18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BLM niezadowolony z ofert operatora

GeorgeHarvey1 • 2022-06-08, 22:47

Phoenix , USA

Cudak

2022-06-09, 08:32
ActAnonymous napisał/a:

Ile bym dał żeby zobaczyć Ciebie walczącego z jakimś murzynkiem Bambo. Tylko po to żeby zobaczyć jak kończysz pod jego podeszwą jako trampolina



Mówisz że chcesz zobaczyć jak murzyn skacze po głowie Polaka? Zostałeś skrzywdzony?

4Lokalny2Chłopaczek0

2022-06-09, 09:33
Po co ona mordę wydziera. Tym mniej krzyczysz to napastnik Ci daruję k***o :D

Draxiu

2022-06-09, 09:38
Jestem raczej spokojnym zjadaczem cebuli ale patrząc na ten filmik ciesze sie ze nie trafilem nigdy na taka sytuacje. Mógłbym trafic do paki nawet na 3 lata za zabicie zwierzecia.

kamczur44

2022-06-09, 09:53
Nie dziwię się że policja w USA do murzynów najpierw strzela a potem pytania zadaje, o ile jeszcze coś odpowie.

Tobiahus96

2022-06-09, 10:05
PyrokaR15 napisał/a:

ja pie**ole ,a lewica w usa robi wszystko zeby znieść dostęp do broni dla obywateli. Przecież w takim kraju gdzie jest tyle czarnych to jest wręcz wskazane żeby każdy miał sie czym bronić. Jak by typiara miała spluwe pod ladą to zamiast uciekać ze sklepu po wszystkim by go odj***ła poprostu.



A skąd od razu ocenianie że to ja bym skończył pod jego nogami? Nie znasz a oceniasz. Nie trzeba być mistrzem sztuk walki czy trenować 10 lat maj taj żeby potrafić kogoś powalić chociażby jednym uderzeniem bądź technicznie sprowadzić do parteru. Najlepiej kogoś z góry ocenić "kozak w necie p*zda w świecie" a gówno o kimś wiedzieć.

:roll:

antisol123

2022-06-09, 10:47
j***na małpa...Tak, jestem rasistą i jestem z tego dumny!

laska - mosquito

2022-06-09, 11:13
Typ to taka p*zda, że nawet nei umie trafić w głowę z pięści. Ha tfu na frajera, niech zdycha w mamroku.

ActAnonymous

2022-06-09, 13:11
Cudak napisał/a:

Mówisz że chcesz zobaczyć jak murzyn skacze po głowie Polaka? Zostałeś skrzywdzony?



Z wielką chęcią, zwłaszcza dla takiego osobnika jak @Tobiahus96. Chce się upewnić co do jego słów czy ich dotrzyma :lol:

ma_faja

2022-06-09, 14:09
murzyny serio mają czelność być w szoku że w usa jest rasizm?

moja stara

2022-06-09, 15:33
Tobiahus96 napisał/a:

Zawsze jak patrzę na takie filmy z małpami to mnie krew zalewa. k***ie bym najpierw napie**olil aż by upadł na glebę a wtedy celowo bym okładał garściami po szczęce by wszystkie zęby stracił, w nos by mu go jeszcze bardziej spłaszczyć i oczy tak obić żeby najlepiej oślepł a co najmniej musiał nosić denka od słoików.



ch*ja byś zrobił internetowy napinaczu. Zamknij dupe i skroluj dalej i mysl o sobie jak o bohaterze

Kurde26

2022-06-09, 15:34
Tobiahus96 napisał/a:

Zawsze jak patrzę na takie filmy z małpami to mnie krew zalewa. k***ie bym najpierw napie**olil aż by upadł na glebę a wtedy celowo bym okładał garściami po szczęce by wszystkie zęby stracił, w nos by mu go jeszcze bardziej spłaszczyć i oczy tak obić żeby najlepiej oślepł a co najmniej musiał nosić denka od słoików.



Nie zesraj się.
Najpierw odrób lekcje

zipi

2022-06-09, 16:07
i teraz dylemat lewaków, niby czarny pobił kogoś, ale jest to biała kobieta, jak byłby to biały mężczyzna to znaczy ze by mu sie nalezało, ale skoro kobieta to juz tak nie bardzo i teraz mają dylemat czy być za czarnym scierwem ala BLM czy wspierać płeć przeciwną, mózg się gotuje co nie lewaczki ?

zb...........ig

2022-06-09, 16:14
PyrokaR15 napisał/a:

ja pie**ole ,a lewica w usa robi wszystko zeby znieść dostęp do broni dla obywateli. Przecież w takim kraju gdzie jest tyle czarnych to jest wręcz wskazane żeby każdy miał sie czym bronić. Jak by typiara miała spluwe pod ladą to zamiast uciekać ze sklepu po wszystkim by go odj***ła poprostu.



Wolałbyś, żeby laska dostała kilka kul a nie kopniaków?

zipi napisał/a:

i teraz dylemat lewaków, niby czarny pobił kogoś, ale jest to biała kobieta, jak byłby to biały mężczyzna to znaczy ze by mu sie nalezało, ale skoro kobieta to juz tak nie bardzo i teraz mają dylemat czy być za czarnym scierwem ala BLM czy wspierać płeć przeciwną, mózg się gotuje co nie lewaczki ?



pie**olisz.

JanJankowski

2022-06-09, 16:15
Ta czarna qrwę żywcem spalić. Nie chce śmieci

WeZr

2022-06-09, 16:21
r061071 napisał/a:

jedyna pociecha że małpa dostanie dożywocie



pociecha była by jak by dostał perę kulek w łeb albo skończył jak ta małpa boyd czy floyd pod kolanem policjanta