez jedzącą tylko warzywa.
Co na to kierowca ciężarówki?


za...........zh

2020-09-15, 20:47
pazzuzu napisał/a:

wie ktos czemu w stanach i np. australii ciezarowki maja "dlugie pyski" a w europie kabina to taki szescian?



Bo kumuchy nie wymyślają debilnych zarządzeń

:mrgreen:

piterzaut

2020-09-15, 20:53

Hrabia Drapula

2020-09-15, 21:18
fiflok-siusiak napisał/a:

i wegański smalec



znaczy dżem ze świni
znam kolesia wegetarianina, waży chyba ze 110kg jak się dowiedziałem że mięsa nie wppierdziela to byłem zaskoczony, ale okazało się że dziennie kilka pączków jakieś ciasto, czekoladę opie**oli ze smakiem

dunio90

2020-09-15, 21:39
Hrabia Drapula napisał/a:

znaczy dżem ze świni
znam kolesia wegetarianina, waży chyba ze 110kg jak się dowiedziałem że mięsa nie wppierdziela to byłem zaskoczony, ale okazało się że dziennie kilka pączków jakieś ciasto, czekoladę opie**oli ze smakiem



Zrobiłeś mi wieczór, człowieku.

Cz...........as

2020-09-15, 22:36
prawie weganka, tak pół na pół. Na obiadek pół ziemniaczka i pół świniaczka.

kawior2007

2020-09-15, 22:45
Stanęli jak równy z równym

edmund

2020-09-15, 23:31
nie takie gównomuchy spłukiwał po drodze

castagir

2020-09-16, 07:57
Hrabia Drapula napisał/a:

znaczy dżem ze świni
znam kolesia wegetarianina, waży chyba ze 110kg jak się dowiedziałem że mięsa nie wppierdziela to byłem zaskoczony, ale okazało się że dziennie kilka pączków jakieś ciasto, czekoladę opie**oli ze smakiem



Jeżeli Twój kolega jest dość wysoki(ok 190cm) to waga 110kg jeszcze nie jest tak dużo i będzie wyglądał całkiem szczupło.
Ta fałszywa maciora z filmiku wygląda na jakieś 165cm i waży na bank przynajmniej 130kg, więc założę się, że wpie**ala hamburgery i kubełka nuggetsów jak rząd nasze pieniądze.

bisfhcrew

2020-09-16, 09:23
pazzuzu napisał/a:

wie ktos czemu w stanach i np. australii ciezarowki maja "dlugie pyski" a w europie kabina to taki szescian?



Mają znacznie większe odległości do pokonania, w Europie wszędzie cywilizacja, miasta, parkingi z prysznicem itp. w Stanach czy Australii przez to że stają na odludziu, to mają większe kabiny sypialne i lepiej wyposażone. U nas silnik jest pod kabiną, podnosisz całość i masz dostęp do silnika. Tam, że kabina taka wielka, to ch*jowo podnosić. Więc silnik jest z przodu. Do tego Europa to stare miasta, ciasne uliczki i ciężko byłoby manewrować większym zestawem.

WujekMajkel

2020-09-16, 11:40
saves napisał/a:

Nikt, ale to nikt mi nie wmówi, że to grube babsko tak sie utuczyła jedząc tylko sałatę i rzodkiewki.



Ser w panierce maczany w majonezie też jest wegetariański ;)

MEI5T3R

2020-09-16, 15:42
pazzuzu napisał/a:

wie ktos czemu w stanach i np. australii ciezarowki maja "dlugie pyski" a w europie kabina to taki szescian?



To też może mieć związek z tym że, w Europie są restrykcyje co do długości zestawu, a w Stanach tylko naczepy

dunio90

2020-09-16, 17:15
WujekMajkel napisał/a:

Ser w panierce maczany w majonezie też jest wegetariański



Wegetariański owszem ale nie wegański. Może mało widziałem w życiu ale wegetarianie nie odpie**alają chyba takich akcji. Trzeba mieć naj***ne w głowie żeby blokować wjazd ciężarówce a dziwi mnie to, że strajkujących nie powieźli pracownicy rzeźni bo oni akord mają.