18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bliźniaki

Pantilion • 2018-11-09, 06:45
Człowiek znajduje na śmietniku żywe bliźniaki. Sk***ysyństwo ludzkie nie zna granic


TB303

2018-11-09, 17:17
Spiderowski napisał/a:


Ja.
Jednemu bym dał na imie Jarek a drugiemu Leszek.


Żeby potem księżyc zaj***li? Ja podziękuję za takie coś :amused:

ho...........zo

2018-11-09, 17:55
Może minął ich termin przydatności do spożycia.

St...........on

2018-11-09, 17:58
Debatują czy je zjeść czy ki ch*j chodzi? Odkryli i pie**olą zamiast zabrac do szpitala w trybie nagłym.

tigerqaz

2018-11-09, 22:07
W promocji były wózki na dwójkę dzieci a że urodziły się 4 to trzeba było jakoś to pogodzić :D
A w Polsce nikt tak nie marnuje pieniędzy to zawsze dodatkowy 1000 zł :D

mateuszsadoltzr

2018-11-10, 04:45
ciekawe czy będą walczyć na fame mma?

Pawlogen

2018-11-11, 20:24
Ale wszyscy śmieszkują, w sumie możecie, starzy nie wyj***li was do rzeki bo woda w zimę zamarzła lub za dużo ludzi wiedziało że stara jest z brzuchem, j***ni Farciarze :P

jimiq

2018-11-13, 08:02
Administratora lub Moderatora.
Powód: Cenzura brzydkich słów / pokemoniasty styl pisania
Link do tematu: http://www.sadistic.pl/viewtopic.php?t=483288Twój post:

Temat: "Bliźniaki"

Co za sk***...
Ludzie co znalezli też poj***ni. Zamiast ściągnąć swoje ubranie, a widać że za ciepło nie ma,to kładą na ziemi i szmatką ze śmieci przykrywaja. Szmatoglowych powinno się pozbawiac prawa do bycia rodzicem. Nie można na to patrzec


Pytanie do admina który usunął mój komentarz.
Nie zamieściłem przekleństwa, jest tzw. tiiii.
A w tym przypadku przydałyby się nie słowa a czyny dla tych eleganckich pań i panów owinietych w te szmaty.
Serio obrazilem czyjeś uczucia.... A może pokemoniasty styl pisania... Wygląda na to że sam na pokemonach wychowales/as.

Ujawnij się mistrzu, jeśli masz odwagę.
Temat w dziale hard. Czaisz...

~Angel

2018-11-13, 08:43
jimiq napisał/a:

Administratora lub Moderatora.
Powód: Cenzura brzydkich słów / pokemoniasty styl pisania
Link do tematu: http://www.sadistic.pl/viewtopic.php?t=483288Twój post:

Temat: "Bliźniaki"

Co za sk***...
Ludzie co znalezli też poj***ni. Zamiast ściągnąć swoje ubranie, a widać że za ciepło nie ma,to kładą na ziemi i szmatką ze śmieci przykrywaja. Szmatoglowych powinno się pozbawiac prawa do bycia rodzicem. Nie można na to patrzec


Pytanie do admina który usunął mój komentarz.
Nie zamieściłem przekleństwa, jest tzw. tiiii.
A w tym przypadku przydałyby się nie słowa a czyny dla tych eleganckich pań i panów owinietych w te szmaty.
Serio obrazilem czyjeś uczucia.... A może pokemoniasty styl pisania... Wygląda na to że sam na pokemonach wychowales/as.

Ujawnij się mistrzu, jeśli masz odwagę.
Temat w dziale hard. Czaisz...



Nie ja skasowałem twój wpis ale widzę że trochę niekumaty jesteś więc wyjaśniam:
Tu nie cenzorujemy przekleństw jakimiś pedalskimi znaczkami, kropeczkami itp. Chcesz przeklinać to przeklinaj. Jeżeli widzisz ocenzurowane słowa to znaczy że masz w swoim profilu ustawioną opcję autocenzor. Ab ją wyłączyć wejdź https://www.sadistic.pl/profile.htm?mode=editprofile i oznacza Cenzuta wulgaryzmów Nie.

jimiq

2018-11-13, 16:24
Angel napisał/a:



Nie ja skasowałem twój wpis ale widzę że trochę niekumaty jesteś więc wyjaśniam:
Tu nie cenzorujemy przekleństw jakimiś pedalskimi znaczkami, kropeczkami itp. Chcesz przeklinać to przeklinaj. Jeżeli widzisz ocenzurowane słowa to znaczy że masz w swoim profilu ustawioną opcję autocenzor. Ab ją wyłączyć wejdź https://www.sadistic.pl/profile.htm?mode=editprofile i oznacza Cenzuta wulgaryzmów Nie.



Kumaty, Kumaty, za to link chyba nie przekierowuje tam gdzie chciałeś.
Ale ok, ogarnę temat. Do tej pory nie miałem z tym problemu.

Szacun że sie odezwales. Nie wiedziałem żeś admin.
Nie ma tematu. Za dużo widziałem twoich rzeczy i mi się podobały.
Też potrafię się przyznac i rozwiązać temat

phrontch

2020-07-24, 21:20
Matka porzuciła bliźniaki na wysypisku śmieci. Ciekawe, czy dożyją 18-tki. Wiadomo, Brazylia




sard

2020-07-24, 21:22
Lech i Jarosław - historia alternatywna.