18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

JanJankowski

2022-04-16, 14:46
Nareszcie coś pozytywnego w te święta

John-Flopp

2022-04-16, 14:50
Memy podj***ne z dzidy.. Ja pie**ole.. Tik toki też wrzucasz?

RobDeMay

2022-04-16, 15:04
John-Flopp napisał/a:

Memy podj***ne z dzidy.. Ja pie**ole.. Tik toki też wrzucasz?



O content chodzi, a nie o to skąd jest brany dzbanie

to...........10

2022-04-16, 15:34
A to ciekawe, bo zwolennikami paskudzenia gdzie się da są zazwyczaj ci, którzy są też przeciw BLM.

zipi

2022-04-16, 16:47
BLM marksistowska organizacja zrzeszająca na około siebie ludzi o pogladach LEWACKICH, pomyślcie sobie jak by takie coś było w druga stronę, w sumie to jest wlasnie definicja ku klux klan, te murzyny w USA chodziły po centrum miast zachodzili do pubów i kazali ludziom wstawać i salutować i grzecznie pokazywać ze są razem z BLM, bo inaczej zrobią im "coś" serio nie wiem do czego to porównać, najśmieszniejsze jest to ze jedna założycielek tego ruchu (oczywiście czarna) ostatnio sobie kupiła pare domów o łącznej kwocie 3.2mln dolarów z budżetu BLM xD a najmniejszniejsze jest to ze kupiła te domy w dzielnicach gdzie mieszkaja sami biali xD

ostatnio jakiś murzyn z uśmieszkiem na ryju sprawdzał sonde dotyczącą azjataów i rasismu wobec nich, jego mina była bezbłędna jak okazało się ze azjaci w 74% doznają rasizmu od czarnych xD a reszta to mexykaniem/biali itd

Jezeli ktoś serio uważa ze murzyni są dyskryminowani w USA to jest j***nym debilem, zasługuje na j***nie przez nich w dupe tak jak to robili na tych wielkich wystapieniach BLM gdzie BIALI musieli płacić zeby tam być xD j***ć was lewaczki oby te murzyny was j***li jeszcze bardziej, amen.

Cycu320

2022-04-16, 19:10
John-Flopp napisał/a:

Memy podj***ne z dzidy.. Ja pie**ole.. Tik toki też wrzucasz?


Ooo panie... Kiedyś na demotywatorach było co poczytać, dawno dawno temu... A Jeb z kija nie jest taki zły, pewnie większość użyszkodników sadistkia tam zagląda. No ale przecież nikt się nie przyzna bo wiocha pe el. :->

Bloblas

2022-04-16, 19:34
Cycu320 napisał/a:

Ooo panie... Kiedyś na demotywatorach było co poczytać, dawno dawno temu... A Jeb z kija nie jest taki zły, pewnie większość użyszkodników sadistkia tam zagląda. No ale przecież nikt się nie przyzna bo wiocha pe el.


Ja zaglądam


:-P

marcino_zly

2022-04-16, 20:00
Całokształt odpowiedni lecz ten znaczek to logo nie pasuje w prawym dolnym rogu...

Reszta jest jak najbardziej w porządku.
Śmiecie do wora.

Sigonek

2022-04-18, 09:50
Cały środkowy wiersz jest zbędny