18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BLM w NY

~_Yarko_ • 2020-09-04, 11:15
Motłoch BLM na Time Square zablokował i zaczął atakować samochód, a kierowca auta czując zagrożenie zrobił co zrobił.


Aninstol

2020-09-04, 23:07
co to za fordzik, bo ładny?

syngaja

2020-09-05, 00:46
Staranował pederastów.

Roman123

2020-09-05, 01:13
Aninstol napisał/a:

co to za fordzik, bo ładny?



ford taurus

Adae

2020-09-05, 02:19
AyCaramba napisał/a:

Adae jak pokazują takie filmiki czy zdarzenia typu odstrzelenie dwóch typów przez 17latka jednak nie wszystko im ujdzie na sucho. Jak miałbym sklep na drodze tego ścierwa to zapłacił bym jakimś gangusom za ochronę albo sam siedział z gnatem za szybą.
Wnyki na niedźwiedzie pozastawiane w sklepie też by się przydały.



I malolat tez prawdopodobnie skonczy w pace r*chany przez latynosow. Jak juz sie odj***lo, to mogl rownie dobrze poleciec komplet i nabic punktow.


Tuco

2020-09-05, 03:29
AyCaramba napisał/a:

Poubierali się w zj***ne tęczowe ciuszki, w koszulki że ich życie jest ważne albo z napisami "j***ć system" i myślą że im dosłownie wszystko wolno. Co im się może stać jak wejdą przed jadące auto... jak zaatakują kierowcę Czołgi powinny tam wyjechać na ulicę jakieś 2 miesiące temu.



Póki wybory przed nimi, Trump tego nie zrobi. Ale zgadzam się, nak***iać do tego trzeba i za mordę.

cuurniprime

2020-09-05, 20:32
Friko napisał/a:

Zawsze mnie zastanawia jak to jest prawnie w Polsce, jak grupa ludzi zacznie atakować twój samochód, to czy możesz bez większych konsekwencji rozjechać napastników czy musisz grzecznie poddać się i dać poobijac lub zabić?



Specjalistą nie jestem więc się wypowiem :mrgreen: Jak cię atakuje taka banda pojebów to podchodzi pod obronę konieczną. Jednak musi być w pełni uzasadniona [zniszczenia szyb, próba wyciągnięcia cię z auta itp].

dominator76

2020-09-06, 20:17
Mam coraz wieksze przekonanie ze społeczność tegoportalu ma wieksza empatię w głowach i ejst barziej poukładana niż ta cała zj***na reszta lewackiego swiata

Bullet991

2020-09-07, 01:20
Those lives doesn't matters ;-)