18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BLM w akcji

phrontch • 2020-07-23, 07:27
Podobno wpie**ol dostał zwolennik Trumpa




Noside

2020-07-23, 08:21
Amerykanie bardzo ładnie pokazali jak daleko można zajść z nienawiścią, jeżeli jest skierowana wobec mniej reaktywnej strony.
Gdyby to na lewaków urządzano takie łapanki, to byłaby wojna domowa i tyle.

Juzwa

2020-07-23, 08:33
Po wyborach Trump zrobi im jesień średniowiecza. Powyciągają te białe fartuchy ze strychów i zobaczycie jak wtedy murzynki będą kwiczeć opiekane na rożnie.

chorym

2020-07-23, 16:12
Biali w ameryce to jakies popychadla, przeciez 90% filmikow z tamtad to jak biali dostaja oklep, wstyd

marcino_zly

2020-07-23, 20:55
Tego się kurde oglądać nie da w oczach się jebie

egzorcysta22

2020-07-23, 22:10
Juzwa napisał/a:

Po wyborach Trump zrobi im jesień średniowiecza. Powyciągają te białe fartuchy ze strychów i zobaczycie jak wtedy murzynki będą kwiczeć opiekane na rożnie.



Najlepsze w tym wszystkim jest to że lewactwo buduje trumpowi poparcie nie zdając sobie z tego sprawy. Według mnie to strategia trumpa to kwintesencja geniuszu, propagandowe arcydzieło.

youzeck1984

2020-07-23, 22:13
Przepis jak wywołać anarchię w kraju:
1. Zrobienie męczennika z naćpanego murzyna który chciał płacić w sklepie fałszywymi pieniędzmi.
2. Odkręcenie zaworu przez lewaków (media)
3. Wybicie szamba na ulice.

Przypomniało mi się jak moja poj***na koleżanka pojechała leżeć krzyżem po ambasadą USA. W proteście o tego „zamęczonego murzyna”. Pokazałem jej dwa dni wcześniej materiał z Sadola. Kiedy szamoczący się murzyn wyrwał się policjantom na highwayu. Podbiegł do swojego samochodu, wyciągnął klamkę i jednego z nich zastrzelił, a drugiego postrzelił. Tłumaczyłem jej że większość przestępstw jest dziełem czarnej społeczności. Że same służby musza się liczyć z tym że nie wszystko może pójść gładko...że można nie wrócić do domu, do rodziny. Myślicie że trafiło? Jej wypranie łba i sp***olenie umysłowe sięgnęło zenitu. Tylko nie piszcie zaraz że: „fajne masz koleżanki” Bo po tej akcji już się nie jesteśmy koleżeństwem.

Hrabia Drapula

2020-07-23, 23:56
myślę że dojdzie do tego że część normalnych ludzi się wk***i, zaczną tworzyć się jakieś bojówki, gdzieś w nocy kilku odstrzelą i będzie panika, reszta będzie się bała wyjść, to co tam wyprawiają murzyny przechodzi ludzkie pojęcie, najlepsze że oni tym zachowanie próbują udowodnić że są "normalni", równi z białymi

JebakLeśny

2020-07-24, 00:04
Hrabia Drapula napisał/a:

myślę że dojdzie do tego że część normalnych ludzi się wk***i, zaczną tworzyć się jakieś bojówki, gdzieś w nocy kilku odstrzelą i będzie panika, reszta będzie się bała wyjść, to co tam wyprawiają murzyny przechodzi ludzkie pojęcie, najlepsze że oni tym zachowanie próbują udowodnić że są "normalni", równi z białymi




Z bojówkami masz rację a co do tego drugiego, to oni niczego nie próbują udowodnić... używają tego gównianego BLdM jako wymówki do swojego naturalnego zachowania: dzikości, przestępczości i złodziejstwa

Clarx

2020-07-24, 00:22
slusznie dostał

PanPieczara

2020-07-24, 12:07
JebakLeśny napisał/a:

Z bojówkami masz rację a co do tego drugiego, to oni niczego nie próbują udowodnić... używają tego gównianego BLdM jako wymówki do swojego naturalnego zachowania: dzikości, przestępczości i złodziejstwa



Dokładnie, w piździe maja swoich ziomków. Najlepszym dowodem jest to ze najwiecej czarnych zabijają inni czerniawi i jakos zamieszek nie ma.

ws...........33

2020-07-24, 16:49
Juzwa napisał/a:

Po wyborach Trump zrobi im jesień średniowiecza. Powyciągają te białe fartuchy ze strychów i zobaczycie jak wtedy murzynki będą kwiczeć opiekane na rożnie.



Oj, pomarzyć można. Nie mogę sie doczekać tych płaczących, kwiczących lewaków i murzynów z rozj***nymi głowami i wyrokami za napaść.