18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Blm vs trucker

Vinyl • 2021-04-29, 23:27


Kolejna odsłona walki o spokój w Stanach

CzerstWybut

2021-04-29, 23:40
Odpinając mu powietrze z hamluców gość jest uziemiony. Kierowca ich pewnie zdenerwował bo pracuje w święty rok blm, to jest rok wolny od pracy.

Halman

2021-04-29, 23:42
U nas covid a tam covid i BLM

Vinyl

2021-04-29, 23:43
@czerstwybut smiechlem:)

NiemiecWaszPan

2021-04-30, 00:35
Beka z pOlaczków mieszkających w USA. Kumpel mi mówił, że pOlaczki w Chicago boją się wychodzić na ulicę, bo taki duży spęd murzynów teraz jest wszędzie. murzyny wszędzie kradną, awanturują się, robią naloty na sklepy i łatwo dostać kosę w żebra od murzyna, albo kulke w łeb za friko...

Jest też jeszcze jeden problem. W niektórych miasteczkach w Ameryce (uboższych) domy nie są ogrodzone żadnym ogrodzeniem, tylko ewentualnie jakimś lipnym płotkiem, atrapą, przez który przeskoczy nawet szczuropies. Mój znajomy mieszka właśnie w takim domubez ogrodzenia w Chicago na jakimś zadupiu. Jego sąsiad (murzyn) kupił sobie niedawno amstafa (amstaffy i pittbulle to znak rozpoznawczy murzynów i rednecków, czyli patologii amerykańskiej i dużo ludzi w USA je posiada) i ten sąsiad wypuszczał tego psa bez żadnej smyczy, ani kagańca na posesję. Na nic się zdały prośby kolegi o trzymanie psa w kagańcu. Polaczek musiał się przeprowadzić w obawie o swoją 7letnią córkę, która codziennie wychodzi z domu do szkoły.

Buahahahahahah... Beka z pOlaczków w Juesej :mrgreen:

Dodam jeszcze, że z zarobkami jest teraz wcale nie lepiej w USA, a czynsze za mieszkania i domy i żarcie w Walmarcie drożeją z miesiąca na miesiąc. Jak mi powiedział, że miesięcznie jest w stanie odłożyć jakieś 700-800 dolców, to myślałem, że zesram się ze śmiechu. :szloch: Co to k***a jest na amerykańskie warunki?! Ochłapy. To ja w PLna podlasiu odkładam prawie 2k PLN na miesiąc...

Vinyl

2021-04-30, 00:41
@up beka z juesej w ogóle
Piwo za historie

mam_racje

2021-04-30, 01:26
Hehe małpa przebrana za człowieka skacze po ciężarówce.

CzerstWybut

2021-04-30, 07:17
NiemiecWaszPan napisał/a:

Beka z pOlaczków mieszkających w USA. Kumpel mi mówił... Mój znajomy....



Ta... sądząc po twojej retoryce to raczej nie masz kumpli i znajomych. Poprostu napisz że to sąsiad

:roll:

darayavahus

2021-04-30, 09:43
Najbardziej wk***iają mni te białe ŚMIECIE stojące koło nigersów i popierający te gówno. W dodatku całkiem za darmo, bo są zwyczajnie poj***ni i nie nadają się nawret na pasze dla krów, bo by musiały biedne potem pójść na odstrzał.

Erich_Priebe

2021-04-30, 09:52
Ciekawe kiedy się coś stanie takiego, że zaczną strzelać do murzynów. Bardzo bym kibicował akcji odstrzelenia tego ścierwa

WooQash

2021-04-30, 09:59
Rozjechać to towarzystwo w p*zdu i wyjechać w Bieszczady k***a.

ProVVe

2021-04-30, 10:40
Teraz kierowca wie, że na drugi raz nie ma się zatrzymywać... Piaskowe malpy pokazały jak można tłumy ludzi zabijac to na malpy tak samo zadziała

JaTylkonaChwile

2021-04-30, 11:43
NiemiecWaszPan napisał/a:

Beka z pOlaczków mieszkających w USA. Kumpel mi mówił, że pOlaczki w Chicago boją się wychodzić na ulicę, bo taki duży spęd murzynów teraz jest wszędzie. murzyny wszędzie kradną, awanturują się, robią naloty na sklepy i łatwo dostać kosę w żebra od murzyna, albo kulke w łeb za friko...
Jest też jeszcze jeden problem. W niektórych miasteczkach w Ameryce (uboższych) domy nie są ogrodzone żadnym ogrodzeniem, tylko ewentualnie jakimś lipnym płotkiem, atrapą, przez który przeskoczy nawet szczuropies. Mój znajomy mieszka właśnie w takim domubez ogrodzenia w Chicago na jakimś zadupiu. Jego sąsiad (murzyn) kupił sobie niedawno amstafa (amstaffy i pittbulle to znak rozpoznawczy murzynów i rednecków, czyli patologii amerykańskiej i dużo ludzi w USA je posiada) i ten sąsiad wypuszczał tego psa bez żadnej smyczy, ani kagańca na posesję. Na nic się zdały prośby kolegi o trzymanie psa w kagańcu. Polaczek musiał się przeprowadzić w obawie o swoją 7letnią córkę, która codziennie wychodzi z domu do szkoły.
Buahahahahahah... Beka z pOlaczków w Juesej
Dodam jeszcze, że z zarobkami jest teraz wcale nie lepiej w USA, a czynsze za mieszkania i domy i żarcie w Walmarcie drożeją z miesiąca na miesiąc. Jak mi powiedział, że miesięcznie jest w stanie odłożyć jakieś 700-800 dolców, to myślałem, że zesram się ze śmiechu. Co to k***a jest na amerykańskie warunki?! Ochłapy. To ja w PLna podlasiu odkładam prawie 2k PLN na miesiąc...



ewidentnie trolujesz... wiec szkoda czasu na twe wypociny