18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BLM vs pan Ping Pong

GeorgeHarvey1 • 2022-08-01, 17:51

San Francisco , murzyn złapany

TrzyDwaJeden

2022-08-01, 19:28
Jakiś lewy ten murzyn, pobił powalił na glebę i nie poskakał po głowie

Maniecky

2022-08-01, 20:28
Czarny splodzil z szostke dzieci na ktore unika alimentow wiec nie zgadza sie z idea ojcostwa.... prosze zauwazyc malpia mowe ciala gdy podskakuje pomiedzy seriami lapiac sie za jaja i ustanawiajac dominacje nad innym samcem ktory osmielil sie przekazac swoje DNA.

dance4life

2022-08-01, 21:36
Zobaczcie ile mamy azjatow w Polsce. Przybywa ich sukcesywnie, a jakos ich tak nie widac. A Dlaczego? A bo nie panosza sie, nauczeni sa ciezkiej pracy i poswiecenia dla niej oraz kultury (no wiadomo, ze nie kazdy). No i teraz sobie popatrzmy na murzyny, ukraincow, rosjanow czy ciapatych (dorzucajcie do listy kogo tam chcecie [ i nawet nas...]).

crackit

2022-08-01, 22:25
Kolor skóry przypadkowy...

bartosh89

2022-08-01, 22:28
dance4life napisał/a:

Zobaczcie ile mamy azjatow w Polsce. Przybywa ich sukcesywnie, a jakos ich tak nie widac. A Dlaczego? A bo nie panosza sie, nauczeni sa ciezkiej pracy i poswiecenia dla niej oraz kultury (no wiadomo, ze nie kazdy). No i teraz sobie popatrzmy na murzyny, ukraincow, rosjanow czy ciapatych (dorzucajcie do listy kogo tam chcecie [ i nawet nas...]).



Napisał wieśniak z Sosnowca...
Przejedź się do Warszawy, Piaseczna a najlepiej do Wólki Kosowskiej tam jest więcej Azjatów w Mercedesie na metr kwadratowy niż jabłonek w Grójcu...

dance4life

2022-08-01, 22:48
bartosh89 napisał/a:

Napisał wieśniak z Sosnowca...
Przejedź się do Warszawy, Piaseczna a najlepiej do Wólki Kosowskiej tam jest więcej Azjatów w Mercedesie na metr kwadratowy niż jabłonek w Grójcu...



Odezwal sie typowy burak z okolic stolicy, co mu sie troche za duzo wydaje

P.S. A wlasnie mieszkam w okolicy...

opółnocyuciebie

2022-08-01, 22:53
A ta k***a moja żona ciągle pyta, dlaczego nie nawidzę czarnych - bo nie!

Marcin360360

2022-08-01, 23:02
Oni już powinni być odesłanie do ziemi obiecanaj na litera @

Anonimowy12663

2022-08-01, 23:17
Wiadomo ze murzyn bez honoru k***a. Dobrze ze nie zaczął kopać jeszcze jak inni jego dzicy bracia

Adae

2022-08-01, 23:28
Słaba technika, uderzenia wyrzucane z tricepsa, nieusztywnione plecy. brak celowania w szczęke. Więcej zdzialalby jednym strzalem przeciagnietym w lokiec jesli juz tak bardzo nie chcial robic dosiadu. Takie bardziej poklepywanie. Azjaci biją swoje dzieci - biorac pod uwage, ze szlachetny przechodzien zareagowal mimo, jak udowodnilem powyzej, braku zdolnosci walkim, mysle ze zaatakowal w obronie dziecka.

JP!

Wiewór

2022-08-02, 01:36
Mówią ze zaatakowany Azjata ale przez gardło im nie przejdzie ze atakował dindu

Wombat212

2022-08-02, 07:43
Gdyby łamać kołem łapska tych smoluchow każdorazowo po takiej akcji nagle spadłaby ilość pobić. Ale te małpy j***ne mają chwytliwe odnóża więc pewnie ch*ja by to dało bo zaczęliby używać bardziej nóg.

htp

2022-08-02, 17:16
dance4life napisał/a:

Odezwal sie typowy burak z okolic stolicy, co mu sie troche za duzo wydaje
P.S. A wlasnie mieszkam w okolicy...



Spotkałem kiedyś takiego, co mieszkał w Warszawie, a w zasadzie to w okolicy. Chodziło o Grodzisk Mazowiecki.