18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Blok ekipa 58

Sa5zka • 2015-10-12, 17:02

W końcu, po długich wyczekiwaniach :mrgreen:

Mazur666

2015-10-12, 21:28
@Leczosek Ty za to jesteś na wyższym stopniu inteligencji i jedyna rozrywka jaka jest na twoim poziomie to wyjście do filharmonii ewentualnie do teatru jak grają coś nienowoczesnego (też uważam że niektóre nowoczesne sztuki to ch*jstwo).
A w domu to tylko porządna książka po łacinie lub po grecku przy akompaniamencie Wagnera. A tak na serio to zluzuj wielu ludziom w tym mnie podoba się taka "niska" rozrywka, choć nie taka niska bo występuje tu duża dawka satyry, a w zasadzie cała twórczość ZF Skurcz to karykatury.

Noct

2015-10-12, 21:36
Wyłączcie ból dupy u oglądajcie, atencyjne matoły

Lomaz2411

2015-10-12, 23:12
Niech mi jakiś znawca z dzielni powie o co chodzi z tym "k***a raz,dwa,trzy"

wkurwiacz_ludzi

2015-10-12, 23:21
PIWO oczywiście dałem, ale uważam, że z odcinka na odcinek ,,Blok Ekpia" robi się coraz słabsza. Wątki wrzucane jakby na siłę, żarty nieśmieszne no i jeszcze ten pomysł z Comedy Central. Puścili tam 2 nieemitowane nigdzie w necie odcinki i są tak słabe jaki siki pająka. Pokazują tam też dużo starsze odcinki, Vlog Spejsona i nie wiadomo po co ,,Konia Rafała".
Jak tak dalej pójdzie, to kolejny porządny serial pójdzie do lamusa niestety. Ale liczę jednak, że niedługo ,,Blok Ekipa" się odrodzi.

Zielonek92

2015-10-12, 23:57
@Leczosek Wrzuć coś swojego to pogadamy.

Zwiastun

2015-10-13, 09:17
Leczosek napisał/a:


Sorry, można lubić lub nie lubić piłki nożnej, twórczości zespołu QEEN, można mieć poglądy lewicowe lub prawicowe, ale jak coś jest ch*jowe to jest po prostu ch*jowe i tego nie zmienisz. Pozdrawiam miłośników wszelkich kartonów, piesków leszków, kapitanów bombów i innych tego typu "programów rozrywkowych" dla ludzi umysłowo niedo*ebanych. :-D



Waaaaal się kyyyyyrwa 1 2 3!

deepweb

2015-10-13, 14:29
Leczosek: jesteś ch*jowy, ale to moja prywatna opinia.

Leczosek

2015-10-13, 17:56
Mazur666 napisał/a:

@Leczosek Ty za to jesteś na wyższym stopniu inteligencji


Beeez przesady, po moich postach raczej widać, że nie uważam się za żadnego inteligenta "ę" "ą" i gówno przez papierek. Oglądam wiele prostych seriali, programów rozrywkowych itd, ale jest różnica pomiędzy nimi a humorem rodem z podstawówki gdzie cała klasa się śmieje gdy ktoś puści bąka.

Cytat:

@Leczosek Wrzuć coś swojego to pogadamy.


Nieprędko to się zdarzy. Nie siedzę na necie 24/7 i pomimo tego, że lubię czarny humor to poza sadisticiem zdarza mi się wejść na jeszcze jeden portal z "chamskim" humorem i tyle bo na więcej nie mam za bardzo czasu. Jeśli chodzi o sadola to zazwyczaj ograniczam się też do przejrzenia zawartości z głównej. Nie miałbym więc skąd cokolwiek wrzucać, chyba że jakiś materiał własny jak sobie coś połamię czy rozwalę sobie rękę co przy moim trybie życia jest również mało prawdopodobne.

deepweb napisał/a:

Leczosek: jesteś ch*jowy, ale to moja prywatna opinia.


Szanuję twoją opinię i pozdrawiam - Leczosek.