18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BLM + butelka

Polkos001 • 2022-05-09, 02:57


Gps na nodze, a wiec na tyle mogę się podzielić z wiadomych przyczyn. Debiut także, nie cisnąć

Halman

2022-05-09, 03:00
Polkos001 napisał/a:

Debiut także, nie cisnąć



ale patomuzyka w tle...

Polkos001

2022-05-09, 03:19
“Show me respect” - nie za bardzo tam słychać, w każdym razie tak już się sprawy maja, ze idiocie się wydaje ze może 2l pełną butelka w głowę celować… nie rozbiła się po uderzeniu w chodnik. Wypiłem ja

Halaman

Specjalnie dla Ciebie, żebyś nie miał wątpliwości ze z Polski

A na marginesie Halman. P56



Odsłuchaj i przeproś

Halman

2022-05-09, 03:34
Polkos001 napisał/a:

Odsłuchaj i przeproś


chyba cię bozia nie lubi

Polkos001

2022-05-09, 03:44

Ja na Boga nie narzekam

Pozdrawiam

Halman licznik w milach

Jak wyjebie, będziesz mieć dobry materiał

Polkos001

2022-05-09, 03:56
Tfujojczym napisał/a:

Ale głupi murzyn



I co zrobisz? BLM na nich działa jak u nas jakaś sekta. Chodząc po ulicach, widzę ze to sie nasila, a nie słabnie, mimo ze w mediach zrobiło sie cicho….

Angole tez pozwalają na to żeby murzyn miał tu przywileje… jebie tu buntem niewolników w niedalekiej przyszłości

baronturbina

2022-05-09, 07:23
Piszesz żeby nie cisnąć a wrzucasz jakieś pato-ścierwo Dudek-p56. Co ty masz 15 lat i na osiedlu zapodajecie tapet z cyganami? Co to do ch*ja jest dudek coś tam? Ojciec sarsy i tego butlonosa co z nią spiewa? O tym niedojebie piszę jak by ktoś nie wiedział:



Polkos001 napisał/a:

Ja na Boga nie narzekam
Pozdrawiam
Halman licznik w milach
Jak wyjebie, będziesz mieć dobry materiał


Jesteś niesamowitym motorzystą z niebywałym gustem muzycznym! Taka prędkość i opanowanie rumaka.(ja to nawet na rowerze nie umiem)
Walczysz w klatce i palisz trawę na osiedlu? Pitbull sam się wyprowadza? Pojedź na jednym kole w następnym filmie. Nie rób nadziei bo…Dobry materiał cech*je się tym, że musi być dobry zawodnik co się wyjebie.

Halman

2022-05-09, 07:40
baronturbina napisał/a:

Dobry materiał cech*je się tym, że musi być dobry zawodnik co się wyjebie.


nie pisz takich rzeczy bo ch*j wie co to ma w głowie.. jeszcze faktycznie się gdzieś zatrzaśnie na tej muszli klozetowej dla 5 minut sławy i będziesz mieć go na sumieniu...

Polkos001

2022-05-09, 08:19
Hahaha Dziękuje Panowie za gorące powitanie

Nie od wczoraj Wasze komentarze mi humor poprawiają

I nie od wczoraj chciałem się z Wami przywitać, ale nie wiedziałem jak

To tyle z uprzejmości, proszę zamknąć swoje zaplute mordy i z uśmiechem przywitać nowy dzień

Jesteś niesamowitym motorzystą z niebywałym gustem muzycznym! Taka prędkość i opanowanie rumaka.(ja to nawet na rowerze nie umiem)
Walczysz w klatce i palisz trawę na osiedlu? Pitbull sam się wyprowadza? Pojedź na jednym kole w następnym filmie. Nie rób nadziei bo…Dobry materiał cech*je się tym, że musi być dobry zawodnik co się wyjebie.[/quote]

Haha to na tego zawodnika wydajesz sie chyba jakoś bardziej nadawać

Kolego mój, królu złoty: jaka trawa, jakie klatki i skąd ten pitbull. Ja tylko Polskim księdzem jestem w tej parafii

Następnym razem jak się murzyn będzie odpie**alał, ustawie Wam lepszy kawałek. Przepraszam chłopaki, poprawie się :-)

Kałdi

2022-05-09, 08:31
Polkos001 napisał/a:

Ja tylko Polskim księdzem jestem w tej parafii



Proszę księdza tu nie ma dzieci, tutaj sobie nie zwalisz.
A co do tej jazdy na tym "piździku" to życzę Ci abyś nie zabił kogoś, próbując podnieść sobie samoocenę. Rozumiem, że taką jazdą rekompensujesz sobie niepowodzenia życiowe, nie stać Cię nawet na nowy motor tylko jakieś badziewie kupujesz z USA za marne parę dolców... Pewnie zostawia dwa ślady...
Reasumując: chodzi o to, że poj***ny jesteś w ch*j.
wypie**alaj.

:lol:

baronturbina

2022-05-09, 10:48
Halman napisał/a:

nie pisz takich rzeczy bo ch*j wie co to ma w głowie.. jeszcze faktycznie się gdzieś zatrzaśnie na tej muszli klozetowej dla 5 minut sławy i będziesz mieć go na sumieniu...


Hal… co mnie on obchodzi. Głupich nie sieją. Zużywa nam tlen bez potrzeby, wiec niech odjebie jakiegoś Jackassa. Przynajmniej coś pożytecznego w życiu zrobi.

Polkos001 napisał/a:


Następnym razem jak się murzyn będzie odpie**alał, ustawie Wam lepszy kawałek. Przepraszam chłopaki, poprawie się


Nic lepiej nie rób. Padną pogoda jest wiec wyciągnij motorynkę z garażu.

KFCnigget

2022-05-09, 16:02
patusem jest tu ten czarny oraz ci co się przypie**alają do autora filmiku, ch*j wam w dupy, mordy i gdzie jeszcze można go wam wcisnąć :kawa:

ritu4l

2022-05-09, 17:58
@Polkos001,

Tu nikomu nie zaimponujesz tym, że wyj***łeś asfaltowi, albo że jeździsz na moturze. Tutaj musisz coś osiągnąć konkretnego, np. wrzuć 1000 bezsensownych materiałów z Ameryki łacińskiej w tydzień, pie**olnij maraton przed kompem 100 godzin bez wychodzenia do kibla i nie dostań odleżyn od moczu, uzbieraj k***yliard wirtualnych piwek, poświęć na to lata niewychodzenia z domu. No i przypie**ol od czasu do czasu jakimś zajebistym ironicznym komentarzem. Tooo są osiągnięcia aż się rozmarzyłem.

szwarc_one

2022-05-09, 18:45
Karmazon napisał/a:

@Polkos001,
Tu nikomu nie zaimponujesz tym, że wyj***łeś asfaltowi, albo że jeździsz na moturze. Tutaj musisz coś osiągnąć konkretnego, np. wrzuć 1000 bezsensownych materiałów z Ameryki łacińskiej w tydzień, pie**olnij maraton przed kompem 100 godzin bez wychodzenia do kibla i nie dostań odleżyn od moczu, uzbieraj k***yliard wirtualnych piwek, poświęć na to lata niewychodzenia z domu. No i przypie**ol od czasu do czasu jakimś zajebistym ironicznym komentarzem. Tooo są osiągnięcia aż się rozmarzyłem.



Hahahah dobre